Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak w temacie, w co gracie, jakie gry lubicie? niekoniecznie na PC. Ja akurat PC'towiec, uwielbiam GTA IV, EFLC, Vice City, FIFA starsze od 2003 do 06, Hitman wszystkie części, Quake IV multi i single, aktualnie katuję FIFA 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, o taaak, pierwsze Prince of Persia!

 

Ja od dawna nie mam za bardzo czasu na gry, ale jak się chwila znajdzie, to wszelkiego rodzaju Heroesi z III na czele, WoW, Theme Hospital, King's Quest, stare Tomb Raidery, ostatnio Left4Dead i masa masa innych, głównie małych gierek oraz The Sims

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, na upartego każdą grę można odpalić w okienku ;) Gorzej jak oryginalnie była pod DOSa, niby jest DOSBOX, ale jak dla mnie to efekt jest nijaki... Z "małych" gierek to polecam "Slay" (logiczno-strategiczna), "AxySnake" (snake, tylko że z ładną jak na tamte czasy grafiką, przyjemną muzyką i potworami, które zjedzą Cię żywcem jak nie zdążysz przed zmrokiem :zonk: ), Kyodai Mahjongg, no i oczywiście tetris, pinball, breakout i szachy - a wszystko im starsze, tym lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FEAR 3 obecnie.

Wcześniej Anno 1701.

Różne rodzaje gier gram, ale zauważam że z biegiem lat bardziej podobają mi się te wymagające mniej myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Baldur's Gate, Baldur's Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy, Baldur's Gate II: Cienie Amn, Baldur's Gate II: Tron Bhaala

- Diablo, Diablo: Hellfire, Diablo II, Diablo II: Pan Zniszczenia

- Planescape: Torment

- Icewind Dale, Icewind Dale: Serce Zimy, Icewind Dale: Trials of the Luremaster, Icewind Dale II

- Fallout, Fallout 2, Fallout 3, Fallout: New Vegas

- Gothic I, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka

- Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

- The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Elder Scrolls V: Skyrim

- The Witcher: Enhanced Edition, The Witcher 2: Assassins of Kings

- Dragon Age: Origins, Dragon Age: Origins - Awakening

- Mass Effect, Mass Effect 2

- Mafia: The City of Lost Heaven

- Max Payne, Max Payne 2: The Fall of Max Payne

- Hitman: Codename 47, Hitman: Silent Assassin, Hitman: Contracts, Hitman: Blood Money

- GTA: Vice City, GTA: San Andreas, GTA IV, GTA IV: EFLC

- Prince of Persia, Prince of Persia: The Sands of Time, Prince of Persia: Warrior Within, Prince of Persia: The Two Thrones

- Assassin's Creed: Director's Cut, Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations

- Doom, Doom II: Hell on Earth, Doom 3, Doom 3: Resurrection of Evil

- Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2: Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: World at War, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Modern Warfare 3

- Far Cry

- Half-Life 2

- Crysis, Crysis: Warhead, Crysis 2

- Unreal Tournament 2004

- Quake (seria)

- Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia, Armageddon's Blade, The Shadow of Death, In The Wake of Gods

 

...i wiele więcej.

 

Ale już nie gram. Dorosłem, a poza tym mam dziewczynę. :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko w realu,w karty najlepiej tysiąc,pan czy chuj zwał różnie,makao.Ewentualnie tysiąc na kurniku.Czasem grywam również w szachy na kopie,ale bardzo cienka jestem dlatego nie gram w realu bo zawsze przegrywam i mi wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Eufloria to rts, ale wszystko dzieje się w wolnym tempie i jest nieskomplikowane, nadając grze casualowy i niemal chilloutowy charakter. Wrażenie potęguje też relaksująca ścieżka dźwiękowa i pastelowe barwy.

Legend of Grimrock to nowa gra która stylem i gameplayem nawiązuje do legend gatunku RPG jak eye of the beholder czy stonekeep. Łączy nowoczesną, ładną grafikę z potężną dawką nostalgii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima napisała "Czasem grywam również w szachy na kopie,ale bardzo cienka jestem"

 

Ja też jestem cienki i nieraz z chęcią pograłbym sobie z jakimś cieniasem;)

Kiedyś miałem głupie marzenie zostać znanym szachistą, ah! a co tam, pomarzyć dobra rzecz

Najbardziej lubię grać z żywym człowiekiem i przyglądać mu się co kombinuje.

Ten świat w monitorze jest zupełnie inny:( niż ten realny, namacalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×