Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć ludziki :) Jestem tu nowa :)


elfka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh ciesze się że tu trafiłam wreszcie ... :D . Czasem tu wpadałam aby poczytać i pocieszyć się że z takimi problemami nie jestem sama.Ale szczerze to czuje sie okropnie szczególnie w szkole :( ehh denerwuje sie nie wiem dlaczego jestem spięta czuje gule w gardle ból głowy . Po za szkoła równiez niezbyt idąc ulica mam wrażenie że każdy widzi moje wnetrze to że jestem inna ,że się denerwuje . A w kosciele o ludzie :roll: dopiero strasznie przełknąc sliny czasem ni moge i znow to wrazenie że kazdy traktuje mnie jak jakiegos aliena że spoglądają na mnie ehh :( A jak mam isc do komunii dopiero .... .Mam nadzieje że znajde na tym forum zrozumienie i zaprzyjaznie się z wami ludziki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Elfko!Ja też będąc w szkole miałam dużego stresa.Wydawało mi się ze jestem inna niż wszyscy co również było zaczątkiem mojej depresji.Wydaje mi się że Twój problem jest wynikiem braku pewności i wiary w siebie.Głowa do góry!!!Pamiętaj jesteś wyjątkowa i nie daj sobie wmówić że jest inaczej a ludżmi się nie przejmuj.Oni zawsze muszą mieć temat do rozmów.Trzymaj się cieplutko i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć elfka88.:) I ja też jestem tu dopiero od kilku dni...Zostań z nami bo naprawdę warto.I nie myśl tak że wszyscy widzą Twoje wnętrze..jaka jestes...Tego nie widać aż tak bardzo na zewnątrz..a że się ludzie patrzą..to niech patrzą..mnie psycholog kiedys powiedział że to jest tak samo jak się jedzie tramwajem,lub mija ludzi na ulicy..Spotkać ich znów to jak wygrana w totka..wiec głowa do góry.Pozdrawiam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×