Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! jestem nowa


kaja31

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Kaja , mam 31 lat i zastanawiam się czy dobrze trafiłam...? :-|

 

Napiszę coś o sobie bo już brak mi sił ..Nie chcę Was zanudzać ,bo długa historia, ale proszę przeczytajcie , może od razu wyślecie mnie do diabła..Nie mam rodzeństwa.Mam dwoje dzieci w wieku 1,5 i 6 lat, kochającego męża i obiektywnie z boku patrząc ogólnie nie jest źle..Po krótce:przez pierwsze 4 lata życia wychowywali mnie na zmianę dziadkowie bo rodzice studiowali, później od 5 roku życia rodzice w innym mieście.Oczywiście dostając dziecko , którego nie wychowywali od niemowlaka traktowali mnie nie jak dziecko , ale jak dorosłego , partnera. Byłam samodzielna,żyłam w swoim świecie, nakazy , zakazy, dyscyplina, same piątki w szkole, duże wymagania i presja ogólnie itd.dużo by opowiadać.Nigdy nie miałam poczucia bezpieczeństwa, wiecznie zestresowana nieadekwatnie do sytuacji, pełna strachu, lęku w szkole o oceny, akceptację, co ktoś powie itd.Skończyłam studia-też koszmar bo każdy egz. nieadekwatny stres,koniec świata jak nie zdam, wyszłam za mąż, ułożyłam sobie życie i się zaczęło..

Lęk ,że nie mogę być szczęśliwa długo bo na pewno coś się stanie- a co ?oczywiście zachoruję na nieuleczalną chorobę, umrę i zostawię dzieci...w skrócie od 3 lat miałam już chyba podejrzenie każdej choroby, każdy objaw jest dla mnie początkiem dramatu, nieuleczalnej choroby, oczywiście dr google działa.. Stosy badań, płacze przed odebraniem każdego badania bo to na pewno już to. Nie mam miesiąca , żeby był spokój , ciągle się czymś zadręczam, , cały czas myślę o tym na co jestem chora. Straciłam już 3 lata, zamiast zająć się domem i dziećmi chodzę jak zombi...bez kontaktu, porykując po kątach. Obecnie drętwienia w nocy, drganie różnych mięśni,pieczenie i przeczulica pr. ręki od 2 mies. Ubrania mnie drażnią, piecze mnie codziennie, czasami przechodzi na jakąś część dnia i wraca, zaczęło się od dłoni i w ciągu 2 mies. sięga coraz wyżej aż do ramienia, pr. część

twarzy.Mogę chodzić tylko w bluzkach na ramiączkach. Oczywiście nakręciłam się na SM, mam zrobiony MRI głowy, EEG, potencjały wzrokowe, boreliozę, rtg kręgosł. szyjnego,klp.,holtera naczyń szyjnych, bad. lab i wszystko OK.Byłam u psychiatry brałam fluoksetynę, pramolan, afobam , teraz elicea i nic.Bez efektu. I dalej nie wiem co robić.Objawy mam codziennie bez względu na to czy się denerwuję czy jestem zrelaksowana. Co mam jeszce zrobic , szukac innej choroby? . Odpiszcie proszę co o tym wszystkim sadzicie? nie wiem gdzie szukać pomocy..Kaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u 2 psychologów i nic.Napiszcie czy ktoś z Was miał przeczulice skóry w nerwicy?? czy to w ogóle możliwe żeby źle odbierać bodźce ze skóry przez nerwicę?? Jakoś inne objawy jestem sobie w stanie wytłumaczyć nerwicą ,ąle nie ten???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja31, hej, miałam podobne dziecinstwo do Twojego, chyba nawet bardziej pokręcone, wiem jak to jest.

nie jestem specem od nerwicy, nie ma z tym doświadczenia, ale trzymam za Ciebie kciuki. Popróbuj jeszcze z tymi psychologami, psychiatrami, czasem trzeba na prawdę dużo czasu, by coś się ruszyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×