Skocz do zawartości
Nerwica.com

JESTEM NIENORMALNY


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Skrajna, jego nienormalność objawia się tym, że miesiąc temu jednym ze swoich kont (miał 3), rozpaczał po tragicznej śmierci swojej dziewczyny, która zginęła 4 miesiące temu. Na drugim koncie pisał jakby nic się nie stało i komplementował panie na forum, a z trzeciego 2 tygodnie temu napisał, że jest zakochany, że depresja odeszła itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sam robie broblemy, by miec kontakt z ludzmi bo strasznie mi tego brakuje :(

 

:shock::shock:

 

Ok tylko po co wymyślać sobie jakieś niestworzone historie ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sam robie broblemy, by miec kontakt z ludzmi bo strasznie mi tego brakuje

Ja na forum trafiłem, bo wszyscy znajomi się ode mnie odsunęli, zaczęli olewać i ignorować. Byłem kompletnie sam. Poza bratem, rodzicami i babcią nie miałem nikogo. Jednak nie wymyślałem jakiś niestworzonych historii, żeby ludzie na forum się mną interesowali. Potrzebuje ponarzekać z powodu mojej depresji, to to robię, chcę pogadać, to piszę w odpowiednich tematach, mam ochotę pożartować, to znajduję ku temu okazje w jakimś temacie gdzie te żarty nikogo nie będą boleć. Po co Ci zainteresowanie ludzi, skoro sam jesteś zakłamany? Oszukujesz innych wymyślając jakieś historyjki, tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Postaraj się być sobą, pokaż się, a nie kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×