Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na złość, gdy trzeba znowu siedzieć w domu to żadna gra nie przyciąga, odpaliłem jakiegoś Wolfensteina, Resident Evil 7 i nie powala, czasem pyknę jakieś samochody ale ciężko mi się wciągnąć...częsciej oglądam o grach niż gram (newsy o nowych konsolach śledzę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, z o.o. napisał:

Kto jeszcze czeka na Cyberpunka?

Troche przeszedł mi hype, za długo to trwa i widać, że na aktualnych (jeszcze ) sprzętach to będzie działać w 30 klatkach ponizej full HD...zagram za dwa lata, albo wcześniej jeśli kolega załatwi po taniości/za flakon klucz do ogrania na laptopie.

Jest w co grać, cała kolejka czeka na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w promocji Nintendo Switch, pogram parę tygodni i sprzedam; najpierw Super Mario Odyssey fajne ale sterowanie kuleje. Następne Ring Fit Adventure i Zelda BOTW. Odświeżająca rzecz.

 

Pobawiłem się także Xbox Series X znajomego; mocarny sprzęt ale nie dla mnie, wszystko co tam jest mam na PC tylko w Full HD zamiast 4K a Game Pass mnie nie kręci, ma sie ciśnienie by grać póki jest wykupiony, a ja lubię grę kupić, chomikować rok i zagrać jak mnie coś napadnie aa nie patrzeć w kalendarz.

PS4 odpoczywa ale jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Project Lazarus: 💀 ZOMBIES na Roblox.

Przetrwaj niekończące się fale hord zombie w tej kooperacyjnej strzelance. W Project Lazarus: Zombies zdobywasz punkty, zabijając zombie i naprawiając barykady. Zdobądź lepsze bronie i odblokowywuje nowe obszary map, zanim zombie cię dopadną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem starego Wiedźmina 2 - całkiem fajna, takie 7,5/10, nadal dobrze wygląda.

Ze starszych gier to trafiłem Forze Horizon 2 na XO- nadal miazga.

Spróbowałem u kolegi Ratchet &Clanck tego nowego na PS5 - ło matko jakie to piękne! Poprzedniczka z 2016 roku wygląda suuper, a to już wypala gały!

Odpaliłem Dying Light na PS4; nie podeszło, w to trzeba zagrać na PC albo nowszej konsoli by było 60 klatek przy skakaniu po dachach, mam nadzieję że może Epic da kiedys za free ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od lat gości topowa pozycja z gatunku arpg, dużo bardziej rozbudowana od Diablo III i bardziej skuteczna od Path of Exile - Grim Dawn. Wcześniej grą z którą polubiłem się na długie lata był - Left 4 Dead 2 - po prostu najlepszy fps osadzony w czasach apokalipsy zombie.

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule, jakie gry polecacie w jakie gracie (online i offline). Kto wie, może okazać się iż razem z kimś z forum biegamy razem :D, albo kogoś znajdziemy do wspólnej podróży.

Osobiście online gram w BDO, NW, POE.

Z offline to lubię najbardziej RPG, przygodowe, przygodowe akcji itp. Lista jest długa ale tak na szybko to mogę polecić Fallout series, Skyrim series, Mass-Effect series, Alice Wonderland i Alice Madness, Bioshock series...itd, c.d.n 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×