Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się teraz wymieniać tytułów , bo było ich tyle , że gdybym zebrał je wszystkie , to mógłbym spokojnie otworzyć sklep . A aktualnie gram w Pes 2011 i Call of Duty 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Niezła kolekcja,sam grałem w większość tych tytułów,rewelka...

 

Obecnie grywam tylko w league of legends. Cody mw 2 i mw 3 też mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry stworzyło niemieckie studio Crytek, które opowiada za Crysis, Crysis: Warhead i Crysis 2. Natomiast za produkcję Far Cry 2 odpowiada kanadyjska filia Ubisoftu-Ubisoft Montreal, bo począwszy od drugiej części studio Ubisoft uzyskało prawa do marki Far Cry, a Crytek zajął się "krajzisami". A co za tym idzie moim zdaniem "dwójka" jest nieporównywalnie gorsza od swojego poprzednika.

 

Tak samo było ze Star Wars: KOTOR. Jedynkę stworzyło BioWare Corp. i gra była genialna. Za dwójkę wzięło się już inne studio-Obsidian Entertainment i gra była co najwyżej przeciętna. Wciąż gwarantowała przyzwoitą zabawę, ale to już nie było to samo.

 

Kolejny przykład to Gothic. Gothic, Gothic II, Gothic II: NK, Gothic 3 (Piranha Bytes), Gothic 3: Zmierzch Bogów (Trine Game Studios), Arcania: Gothic 4 (Spellbound Entertainment). A to wszystko dlatego, że JołDrewno po trzeciej części uzyskało prawa do marki Gothic.

 

O Hitman: Absolution jestem w miarę spokojny, bo grę tworzy to samo studio, które wyprodukowało wszystkie poprzednie części serii Hitman- IO Interactive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Hitman 5: Absolution czyli Rozgrzeszenie, od strony graficznej będzie super po gameplayach, fabuła ok itd. Ja najbardziej obawiam się wiarygodności głosu nie podłoży już David Bateson, człowiek który robił to w każdej części, druga kwestia muzyka, nie będzie już genialnego Jespera Kyda który też komponował do każdej części, i nadawał akcji też grze. Premiera w październiku więc zobaczymy jak to będzie.

 

A tu moja ulubiona misja:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram głównie w RPG-i, chociaż ostatnio nie gram w ogóle pomimo, że Mass Effect 3 sam się nie przejdzie :P

 

Poza tym jestem fanem Silent Hilla (jedyny naprawdę zeschizowany survival horror jaki powstał) a w szczególności drugiej części.

RPG-i różne: Wiedźminy, Planescape Torment, Fallouty, Dragon Age Origins, Gothic do drugiej części, klasyczne tytuły również (Baldur's Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights). Diabolo też nie pogardzę :mrgreen:

Strzelaniny też wchodzą w grę ale obecnie mało, kiedyś bywały Doomy, Praye, Quake'i, Bloody i inne kultowe gierki.

 

Ostatnio bardzo dobrze grało mi się w Dead Island.

 

Czekam z niecierpliwością na Maksa Payne'a 3 i Diablo III :D

 

-- 09 maja 2012, 15:02 --

 

Heroes Of Might & Magic III to też dla mnie totalny evergreen :D

 

Mad_Scientist, niezła kolekcja, ja też mam sporą i miejsca brakuje.

Obecnie mało kupuję.

Największą moją chlubą jest starutki karton z platynowej (tej dawnej staropudełkowo-platynowej-dużo-miejsca-zajmującej serii) edycji Planescape Torment. Niestety koszulka i mousepad już odeszły w zapomnienie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nasłuchałem się o tym zakończeniu ale nie wnikałem. Wiem, że powstała petycja do twórców i podobno jakoś w wakacje będzie udostępnione pełniejsze zakończenie czy coś w tym rodzaju.

Ale ogólnie jestem bardzo ciekaw bo jestem z serią od samego początku, sejwy z kolejnych części też kolekcjonowałem.

Na razie podoba mi się dramaturgia i sposób prowadzenia akcji oraz powaga niektórych decyzji.

Szkoda tylko, że wcześniej prowadziłem wątek romansowy z Mirandą a nie z Ashley albo dajmy na to z Tali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nasłuchałem się o tym zakończeniu ale nie wnikałem.

Właśnie dlatego nie chcę Ci gadać dopóki sam nie skończysz i się nie przekonasz. Wtedy możemy wymienić opinie.

 

Ale ogólnie jestem bardzo ciekaw bo jestem z serią od samego początku, sejwy z kolejnych części też kolekcjonowałem.
Ja też. Tę serię uważam za jedną z najlepszych gier jakie grałem. Chociaż sejwów nie zatrzymywałem i każdą część zaczynałem od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczył ostatnio pozytywnie Ubersoldier 2. Gra raczej niskobudżetowa, ale całkiem grywalna i wciągająca, a grafika też fajna do dziś nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojenne. Ulubione:

Armored Brigade (freeware), TacOps, X-Com: UFO Defence, Laser Squad, Jagged Alliance 2.

RPG. Ulubione:

Wasteland, Fallout 1, ADOM.

Symulatory. Ulubione:

Operation Flashpoint, Gunship, Hind.

Strzelanki. Ulubione:

Raptor: Call of the Shadows, The Embodiment of the Scarlet Devil.

Nawalanki. Ulubione:

Golden Ace Myth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś wyszukiwarki gier?

Mam na myśli taką bazę, w której możesz wybrać jaki gatunek Cię interesuje, tematyka, itp. i to Ci wynajduje różne propozycje. Raz na coś takiego trafiłam, nie zapisałam sobie adresu i potem już nigdy nie mogłam znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam Wam link do aplikacji "Can You RUN It?" dzięki, której możecie w prosty sposób sprawdzić czy dana gra (również nowości z 2012) "pójdzie" na Waszym komputerze- czy Wasz komputer spełnia minimalne i zalecane wymagania sprzętowe itd.

 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

 

1. Wpisujecie tytuł gry ręcznie

albo

wybieracie go z rozwijanej listy (polecam to drugie)

2. Klikacie w przycisk Can You RUN It?

3. Akceptujecie instalację ActiveX (Internet Explorer) albo apletu Java (Firefox, Chrome).

4. Czekacie na wynik analizy komputera.

5. Waszym oczom ukazuje się wykres, z którego dowiecie się jak (albo czy w ogóle) dana gra będzie hulać na Waszym komputerze.

 

Aplikacja obsługuje przeglądarki Firefox, Chrome i Internet Explorer. Aby działała prawidłowo na komputerze powinny być zainstalowane najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej, karty graficznej, najnowsze DirectX, Java itd.

 

-- 16 maja 2012, 14:53 --

 

Kiya, Olbrzymią bazę gier można znaleźć na GOLu, wybierasz rocznik, platformę, gatunek:

 

http://www.gry-online.pl/ranking-gier.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe Diablo III:

 

PC:

 

System: Windows XP/Windows Vista/Windows 7 (z najnowszym Service Packiem) z DirectX 9.0c

Procesor: Intel Pentium D 2.8 GHz lub AMD AthlonTM 64 X2 4400+

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7800 GT lub ATI Radeon X1950 Pro lub lepsza

 

Zalecane wymagania sprzętowe Diablo III:

 

PC:

 

Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz lub AMD Athlon 64 X2 5600+ 2,8 GHz

Pamięć: 2 GB RAM

Karta graficzna: GeForce 260 lub Radeon HD 4870 lub lepsza

 

Spełniam zalecane, ale to pewnie nie wystarczy na komfortową grę w max. rozdziałce, wszystko na very high, AA itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, całkiem ciekawa stronka. :smile: Jednak na moim lapku Diablo III hula na full detalach, według tej stronki, powinienem latać jedynie na minimalnych. ;) Problemem jest też badanie miejsca na dysku, bo bierze pod uwagę TYLKO partycje C.

Jednak i tak dzięki za link. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Tak, ja przeszedłem Crysis 2 kilka razy. Gra jest średnio długa, moim zdaniem tak w sam raz.

 

Tu masz listę misji, obczaj gdzie jesteś:

 

Na głęboką wodę

Druga szansa

Nagłe uderzenie

Szał na drodze

Szczur doświadczalny

Strażnicy bram

Idzie nieboszczyk

Siedziba władzy

Mroczne serce

Semper Fi lub giń

Upadek korporacji

Złapać pociąg

Niebezpieczna przystań

Stacja końcowa

Awaria zasilania

Oko cyklonu

Maski zdjąć

Z popiołów

Spacer po parku - finał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×