Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwna relacja moderatorów


goshka

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, właśnie przeczytałam jeden z tematów, na którym wyciągnięte zostały jakieś brudy...dziwne, bo poczułam, że na tym forum odbywają się jakieś rozgrywki!!!że wcale nie jest to takie przyjazne forum!okropne!! nie wiem kto tu na ile się wspiera!? POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że na tym forum odbywają się jakieś rozgrywki!!!

 

a mianowicie jakie :?: proszę o konkrety

 

 

że wcale nie jest to takie przyjazne forum!okropne!! nie wiem kto tu na ile się wspiera!?

 

myślę, że jesteś za krótko aby to stwierdzic :!: i chyba nie byłaś na innych forach :roll:

 

a i jeszcze jedno nikt tutaj nie ma obowiązku nikogo wspierac jest to tylko jego dobra wola :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas?? czy Ciebie?? uogólnienia to niezła przykrywka na brak asertywności lub brak argumentów :smile: Prezentujesz tani sposób zaczepek co ma podłoże w niskiej samoocenie. Nie zalewaj wszystkich własną goryczą, jeżeli chcesz pomocy to o nią poproś - bo Twoje "tanie" atakowanie przypomina żałosne wołanie ..." niech ktoś zwróci na mnie uwagę....". Są dużo prostsze sposoby na to, milsze i bardziej cywilizowane... :smile: Reklama poprzez szokowanie wychodzi już z mody..

 

Gdybym ja decydowała o banach - od jakiegoś czasu byłbyś brany pod uwagę.. No ale cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja decydowała o banach - od jakiegoś czasu byłbyś brany pod uwagę.. No ale cóż..

 

Ban nie ma dla mnie żadnego zaczenia. :twisted:

 

Ale OK, powiem to kulturalnie. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie domyślił by się o co chodziło goshka.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm...powiem tyle że Twoje wypowiedzi robią sie coraz to bardziej infantylne....cofasz się? Brak Ci argumentów? To wszystko zaczęło sie po tym jak Shadow zdjął Cie ze stanowiska moderatora i nie zaprzeczaj ,mam oczy i nie jestem ślepy....Nie pisze z Shadowem więc nie posądzaj mnie równiez o zadne przekupstwo czy obronę jego osoby. Nie obchodzi mnie czy moderujesz, czy adminujesz na innych forach....chłopie daj spokój, odpusc sobie....idź z forum jak Cie drażni.....nie rób nie przyjemnej atmosfery. Masz jakieś "ale" to porozmawiaj z Shadowem na PW, gg, skypie a nie walisz jakies głupie docinki tu na forum. I nie mów że nie chodzi o Shadowa bo widziałem Twój opis na Skypie... Jak na swój wiek zachowujesz się jak dziecko.

Miej troche godności chłopie i uspokój się lub odejdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Was, że w ten sposób to napisałam chodziło mi o to, że w jednym z tematów natknęłam się na taką właśnie wymianę zdań i jestem zdziwiona, że nie można było tego załatwić przez PW.

didado1, wierz mi byłam na jeszcze kilku innych forach!

nie chciałam Was urazić ale w tamtej chwili wydało mi się to na tyle przykre, że chciałam to zaznaczyć. To co jest między Wami niech tam pozostanie :twisted:

pozdrawiam Was ciepło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

faktycznie, goshka, nie wiem czy chodzi Ci o tematy w ktorych pisalem z Malcolmem, ale przyznaje - ponioslo mnie, i nadal nosi.

 

nie wiem kto tu na ile się wspiera!?

Na tak duza ilosc postow, nie ma chyba wielu negatywnych (?)

 

Malcolm, zyski, zyski, zyski. Co Ty myslisz, ze mam BMW, wille z basenem, prywatny helikopter i co niedziele gram w golfa?

Forum nie generuje tak duzego zysku jak Ci sie wydaje, wez pod uwage, ze za serwer ( http://home.pl/serwery - najdrozszy pakiet ), domene rowniez place. Wiec prosze Cie, skoncz swoje docinki nt. moich finansow bo nic o nich nie wiesz. Widziales stan mojego konta? Nie? Wiec (tak jak by to powiedzial jeden z moich nauczycieli) zamknij sie.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie stan twojego konta, ale mała to kasa napewno nie jest.

 

To wszystko zaczęło sie po tym jak Shadow zdjął Cie ze stanowiska moderatora i nie zaprzeczaj

 

I nie mów że nie chodzi o Shadowa

 

Tak chodzi mi to tego chama, który kulturalnie wypomina mi zdjęcie z moderatora tekstami: "nasz były moderator wie najlepiej". I po co to wszystko by pokazać, kto tu rządzi gdy mu brak argumentów, dziecinada. Poza tym nie adminuje/moderuje w chwili obecnej na żadnym forum. Administruje siecią gminną pod którą podpiętych jest kilka osiedli. Generalnie chcę tu pisać ale życzę sobie traktowania mnie na równi z innymi, a nie odgórnie gorzej. Mam takie prawa jak i inni userzy. Jeśli sobie shadow_no uważasz inaczej to proszę mnie zbanuj, a ja powiem Ci tylko tak jak nasz prezydent "spiepszaj dziadu"

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cie zdziwie, bo zyje sporo ponizej sredniej krajowej.

Nie obchodzi mnie stan twojego konta, ale mała to kasa napewno nie jest.

Ale po raz kolejny pytam - Co Ci do tego?

 

życzę sobie traktowania mnie na równi z innymi, a nie odgórnie gorzej

To zachowuj sie w porzadku wobec innych uzytkownikow. Nie strasz ludzi, nie wyrazaj sie wulgarnie, i najwazniejsze - zastanow sie nad wlasnym zyciem. Zastanow sie co Ty w ogole robisz.

 

Pozdrawiam,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po raz kolejny pytam - Co Ci do tego?

 

Właściwie nic, ale po co zaprzeczać, że zyski są małe skoro i tak to nikogo nie obchodzi.

 

To zachowuj sie w porzadku wobec innych uzytkownikow.

 

Ze mną pod tym względem zawsze było spokojnie, ale także nie chcę widzieć złośliwych docinków wobec mnie.

 

zastanow sie nad wlasnym zyciem. Zastanow sie co Ty w ogole robisz.

 

Zwyczajnie zdycham jak każdy żywy organizm. Szkoda tylko, że nie wszyscy są świadomi tego, że każda kolejna chwila przybliża ich do nieuniknionego końca. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną pod tym względem zawsze było spokojnie, ale także nie chcę widzieć złośliwych docinków wobec mnie.

Moje docinki byly reakcja na to co wypisywales. Masz racje - ponioslo mnie nie raz, i jezeli Cie to urazilo - przepraszam.

 

Zwyczajnie zdycham jak każdy żywy organizm. Szkoda tylko, że nie wszyscy są świadomi tego, że każda kolejna chwila przybliża ich do nieuniknionego końca.

Wg. mnie nie masz celu w zyciu, gdybys zaplanowal sobie nawet takie drobne sukcesy do ktorych bys dazyl - bylo by inaczej.

Wazne jest, by wierzyc, ze sie uda. I zyc tak, jak by sie juz udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×