Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.U mnie póki co pod względem zdrowotnym jest gites. Od kiedy jestem na tym 5 mg Seronilu czuje się chyba najlepiej od 6 lat i ten stan trwa już jakiś czas. Jak wcześniej funkcjonowałem na 60 % to teraz funkcjonuje tak na 85-90 %. Zmęczenie i zmułka łapią po wzięciu leku ale odczuwam ją minimalnie. Wróciłem do życia pełną piersią. Dwa miesiące nie pije już energetyków. Dostałem podwyżkę w pracy i kilka innych narzędzi , które sprawiły ,że więcej zarabiam. Codziennie jestem na basenie i saunie ,ale już od soboty wznawiam sezon na nordic walking ;). Wkurza mnie trochę samochód. Od początku roku ciągle dokuczają mi jakieś upierdliwe usterki. A to wyciek płynu chłodniczego,czujniki parkowania, centralka.W dodatku czeka mnie jeszcze na wiosne wizyta u lakiernika. Nie mówiąc już o podwyżkach OC i jakimś podatku który ma wejść we wrześniu. Na 500+ skąś trzeba brać ;)

Przyszło też pismo ,że przydzielono mi Sanatorium Medical Spa w Lipcu za totalne pylando. Mimo ,że Baba w Zusie na komisji skoczyła do mnie z mordą z kopyta i mówiła ,że mi nie przydzieli. Zus nie taki straszny jak go piszą ;). Pokój z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar korzystać z zycia na ile jeszcze jestem w stanie...

korzystaj , korzystaj Szanowny Panie Intel ,,, tylko ,żeby Ci te amfetaminowe podróże w krew nie weszły na stałe( czyt. na dłużej i częściej ) .

Tanie ścierwo potrafi czasem nieżle omamić tęsknotą za powtórką z rozrywki ( tzw . Piątek z Pankracym ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mnie doradzają szpital a tak kuzwanie chce. W ciul pracy mam iz niczym nie wyrabiam. Nosi mnie i nie mam sily, jestem na maksa zjebana i nie śpieznowu mnie przeraża, że tak będzie całe zycie. tyle lat i już myślałam, że sie przyzwyczailam, nie oganiam tego...... Czytam swoje posty i teraz widze, zechyba mi w grudniu już zaczęło lekko trzaskać w czerep, albo caly czasmam powalone i tylko m isie wydaje ze czasem jest super. Nienawidze mieszanych jak skurwysyn, nie wiem czy cos slysze czy mysle na glos. jak dobrze ze nie musze nikgow idywac, :hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, ja pierdzielę, nie wiedziałam że chodzisz do szkoły. Możesz iść swoją ścieżką i eksperymentować ze zdrowiem, ale litości, skończ najpierw szkołę, a potem nie bierz leków. Nie mieć matury to mogiła, a przecież nie jesteś głąbem. Oczywiście że jak wypijesz browar, to będzie czuć,choćbyś się zażerał gumami i polewał armanim, nic dziwnego że Cię mają za alkoholika.

 

Jednak przecież nie powiem,że przez chorobę i tak nikt tego nie zrozumie.

 

Nauczycielom powiedz, że chorujesz, ich praca polega m.in. na rozumieniu takich sytuacji, zatrudnili się jako pedagodzy, a nie panie od plotek czy szatniarze. Żyjemy w czasach "wyrównywania szans" i faworyzowania słabszych, nic się nie stanie jak czasem skorzysta z tego ktoś, kto naprawdę potrzebuje, a nie tylko podrabiani dyslektycy, którym się nie chciało uczyć. Wolisz, żeby Cię uważali za alkoholika, lenia i męta niż za chorego, którym jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, Wykłady, to chyba po maturze, na studiach.

Czy nie macie tak, że macie w dupie, co kto o Was pomyśli, za kogo Was ma?

Kiurwa, jak chodziłem brodaty w panterce, to ochroniarze dreptali mi po piętach w Społem. A jak przywdziałem skórę i nowy trzewik, spodzień to byłem poważany i traktowany uniżenie i z szacunkiem.

Duża część społeczeństwa to pozerskie, bezwartościowe blerwy, które potrafią ocenić człowieka przez pryzmat odzienia, czy grubości portfela.

Ostatnio w empiku zniewieściały zaczesany typek w NewBalance, musztardowych rurkach nad kostkę, bez skarpet i pikowanej obcisłej kurteczce, z dekoltem po pępek nosił się i manierycznie piłował ryj do komórki na cały lokal. Napotkał mój wszystko mówiący wzrok i stracił rezon. Czy ci wszyscy "mężczyźni" noszący babskie obcisłe spodnie nie zdają sobie sprawy, jak to wygląda? Na litość.

Ja jestem jednak umiarkowanym radykałem w tych kwestiach. Do pięt nie dorastam zdrowym poglądom Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża część społeczeństwa to pozerskie, bezwartościowe blerwy, które potrafią ocenić człowieka przez pryzmat odzienia

problem w tym ze niczym sie od nich nie roznisz bo twoje podejscie jest identyczne :))

Ostatnio w empiku zniewieściały zaczesany typek w NewBalance, musztardowych rurkach nad kostkę, bez skarpet i pikowanej obcisłej kurteczce, z dekoltem po pępek nosił się i manierycznie piłował ryj do komórki na cały lokal. Napotkał mój wszystko mówiący wzrok i stracił rezon. Czy ci wszyscy "mężczyźni" noszący babskie obcisłe spodnie nie zdają sobie sprawy, jak to wygląda? Na litość.

 

Do pięt nie dorastam zdrowym poglądom Intela.

nie wiem co jest zdrowego w checi mordu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, nie załapałam, że chcesz skończyć szkołę bez zdawania matury, automatycznie założyłam, że chodzi się do szkoły średniej dla matury i wyraziłam obawy, czy Ci się to uda bez leczenia. Ale skończenie samej szkoły to też ważne, nie chciałam Cię nakłaniać do zdawania tylko do leczenia. Oczywiście że lepiej mieć skończoną szkołę średnią niż nie mieć. Mam nadzieję, że Ci się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiągłbym, że ten pedryl czkał "elo", zamiast "halo" do słuchawki.Moje podejście nie jest identyczne.

Jest prawe, sprawiedliwe i uzasadnione. Intel ma najzdrowszy światopogląd z możliwych.

Rozłóż parasolkę w macicy Bengowskiego - w obronie wycięcia Dębu, dąba Bartka.

Nie odpowiadaj. Gardzę lewactwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiągłbym, że ten pedryl czkał "elo", zamiast "halo" do słuchawki.Moje podejście nie jest identyczne.

Jest prawe, sprawiedliwe i uzasadnione. Intel ma najzdrowszy światopogląd z możliwych.

Rozłóż parasolkę w macicy Bengowskiego - w obronie wycięcia Dębu, dąba Bartka.

Nie odpowiadaj. Gardzę lewactwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, Wykłady, to chyba po maturze, na studiach.

Czy nie macie tak, że macie w dupie, co kto o Was pomyśli, za kogo Was ma?

Kiurwa, jak chodziłem brodaty w panterce, to ochroniarze dreptali mi po piętach w Społem. A jak przywdziałem skórę i nowy trzewik, spodzień to byłem poważany i traktowany uniżenie i z szacunkiem.

Duża część społeczeństwa to pozerskie, bezwartościowe blerwy, które potrafią ocenić człowieka przez pryzmat odzienia, czy grubości portfela.

Ostatnio w empiku zniewieściały zaczesany typek w NewBalance, musztardowych rurkach nad kostkę, bez skarpet i pikowanej obcisłej kurteczce, z dekoltem po pępek nosił się i manierycznie piłował ryj do komórki na cały lokal. Napotkał mój wszystko mówiący wzrok i stracił rezon. Czy ci wszyscy "mężczyźni" noszący babskie obcisłe spodnie nie zdają sobie sprawy, jak to wygląda? Na litość.

Ja jestem jednak umiarkowanym radykałem w tych kwestiach. Do pięt nie dorastam zdrowym poglądom Intela.

 

Tym postem wygłupiłeś się na całego, dawno nie czytałem czegoś takiego. Zaprzeczasz sam sobie.

Cytuję - duża część społeczeństwa to pozerskie, bezwartościowe blerwy, które potrafią ocenić człowieka przez pryzmat odzienia - koniec cytatu.

W następnych wersach robisz to samo co te blerwy, jesteś jednym z nich???

 

Robert a gdybyś się urodził gejem? Co byś wtedy zrobił? To nie ich wina że tacy się urodzili. Hitler chorych psychicznie uśmiercał, ty chcesz to robić z ludźmi o odmiennej orientacji seksualnej. Dotąd czytałem twoje posty z dużym zainteresowaniem, teraz jest mi wstyd za twój światopogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren,

Czy nie macie tak, że macie w dupie, co kto o Was pomyśli, za kogo Was ma?

Kiurwa, jak chodziłem brodaty w panterce, to ochroniarze dreptali mi po piętach w Społem. A jak przywdziałem skórę i nowy trzewik, spodzień to byłem poważany i traktowany uniżenie i z szacunkiem.

 

Czasem Marwil przywdziewam skórę,jeansy i dobre buty ;)

Tak mam w dupie co kto o mnie myśli,jak idę w wojskowych bojówkach i kurtce flyers ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiągłbym, że ten pedryl czkał "elo", zamiast "halo" do słuchawki.

juz go lubie :)))

 

Moje podejście nie jest identyczne.

no no oszukuj sie w ten sposob by poczuc sie lepiej :)))

 

Nie odpowiadaj. Gardzę lewactwem.

 

ojej to przykro : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie nie przekonałeś mnie, to jest forum dla psychicznie chorych i naraz okazuje się że wszyscy dyszą nienawiścią do innych orientacji seksualnych. Zdrowi mogliby napisać że nienawidzą psychicznie chorych. Dlaczego? Chyba każdy z was wie dlaczego.

Monster przyhamuj trochę i weź na luz. Piszesz rzeczy o których mogliby porozmawiać ludzie ze stażem dużo dłuższym z chad niż ty. Niby chcesz nas pouczać cytując zdania z książek i trochę przynudzasz. Przeczytaj swoje posty jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gej to właśnie ''wesołek'', ktoś kto narzuca swoją odmienność społeczeństwu. Jeszcze gorszy jest ''queer'' - jeszcze większy ostentacyjny cudak. Pedał to raczej taki stary porządny pedał, ma co ma i nikomu nic do tego. Mi nie przeszkadzają ani jedni ani drudzy. Zachód się sypie, bo się sypie. Zbiera zapłatę za kolonialną chciwość i powojenne wygodnictwo. Każda kultura kiedyś musi się sypnąć. Zdrowej kultury nie podważy żaden facet w biżuterii i w rurkach.

 

Przynajmniej nie jestem Bogiem,nie ściga mnie KGB,MSWiA a Donald Trump nie wpada na kolację.

 

To nie tylko ja tak miałem? A świat w manii - czy komuś też jawił się jako taki ''podświetlony''? Wokół latały świetliki, ludzie wyglądali inaczej, tak jakoś staroświecko, zmieniły im się rysy twarzy, efekty dźwiękowe też się zmieniły. Jakby na oczy nałożyć okulary virtual reality. Jakby wyświetlać taki mocno podbajerzony film 3D. I jeszcze jeszcze - ludziom zaczęły świecić się oczy?

 

I nieopanowana żądza gadania. Zawsze, z każdym i na każdy temat, w szczególności w kontekście swojej teorii spiskowej i teorii posłanniczej.

 

I jeśli fakty nie przystają do nowej wizji świata, tym gorzej dla faktów. W końcu człowiek został Bogiem, fakty i tak się nagną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pedałami jest jak z wariatami. Dopóki ktoś świruje, ale nikogo w to nie wciąga - jego sprawa. Sęk w tym, że mając manię ciężko w swoje wariactwo nikogo nie wciągać. Z czego można wnioskować, że ostentacyjne gejowanie jest jak mania. Maniak ma poczucie, że musi swoją manią zbawić świat, przy okazji się dowartościowywuje. Podobnie gej, ostentacyjnie wszem i wobec gejuje, bo ma poczucie, że swoim gejowaniem musi zbawić świat, a przy okazji się dowartościowywuje. Nie ma zdrowych, są tylko niezdiagnozowani. Co do strzelania do gejów, przypomina to pewien epizod z czasów II WŚ. Chorych psychicznie też uważano wtedy za trefnych. Co jest o tyle dziwne, że sam Adolf miał zapewne borderline albo chad i brak partnerek życiowych. Życie jest skomplikowane. Lepiej z gejami nie mieć nic wspólnego, nie przyciągać ich ani poprzez upodobania ani poprzez chęć mordu. Wszelka interakcja z gejami ich od siebie przyciąga, a skoro człowiek tego tematu nie lubi... Swoją drogą osobliwe, że od wieków lesbijki uważano za jakoś mniej szkodliwy paragraf. Zapewne dlatego, że to kobiety rządzą światem i one jakoś zmyślnie facetom wmówiły, że lesbijki nikomu nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cholerna mania napierdala dalej.Nie wiem skąd już czerpać siły by to wytrzymywać.Zaciskam zęby i robię wszystko by się nie zabić.

Lepiej być cierpiącym indwalidą bez życia niż nie być w ogóle.

 

Nie wiem, ja wspominam manię jako coś miłego. Zjazd do miłych nie należał i człowiek okrutnie dopsuł sobie życie, którego pozornie nie dało się już zepsuć (Fucked Up Beyond All Recognition - a jednak pod każdym dnem może być jeszcze metr mułu). W trakcie samej manii jazda była przyjemna, człowiek był wiecznie non-stop na haju, latały świetliki, otoczenie widziało się z dodatkiem nowych nieznanych wcześniej efektów specjalnych, gadało się z własnym śniadaniem i było się o krok od zdemaskowania wielkiego światowego spisku.

 

Co marudzisz. Wykorzystałbyś lepiej okazję, że chwilowo moc jest z Tobą i na dupeczki jakieś skoczył. Przynajmniej miałbyś jakieś miłe wspomnienia na potem <żarcik>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stabilnie, rzekłabym, że nawet bywa nudno ;) bp przyzwyczaiłam się do życia w skrajnościach. Życie jest obecnie bardziej ''płaskie'' w porównaniu do tego co było w manii. Czuję się pod względem nastroju jak zdrowa osoba, nie mam żadnych odchyłów ani w stronę depresji, ani w stronę manii. Przyzwyczajam się do tego jak to jest mieć normalny nastrój. Do tego, że można się cieszyć życiem tak normalnie, a nie skrajnie. Że można funkcjonować wydajnie, a nie albo być do niczego w depresji, albo czuć się najlepszą ze wszystkich w górce. Uporządkowałam sobie wiele spraw w życiu i to też pomaga mi w stabilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie u mnie lux w ostatnich tygodniach. Funkcjonuje całkiem nieźle chociaż do pełnej remisji brakuje jeszcze kilku procent. Pierwszy raz od kilku lat czekam z optymizmem na wiosnę ;). Mam już zabukowane bilety na majówkę do Wiednia. Może niedługo odkurzę swój rower i wrócę do dawnego hobby. Z równowagi ostatnio wyprowadza mnie jedynie mój lokator. Wczoraj w nocy idiota zasnął i zostawił zapaloną świeczkę w swoim pokoju i jeszcze miał czelność się ze mną sprzeczać jak go obudziłem. Ludzka głupota nie zna jednak granic.

Tak poza tym chętnie spróbowałbym wlewu ketaminowego. Myślę ,że to będzie przełom w leczeniu depresji za kilka lat. Może w końcu nadejdzie taki czas ,że wszyscy będziemy zdrowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×