Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki uprzejmości Marsala2, sprawdziłem wersję "demo" trzeciego Diabolo i stwierdzam, że pomimo licznych zmian gra się naprawdę dobrze. Jest mniej otwartych przestrzeni w pierwszym akcie i ogólnie rozgrywka jest bardziej "fabularna" bo spotykamy inne postaci, rozmawiamy z nimi, one się do nas dołączają itd.

Rozwiązania choć prostsze w swoim założeniu są w sumie dość ciekawe ale nie dotarłem na razie moją łowczynią demonów do maksymalnego - 13 levelu postaci.

Ilość kombinacji umiejętności i run jest naprawdę spora i stwarza duże możliwości graczowi.

W sumie bardzo dobrze mi się grało przez te kilka godzinek :D

Dzięki Marsal2, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, można, ale trzeba mieć klucz demo. Do każdej pudełkowej wersji D3 były dołączone dwa.

 

Tego trybu z FNV nie znam. Jednak nowe fallouty, to dla mnie porażka. Pograć można, ale żeby się rozgrywką zachwycać? Tworzysz snajpera i gra staje się banalnie prosta. ;)

 

Michuj, chyba nie. Ale na dniach pewnie będzie możliwość grania w singla na singlu. Hakerzy o to zadbają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tak można sobie w demo zagrać?

Nie można ale jak ktoś z Twoich znajomych ma oryginała to może ma na zbyciu kody na 'wersje demo' zwaną przez Blizzarda Starterem. Mi akurat kolega z forum użyczył :P

Swoją drogą w niektórych sklepach, gdzie sprzedają cyfrowe wersje gier sprzedają takie startery po 10 zł :shock: W końcu Blizzard jest tak ekskluzywny, że nawet wersje demo ich gier kosztują prawdziwą kasiorę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, tak, 15 maja były ogromne problemy z połączeniem się, ale to było oczywiste. Kilkadziesiąt milionów połączeń w ciągu paru minut, wybacz, ale zdechły by nawet serwery najlepszych. Ja tego Blizzardowi nie wypominam. A bug? Każdy może jakiegoś przeoczyć. O blokowaniu kont się nie wypowiem, bo nie wiem jak jest naprawdę, jednak pewnie poblokowali za zbyt częste próby łączenia się, najpewniej przy pomocy jakiegoś programu, żeby hasło ręcznie wbijał (co ctrl+v nie działało ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kaleczę BF'a 3 na multi...single dość krótki. Różnica jest od MW 3 w którym jednak ciągle się goni... (zależy też od trybu).

Grał ktoś może w ghost recon? warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się ożenić z kobietą o ładnej teksturze

:mrgreen: fajnie:)

A ja gram w gry typu match3.

Nie lubię gier typu Quake, bo mnie przerażają, dostaję zawału jak mi cos wyskakuje nagle i musze to zabić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pozostały przygodówki. uwielbiam w nie grać. Z nieodłączna kartka i ołówkiem przy klawiaturze. Jeszcze do niedawna nie znałem słowa "solucja". Miałem momenty gry do których wracałem wielokrotnie bo nie udawało mi się znaleźć rozwiązania.

Synowie chcieli mnie wciągnąć w II wojenne strzelanki, Call of Duty czy coś ale zazwyczaj obrywałem.

Diabełek, Torchlight i pokrewne klikadła na potwory też lubię. To właśnie gry dla starego ramola przed czterdziestką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też męczę Battlefielda 3, tylko że czasem mi się on wyłącza, jakby ktoś tu znał rozwiązanie problemu: "program przestał działać" to proszę o wsparcie.

 

Ściągam NfS: The Run i powoli przechodzę Mass Effect 3. Wszystko na platformie Origin, jakby co :D

ME 2 i 1 przeszedłem. To jedyne gry nowej generacji, które udało mi się zaliczyć mimo... No dobra to Off-topic, więc o chorobach nie rozmawiamy. :smile:

 

No i do tego zbieram Cd-Action, czasem dadzą jakieś ciekawsze starsze gierki. Z przygodówek było wciągu ostatniego roku: A Vampyre Story, Tiny Bang Story, Machinarium, The Next Big Thing i A New Beginning: Odrodzenie. Można dostać na Allegro po 5zł. Szczególnie polecam pierwszy i ostatni z wymienionych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3. W oczekiwaniu na ARMA 3.

Na bardziej "inteligentne produkcje" nie mam zwyczajnie czasu.

 

A wywodzę się z czasów, gdy grało się w Settlersów, Dune, Command and Conquer, Rollercoaster Tycoon czy Railroad Tycoon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×