Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

INTEL 1, smutno mi :< wierzyłam, że przesadzasz i dadzą Ci zawiasy...

 

Tak wprost mówiąc, wciąz masz lampkę z tyłu głowy i ona nie zgaśnie. Sądzę, że spuszczenie bestii tego nie zmieni, choć pewnie chciałbyś by tak było żeby mieć spokój...

 

Rak kości, jpierdolę, i to u dziecka...

 

Trzymaj się, gdziekolwiek będziesz :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no z tym rakiem to był dopiero horror. Wtedy też już nie wiele brakowalo abym oszalał do reszty.

Ale dobrze się skończylo, jestem przekonany że za interwencja Boską ( Bóg chyba wziął mnie na poważnie kiedy obwieściłem Mu iż jak chce wojny to będzie ją miał - nie potrzebny mu do tego już będzie Szatan - JA wystarcze w zupełności :D:D:D )

 

Gwoli ścisłości - nie twierdzę, że jestem niewinny... byłbym skończonym lewakiem tak do sprawy podchodząc.

Owszem - wiedziałem , że biorę udział w czymś złym. Ale był to udział bardziej bierny niż czynny, krótkotrwały, do tego miało to miejsce w okresie kiedym był rozjeban najbardziej - czyli w pierwszych latach obłędu. Zresztą biegli z oddziału sądowego w psychiatryku w Toszku jasno stwierdzili że miałem "nieznacznie ograniczoną zdolnośc kierowania swoim postępowaniem" oraz "jednomyślnie stwierdzamy u badanego Roberta W... chorobe afektywna dwubiegunową"

Śmiem twierdzić, że zapłaciłem juz za swoje winy - rozjebaanie mnie do stanu wymagającego interwencji na ostrym dyżurze chirurgicznym, oraz mojego mieszkania przez naćpanych debili z milicyjnej "AT" oraz pólroczny pobyt w śledczaku ( w stanie kwalifikującym mnie natychmiastowo do psychiatryka w kaftan bezpieczeństwa) jest chyba wystarczającą karą...

Świadomośc , że mój czteroletni wówczas synek zesikal się ze strachu do łóżka i przez rok sie jąkał też mi nie pomaga ( tutaj jednak pragne zuwazyć, że gdyby ktoś dziś przedstawił mi osobiście kogoś z ekipy wpadającej do mojego mieszkania to zabiłbym chuuja bez mrugnięcia okiem czymkolwiek i wtedy proszę bardzo - nawet "ćwiara" czyli 25 lat )

Kolejne lata to czysty obłęd o ktorym co jakiś czas staram się pisac... W śledczaku "odleciałem" nieodwracalnie

W zawiązku z moimi udziałem w przestępstwach gangsterów nikt nigdy w żaden sposób nie ucierpiał inaczej niż materialnie.

Okazuje się, że lepiej w kilka osób "niechcąco" kogoś pobić na mieście na śmierc- za to mniejsze pajdy dają niż mi chca. Podobnie jak za wjazd na przykład do sklepu z kijem, rozwalenie tym kijem glowy ekspedientce i zabranie całej kasy - jeden recydywista, gdy bylem w śledczaku dostał za taka akcje 7 lat .

Najbardziej jednak opłaca się cos innego - przez piętnaście lat bez przerwy, regularnie kraśc samochody ( 760 zarzutów ) i w luksusach pławić sie całe dorosłe życie ( kanary, mexyki, luksusowe mieszkania, dziwki i samochody, najdroższe ciuchy, hotele i kozackie restauracje ) a potem zostać "małym świadkiem koronnym" , sprzedać wszystkich z ktorymi kiedykolwiek i cokolwiek się w tym czasie zrobiło i za wszystko dostać wyrok - 1 rok w zawieszeniu na 1,5 roku i DWA TYSIĄCE złotych grzywny -za ukradzionych 760 samochodów !!! Ostatnio w sądzie ta qrwa ze śmiechem stwierdziła, że jest najlepszy w Polsce, ma zamiar napisać o sobie ksiązkę i podesłać ją Pasikowskiemu i jeszcze film o nim nakręcą.

W odpowiednim momencie podeśle nr akt oraz pełne imię i nazwisko tej qrwy, żeby nie było iż konfabuluję

Póki co żyję tak intensywnie jakbym dowiedział się, że mam nieuleczalnego raka i zostało mi kilka miesięcy życia. Zresztą- niewielka różnica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz tu ciągle i czytasz, co?

 

To mówisz, że bóg wystraszył się kolejnego hitlera? ;) Tak czy siak dobrze, że się wystraszył... odeszło na dobre?

 

Nie twierdze, że obchodzi mnie czy jesteś winny. Ciekawi coś nawyprawiał.

Ta opinia z Toszka jakkolwiek Cie ratuje, czy już zostala wzięta pod uwagę?

 

Trochę stałeś się częścią statystk gdzie dobrze jest zamknąć dużą grupę bo to lepiej wygląda w papierach jak i lepiej brzmi...

 

A podaj dane, jestem ciekawa czy nie znam typa (choć mało prawdopodobne). Zawsze możesz wrzucić jego nr tel na jakiś portal erotyczny i zamówić mu 20 pizz do domu, zarezerwować drogi hotel na drugim końcu kraju albo wsiąść vivusa na małą kwotę której on nie zauważy w finansach na koncie a dopiero po latach gdy nie zapłaci :> albo providenta... wbrew pozorom partyzantka jest satysfakcjonująca gdy dowiadujesz się, że kogoś wkurwiłeś.

 

Pewnie wiadomości znikną w ramach "spamu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać sąd lekce sobie zważył przedmiotowa opinię

 

Czasami mnie korci aby otworzyć sie i napisac wszystko od a do z... co myśle, jakie mam plany, co robilem i tak dalej.

Ale jako osoba z zaburzeniami osobowości jestem na to zbyt przebiegły.

Jednakże coraz realniejszy staje sie dzień kiedy będzie mi to juz wisiało i wtedy pojawi się slowo, ktore wcześniej już ciałem się stanie :D .

Tylko trzeba będzie pewnie szybko czytac i kopiować, gdyż zbyt długo owo slowo dostepne raczej nie będzie, heheheheh.

 

Czy Bóg się wystraszył? Wątpię, ale myślę że dotarło iż moja absolutna pewnośc zawarta w moim podpisie staje sie realnością... I zadziałał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać sąd lekce sobie zważył przedmiotowa opinię

.

to tak czy siak mniejsze zło.w więzieniu przynajmniej przysługuje ci cały szereg praw.a przedewszystkim wiesz kiedy wyjdziesz.nie jesteś uzależniony od żadnego doktorka elektrowstrząsa i sanitariusza kopniaka gdzie cie w nieskończonośc trzymają a skarge może złożyć co najwyżej twoja rodzina.nadal masz dla nich 40 lat a nie 12 .tak czy siak "zdrowych" państwo zawsze traktuje łagodniej.w więzieniu jak zapłaczesz to co najwyżej zagrają z tobą w "kiełbasę" i ci rzucą kostke margaryny na parkiet.w psychiatryku jak zapłaczesz dadzą ci tyle zastrzyków na raz że twoje ciało będą pokrywały krwiaki i zrosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk - święta racja.

Moja psychoterapeutka ze szpitala w Lublińcu, gdzie jest całe skrzydło przeznaczone na psychiatryczny oddział sądowy, gdzie "wariaci" zamiast w pudle to tam własnie odbywają wyroki twierdzi to samo.

Przestrzegła mnie abym nigdy, za żadne skarby tam nie trafił.

Lecisz cały czas na zastrzykach z haloperidolu lub fenactilu i jesteś absolutnie niezdolny do sprawiania jakichkolwiek kłopotów...

Co pól roku zbiera się komisja "biegłych" którzy stwierdzają czy jestes już "zdrowy" na tyle, abyś mógł zostać wypuszczony.

Żaden wyrok nie obowiązuje - to oni o wszystkim decydują.

Jak masz być "zdrowy" skoro wysmarkasz i wyślinisz mózg pod wpływem wieloletnich "strzałów" z silnych przeciwpsychotyków???

Pamiętacie sprawę gościa z Rybnika? ponad 10 lat na zastrzykach, za "groźby karalne"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie sprawę gościa z Rybnika? ponad 10 lat na zastrzykach, za "groźby karalne"....

krystiana brolla?zwyczajnie go zamordowali tymi prochami zafundowali mu białaczke polekową,nielegalnie przetrzymywali 2 lata na oddziale dla niebezpiecznych gdzie sami mordercy i pedofile przebywający tam są bardziej ludzcy niż personel i łatwiej im wierzyć w co by nie wybredzili.wyszedł tylko dlatego że miał przyjaciela który po latach wytknoł szpitalowi jego błędy załatwoając wywiad w Toszku zgoła odmienny od rybnickiego.komisja co pół roku?metodą kopiuj=wklej(te same błędy ortograficzne)żydki którzy po kilkudniowej podrózy w pełnym słońcu szli się "myć" też nie wracali z "łazni"jaki wyrok ich obowiązywał i przedewszystkim za co?za to że sie urodzili?gdzie był sędzia?gdzie był prokurator?gdzie był adwokat?gdzie byli przysięgli?gdzie była sama rozpraw na której uczestniczą w procesie "podsądni"?był tylko jeden pajac ze szpicrutą który gwizdał i wymachiwał na prawo i lewo.w więzieniu?conajwyżej kichen stolcen sie wynicuje ,gówno będzie samo wypadać przy chodzeniu i ją mogą amputowaćz powodu ustawicznego ropienia i grozi co najwyżej stomia i przymusowe spaczone łaknienie.zawsze mogą nerwy cie ponieść i możesz energicznie szarpnąć za któryś z instrumentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "sportowy lekarz ortopeda" mam na myśli gościa, ktory jest ordynatorem ortopedii dziecięcej w chorzowskim centrum pediatrii i onkologii i skoro on się przestraszył RTG cyfrowego w sportowej klinice wykonanego na dobrym sprzęcie to z pewnością coś na rzeczy było

OK

Czas najwyższy utopić żale w browarach. Własnie zaczynam.

Nauczony przykrymi doświadczeniami sprzed lat na forum - pod wpływem niczego juz dziś nie napiszę.

Po alku wypisywalem pierdoły, których na drugi dzień sie wstydziłem. Malo tego, czasami przypominałem sobie rano, że mocno najebion COŚ na forum pisalem, ale co? I ten straszny lęk przed otwarciem forum i przekonaniem sie co to było :D:D:D

Dzięki za duże zainteresowanie tematem, patrząc na liczbę wejśc w ten wątek.

Postaram się coś często tutaj wrzucać w najbliższych dniach.

Czyzby powstawało tu moje Epitafium?

Z drugiej strony gdzie , jak nie tutaj?

 

Trzymajcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ci da epitafium?mamusia?braciszek?synalek?nie jesteś przecież tryskającą zdrowiem urodziwą nastolatką którą mafia zastrzelilła przez pomyłkę i na grobie której oszalały z rozpaczy ojciec co roku sie kładzie a oddana rodzina tak szumnie zapala drogie znicze.o osobnikach z problemami się nie pamięta.natura o tobie nie zapomni i na twoim grobie wyrośnie jak głupie gęste 3m zmutowane niebieskie od spożytkowanych bakterii pierwotniaków,wirusów czy komórek nowotworowych z twego chorego ciała,pierścień z grzybów co jesień których nikt nie ma odwagi zbierać.tak czy siak lepsze od epitafium to anonimowo stanąć za szybą w body worlds vital gdzie widać grubośc czaszek i mostków na tle litego drewna liściastego jak nie chcesz żeby ludzkośc raz na zawsze o tobie zapomniała.wystarczy iśc do notariusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza ścinająca z nóg... w pierwszym momencie pomyślałam jak każdy stojący z boku "przegięcie, tylko diagnoza" po czym przypomniałam sobie jak zareagowałam jak mojemu 3 letniemu chrześniakowi zasugerowali autyzm... wcale się nie dziwię, że wysiwiałeś...

 

Epitafium to Ty sobie już sam zrobiłeś ;) Musze kiedyś kupić... nie ściągnę pdfu (i tak pewnie nie ma :D) ale domyślam się kto może miec prawa do książki więc zawsze jakieś wsparcie i $+ :)

 

W sumie można się prześcigać w tym, kto ma "lepsze" zaburzenia osobowości. Ten kto najwięcej widzi również najwięcej milczy o tym co widzi, prawda? ;)

Idąc dalej tym tropem ważne, żebyś Ty używał masła na kimś a nie ktoś na Tobie... :P ale pewnie nie będzie okazji.

 

Przyjmuję zakłady, że jeszcze tu dziś wrócisz :P

 

 

Mam wieczorną głupawkę, tak na trzeźwo zaczęły się takie wizje...

nie jesteś przecież tryskającą zdrowiem urodziwą nastolatką

(...)

stanąć za szybą w body worlds vital

aż miałam wizję... Intela w różowej kiecce z tiulu :> a z tym pośmiertnym ciałem to nie takie głupie, chyba, że się wstydzisz xD

 

 

Coś czuję noc z hipomanią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję zakłady, że jeszcze tu dziś wrócisz

 

Chcąc sprawić rozkosz psychopatce - wróciłem :D

Lecz bez kiecki. W samych badejach jeno

 

ale, ale "dziś " było już "wczoraj" hehehe, tak więc przegrałas

 

Nieboszczyka nie ignoruj broń Boże - to fundamentalny szaleniec i chyba ma największe prawo pisac na forum o czym tylko ma ochotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Kurva nie dramatyzuj...............z tym Psychiatrykiem

tobie zapewne tam loda o smaku penisowym robiły najmłodsze i najurodziwsze pielęgniarki,na śniadanie serwowali owoce morza,na obiad ikre z łososia,na podwieczorek trufle,na kolacje homary w maśle tak zaciekle dbają o prawidłowy poziom jodu w tobie,co miesiąc sponsorowali wakacje na Antypodach na koszt państwa,co tydzień fundowali ci kurs szybowcowy a kiedy byłeś ponury albo zły stawiali ci strzelanie w najbliższej strzelnicy.wszystko w ramach twego rozwoju interpersonalnego.ząbki rozbolały?z bomby miałeś kanałówkę+wkłady koronowo korzeniowe na złocie+okoronowanie na złocie i implanty tytanowo-krzemienne.skręciłeś nogę i ci obrzękła?masaże masaże i ieszcze raz masaże,krio,solluxy,jonofonoforezy,wirówki wodne,światło spolaryzowane obyś jak najprędzej wrócił do formy.co wieczór impreza i tango-przytulango z kim popadnie aby stężenie oxytocyny było terapeutycznie wysokie aż do ciepłego odrętwienia,z kim wybierzesz i na jak długo tam potrzebujesz sie do kogoś tulić ważne że wpadł ci w oko.spacery miałeś kiedy chciałeś i dokąd chciałeś-wystarczyło "pucnąć" ordynatorowi który na wszystko się zgadzał.leki?tylko euforyzujące a diagnoza?nerwica/depresja lękowa która może się przydarzyć każdemu skoro tak zachwalasz owe psychiatryki?wypisz wymaluj sceny z filmu "odwet żołnierza"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję zakłady, że jeszcze tu dziś wrócisz

 

Chcąc sprawić rozkosz psychopatce - wróciłem :D

Lecz bez kiecki. W samych badejach jeno

 

ale, ale "dziś " było już "wczoraj" hehehe, tak więc przegrałas

Ty przewrotny Dioble :P

 

W sumie lubię być spokojna. Nie neguję, że nieboszczyk może szaleć.. ale póki mnie nie dotyka swoim szaleństwem, wtedy jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Byłem ,widziałem i rzeczy o których mówisz nie miały miejsca.

Nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo nie ma to większego sensu.......

Tak z innej beczki-po ciężkim wypadku i roku pobytu w domu wróciłem do pracy i nie jest żle.

Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się powoli wykańczam. Kolejna depresja, kolejny, kolejne nie ogarniam życia. Czas zacząć szukać sznura. opuszczają mnie już wszelkie siły.

 

qrwa mać....

 

Ja to chyba wbrew pozorom jestem w najlepszej sytuacji z was wszystkich.

Juz wnet nie bedę miał wyjścia i wreszcie się zapierdoole... i nastanie koniec chronicznej wegetacji z tą sqrwysyńska chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość anesthesia

Ostatnio jak miałam zjazd po hipo (w której rozwaliłam auto) pomyślałam, że już zeżre wszystkie tabsy które mam (a jest co całkiem pokaźna suma). Doszłam jednak do wniosku, że z moim szczęściem to bym się zarzygała i udusiła własnymi wymiocinami albo co gorsza została roślinką do końca życia i jeszcze bardziej obarczała bliskich swoją egzystencją

przejebane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...pamiętasz , jak w dzieciństwie cały rok czekało się na wakacje?

A jak już przychodziły, to zaraz mijały

i znowu była szkoła.

Zabawne...

...życie mija szybciej niż wakacje..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...pamiętasz , jak w dzieciństwie cały rok czekało się na wakacje?

A jak już przychodziły, to zaraz mijały

i znowu była szkoła.

Zabawne...

...życie mija szybciej niż wakacje..."

ledwo ukończyło się podstawówkę i zaczeła się praca na wakacje w szkole średniej.skończyła się praca i dzień dobry szkoło.od tego czasu chłopak niema wakacji w przeciwieństwie do dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam prace mialam w wieku 16 lat pierwsza wakacyjna. czemu dziewczyny nie musza?

tylko temu że nie mają siusiaka między nogami.przecież dziewczyny nie będą kopać dołów i wylewać betonu.dziewczyny wówczas są jeszcze na etapie bawienia się. grają w badmintona i jeżdżą na rolkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie te czasy. 10 lat temu byłam w "tym" wieku i już nas zabawa nie jarała, chcieliśmy mieć swój hajs. Myślę, że teraz zaczyna się to jeszcze wcześniej. Ulotki, prace dorywcze na śmieciowe umowy, młode babki też mają gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×