Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, Olbrzymią bazę gier można znaleźć na GOLu, wybierasz rocznik, platformę, gatunek:

 

http://www.gry-online.pl/ranking-gier.asp

Od biedy się nada, ale tamta baza była duużooo dokładniejsza - mogłam na przykład wybrać sobie, że interesują mnie tylko gry o dinozaurach :105:

 

I gdzie Ty tu widzisz wybór rocznika? Ja widzę tylko albo ostatni rok, albo wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,nie mam kasy na gry ostatnio.... :<. Jeżeli już to tylko tłukę to league of legends...

I ktoś jeszcze oprócz mnie nienawidzi steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jakoś premiera tego tytułu... nie wiem, nie zaciekawiła mnie, w sumie gameplay'a też nie oglądałem,trzeba spojrzeć..

w WoW'a też pograłem jakiś czas, i nieodpalony na pulpicie gnije .

Kiya, lol jest darmowy :mrgreen: pod warunkiem że lubisz gry na systemie doty : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, Mad_Scientist, a ja martwię się o Maxa Paynea, po trailerach widać, że brakuje mu "tego" klimatu jak w poprzednich odsłonach. No i podobnie, czekam na Hitmana :D A z tych odleglejszych to na nową część Bioshocka, nie wiem może ktoś grywał w tą serię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,nie mam kasy na gry ostatnio.... :<. Jeżeli już to tylko tłukę to league of legends...

I ktoś jeszcze oprócz mnie nienawidzi steam?

Jeśli masz krucho z kasą na gry, proponuję platformę konkurencyjną dla steam. Nazywa się http://www.piratebay.org.

Nie namawiaj do przestępstwa.

Jeśli masz krucho z kasą i chcesz mieć samochód, to idź na parking i ukradnij - na tej samej zasadzie...

 

Ja gram w Battlefielda 3 w wolnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, Mad_Scientist, a ja martwię się o Maxa Paynea, po trailerach widać, że brakuje mu "tego" klimatu jak w poprzednich odsłonach. No i podobnie, czekam na Hitmana :D A z tych odleglejszych to na nową część Bioshocka, nie wiem może ktoś grywał w tą serię?

Mam nadzieję, że jednak klimat się utrzyma bo wiem, że będą retrospekcje itd.

A serię BioShock uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ktoś jeszcze oprócz mnie nienawidzi steam?

Nom. Ja nie mam żadnych gier ze steamu. Generalnie rzecz biorąc, to jak kupię grę to nie chcę mieć żadnych przeszkód w graniu w nią.

 

Jeśli masz krucho z kasą i chcesz mieć samochód, to idź na parking i ukradnij - na tej samej zasadzie...

Fałszywa analogia. Nie możesz pójść i ukraść samochodu bo właściciel już nie będzie go miał. Nie będzie mógł nim jeździć i w ogóle. To by było złe (i dlatego się nie kradnie samochodów a nie dlatego, że jest to jakimś przestępstwem - rozumiem, że jakby kradzież samochodów była legalna to byś je kradł?). Jak skopiuje grę i to nic złego się nie stanie. Zresztą, po co Ja w ogóle odpowiadam. Jak nie rozumiesz takich podstawowych rzeczy, nie ma sensu dyskutować. Po prostu dam Cię na ignora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiaj do przestępstwa.
Nie namawiam. Ta strona istnieje legalnie.

Poza tym jeszcze nikt nie udowodnił że piractwo powoduje straty. Udowodniono za to wielkrotnie że przynosi firmom zyski (zarówno na rynku gier jak i muzycznym).

Ale nie róbmy oftopa.

 

Graliście w Legend of Grimrock? Lubicie gry tego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie miałam okazji grać, jednakże widziałam na necie jakieś let's play'e i mi się ta gra bardzo spodobała. Stare dobre czasy się przypominają :)

Dokładnie tak! Jako gnojek pamiętam jak grałem w eye of the beholder 2, rysując pieczolowicie mapy etapów w zeszycie :D. Legend of grimrock to przede wszystkim masywna dawka nostalgii w ładnym, nowoczesnym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, trochę mieszane. Nie wiem jak ma się sprawa na wyższych poziomach trudności, ale normal jest koszmarnie banalny! Żeby walki z bossami ograniczały się do stania w miejscu i używania 2 skilli (podstawowy i dodatkowy)? Boss pierwszego aktu był o niebo trudniejszy niż drugiego, jak to wygląda dalej nie wiem, bo jakoś niespecjalnie mam ochotę na cokolwiek.

Kilka rozwiązań w trzecim diabełku jest fajnych, kilka to jakieś porażki. Jak na ironię porażka zazwyczaj łączy się z fajnym rozwiązaniem. :P

System skilli - porażka. Na 60lvl każda postać ma WSZYSTKIE skille rozwinięte. 90% skilli (dane upieram na which doctor'że i o swoje odczucia) jest beznadziejnych i kompletnie nieprzydatnych (chociaż może tylko ja nie potrafię ich wykorzystać). Fajna sprawa w tym systemie to to, że nie ma możliwości używania wszystkich skilli jednocześnie. W Diablo II mogliśmy w czasie walki używać wszystkich skilli zmieniając je przez przypisane skróty na "efkach". Tutaj przed walką musimy wybrać jeden skill podstawowy pod lewy myszy, jeden drugorzędny pod prawy, i po jednym skillu z każdego z czterech "drzewek" pod klawisze 1-4. Dodatkowo możemy wybrać i przypisać do trzech skilli pasywnych. Każdy skill aktywny moża wzmocnić "runą" (odblokowują się na odpowiednich poziomach). I to właśnie sprawia, że każdy może "wykreować" z dokładnie takiej samej postaci (bo każdy ma wszystkie skille rozwinięte) niepowtarzalną postać (tylko teoretycznie, bo za chwilę ktoś podpatrzy nasz świetny build i go sobie skopiuje).

Singiel na multi, brzmi co najmniej jak pomysł jakiegoś porąbańca, ale coś takiego nam zaserwowali. Z jednej strony fajnie, bo wszystko co wydropimy możemy obchnąć na aukcjach, z drugiej kiepsko jak nie mamy dobrego neta, bo nie pogramy.

Aukcje, ciekawy pomysł, bo można handlować przedmiotami za realną kasę. Jak to wyjdzie się zobaczy.

 

Ogólnie, gra się przyjemnie i bezstresowo. A ukryty poziom to majstersztyk. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend of grimrock to przede wszystkim masywna dawka nostalgii w ładnym, nowoczesnym opakowaniu.

 

Mrauuuu, to co tygryski lubią najbardziej. Hm. Legend of Grimrock Torrent Edition wygląda zachęcająco, ino 0,42 GB do pobrania. No ale dobrz, dobrz, tu jesteśmy grzeczni i nie łamiemy prawa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×