Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.03.2020 o 13:05, Aurora88 napisał:

No ja będę do Switcha namawiać zawsze :D Jak masz konsolę jeszcze, to myślę że Lite będzie dla Ciebie wystarczający.

Ile on kosztuje?

 

A czy Little Big Planet jest exclusivem na Playa? Bo my akurat z chłopcem jesteśmy xboxowi ;) Kojarzę tę grę z nazwy, ale nigdy jej nie widziałam wśród ofert na sklepie microsoftu...

Tak LBP to exclusive na pleyaki, to studio Media Molecule należące do Sony, teraz wysmażyli Dreams: duży edytor gier i teledysków, strasznie się krytycy zachwycają. Jesli szukasz platformówek to na Xboxie co nieco jest, zaraz na dniach wychodzi nowa część "Ori and the Will o Whisps", słyszałem też dużo dobrego o Cuphead: grafika jak ze starej kreskówki, a i coś jeszcze zapowiadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Walter napisał:

Tak LBP to exclusive na pleyaki, to studio Media Molecule należące do Sony, teraz wysmażyli Dreams: duży edytor gier i teledysków, strasznie się krytycy zachwycają. Jesli szukasz platformówek to na Xboxie co nieco jest, zaraz na dniach wychodzi nowa część "Ori and the Will o Whisps", słyszałem też dużo dobrego o Cuphead: grafika jak ze starej kreskówki, a i coś jeszcze zapowiadali.

O właśnie chciałam tu o Orim pisać, bo jesteśmy psychofanami Oriego xD Najnowsza część wychodzi od razu w Gamepassie i czekamy na premierę. W poprzednią graliśmy niezliczoną ilość razy, nawet wczoraj sobie odpaliliśmy celem przypomnienia, byliśmy też na koncercie muzyki z gry we Wrocławiu, coś cudownego!

Cupheada mam, ale jeszcze nie próbowałam. Grafika wygląda niesamowicie zachęcająco, ale boję się poziomu trudności. Słyszałam, że jest bardzo wysoki, a ja jestem bardzo kiepska przy walkach i zadaniach zręcznościowych. Przykładowo, moją ulubioną grą jest Hollow Knight, ale nie jestem w stanie przejść jej sama :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aurora88 napisał:

O właśnie chciałam tu o Orim pisać, bo jesteśmy psychofanami Oriego xD Najnowsza część wychodzi od razu w Gamepassie i czekamy na premierę. W poprzednią graliśmy niezliczoną ilość razy, nawet wczoraj sobie odpaliliśmy celem przypomnienia, byliśmy też na koncercie muzyki z gry we Wrocławiu, coś cudownego!

Cupheada mam, ale jeszcze nie próbowałam. Grafika wygląda niesamowicie zachęcająco, ale boję się poziomu trudności. Słyszałam, że jest bardzo wysoki, a ja jestem bardzo kiepska przy walkach i zadaniach zręcznościowych. Przykładowo, moją ulubioną grą jest Hollow Knight, ale nie jestem w stanie przejść jej sama :( 

Jeśli masz PC zdolnego uciągnąć Cupheada to podobno wyszedł mod obniżający poziom trudności i to jakoś niedawno.

Ja do Ori musze przysiąść w końcu, bo gra wygląda uroczo (a działa nawet na laptopie z 2011roku) ale ciężko przekonać mi sie do platformerów 2d. Nadrabiam gry Xboxowe i pasowaloby się zapoznać lepiej nim wrócę do plejaka. Mam w Game Passie dostep do The Outer Worlds, czy Devil May Cry 5 i paru innych z mojej listy ale cholibka jakiś kryzys mam, bo przez rok cześciowego bezrobocia przedawkowałem granie :P teraz to bym wolał nie mieć czasu na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 21:18, Walter napisał:

Jeśli szukasz grania mobilnego a krucho z kasa to polecam PS Vitę: w swoim czasie nie była wystarczająco kochana, ale po tylu latach uzbierało się sporo fajnych tytułów, także na wyłącznosć (są mobilne Uncharted Złota odchłań, Killzone, Little Big Planet itp itd) , a konsole kosztują mało, sa jednoczesnie trwałe i dobrze wykonane; za 300zł kupisz z kartą pamięci i np grą na start. 70procent radości Switcha light za 30 procent ceny ;)

Killzone mam na ps3 2 i 3 ale jeszcze nie odpalilam ponieważ nie jestem jakaś fanka typowych strzelanek . Uwielbiam RPGi przygodowki i platformówki .

gry akcji typu god of war tez mnie do siebie przekonały . 

A co do Vity to słyszałam ze jest dość niedoceniona przez graczy .

 

3 godziny temu, Walter napisał:

Jeśli masz PC zdolnego uciągnąć Cupheada to podobno wyszedł mod obniżający poziom trudności i to jakoś niedawno.

Ja do Ori musze przysiąść w końcu, bo gra wygląda uroczo (a działa nawet na laptopie z 2011roku) ale ciężko przekonać mi sie do platformerów 2d. Nadrabiam gry Xboxowe i pasowaloby się zapoznać lepiej nim wrócę do plejaka. Mam w Game Passie dostep do The Outer Worlds, czy Devil May Cry 5 i paru innych z mojej listy ale cholibka jakiś kryzys mam, bo przez rok cześciowego bezrobocia przedawkowałem granie :P teraz to bym wolał nie mieć czasu na to.

A wiecie ze ja mam niedosyt gier 2d ostatnio ? 
PS3 ma full cudownych gier ale spora większość jest taka wymagająca skupienia .

Brakuje mi czegoś na takie luźniejsze dni , czasem gram sobie w crashe ( chwała ze wyszły klasyki ps one w ps store ) 

 

Miał ktoś do czynienia z nds2 lub 3 tym nowym ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Walter napisał:

Jeśli masz PC zdolnego uciągnąć Cupheada to podobno wyszedł mod obniżający poziom trudności i to jakoś niedawno.

Ja do Ori musze przysiąść w końcu, bo gra wygląda uroczo (a działa nawet na laptopie z 2011roku) ale ciężko przekonać mi sie do platformerów 2d. Nadrabiam gry Xboxowe i pasowaloby się zapoznać lepiej nim wrócę do plejaka. Mam w Game Passie dostep do The Outer Worlds, czy Devil May Cry 5 i paru innych z mojej listy ale cholibka jakiś kryzys mam, bo przez rok cześciowego bezrobocia przedawkowałem granie :P teraz to bym wolał nie mieć czasu na to.

Brzmi super, zbadam temat. Odkąd mam konsole granie na PC straciło swój urok, jestem graficzką więc mam porządny komputer ale swoje lata już ma. No a granie wciąga, może limitowanie sobie czasu na granie pomoże ;) Np. godzina albo dwie dziennie. W końcu granie to często dobry sposób na odstresowanie więc można je traktować jako formę hobby.

 

14 godzin temu, Ka03 napisał:

Killzone mam na ps3 2 i 3 ale jeszcze nie odpalilam ponieważ nie jestem jakaś fanka typowych strzelanek . Uwielbiam RPGi przygodowki i platformówki .

gry akcji typu god of war tez mnie do siebie przekonały . 

A co do Vity to słyszałam ze jest dość niedoceniona przez graczy .

To na Nintendo masz dużo j-rpgów, jeśli nie przeszkadza Ci japońska kreska i trochę gorsza grafika w grach, to może znajdziesz coś dla siebie. Plus większość normalnych gier na to wychodzi (Oriego akurat nie ma, ale jest Bastion, jest Hollow Knight, Wiedźmin. Są Crashe i jest Rayman). Wcześniej fajnie się też grało na Nintendo 3DS, to jest w ogóle już stara generacja, ale pamiętam że swoją używaną konsolę dorwałam za jakieś grosze a wszystkie gry miałam pirackie :P 

 

W ogóle to wczoraj miałam kameralne urodzinowe spotkanie dla przyjaciół i graliśmy w multiplayery na konsolach. Mario Kart było świetne, Towerfall to w ogóle nie ogarnęliśmy, o co chodzi, ale Rayman okazał się genialnym wyborem :D Ta gra dla wielu osób jest świetnaaaa ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, New-Tenuis napisał:

Obie części "Life is Strange", cała trylogia "The Longest Journey", "Alpha Polaris", "Black Mirror" (znam tylko pierwszą część).

Black mirror i the longes journey to tez moje ukochane przygodowki !!!

 

10 godzin temu, New-Tenuis napisał:

Zaczęła "Syberię", ale mnie jakoś znudziła.

 Syberii fenomenu tez nie rozumiem w ogóle mnie nie wciągnęła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 22:36, Ka03 napisał:

Black mirror i the longes journey to tez moje ukochane przygodowki !!!

 

 Syberii fenomenu tez nie rozumiem w ogóle mnie nie wciągnęła 

Jeśli tak, to polecam "Life is strange", szczególnie pierwsza część jest magiczna. Drugiej zarzuca się, że ma zbyt zdecydowane wątki polityczne, które są przerysowane, ale i tak moim zdaniem piękna historia, z przepięknym przesłaniem. "Alpha polaris" może nie zachwyca nowatorskimi rozwiązaniami co do grafiki, ale to trzymający w napięciu thriller, więc jeśli lubisz "Black Mirror" i dreszczyk emocji, powinna Ci się spodobać. A co z przygodówek Ty polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, New-Tenuis napisał:

Jeśli tak, to polecam "Life is strange", szczególnie pierwsza część jest magiczna. Drugiej zarzuca się, że ma zbyt zdecydowane wątki polityczne, które są przerysowane, ale i tak moim zdaniem piękna historia, z przepięknym przesłaniem. "Alpha polaris" może nie zachwyca nowatorskimi rozwiązaniami co do grafiki, ale to trzymający w napięciu thriller, więc jeśli lubisz "Black Mirror" i dreszczyk emocji, powinna Ci się spodobać. A co z przygodówek Ty polecasz?

Kocham klimaty silent hill , ale to już horrory , z takich lżejszych bardzo podpasowala mi seria broken sword ;)


A i przypomniała mi się moja pierwsza przygodówka kilkanaście lat temu hokus pokus różowa pantera tam chyba pazura podkładał głos , bardzo przyjemnie mi się ta gierka kojarzy ale to już taka dziecięca ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie gry sieciowe i przeglądarka, aktualnie pykam w skoki narciarskie Ski Jumps - sezon już minął, ale lubie takie klimaty sportowe.

Poza tym czasami zaglądam do jednej strategii Total Battle - temat średniowiecza, robudowa armii etc. Trzeba tylko uważać, żeby nie grać za długo, bo ta akurat potrafi uzależnić 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Red Dead Redemption 2 w Game Passie, będzie grane 🙂 a jeszcze mam rozgrzebane Nier Automata i Bioshock infinite a i koledzy czasem na pojeżdżenie w jakąś samochodówkę zaproszą a na PC pykam w Halo Wars 2, też spoko.

Tanie teraz to granie, za 55 zł wyszedł mnie game pass ultimate na rok, darmówki z Epica i Steama a i na plejaka coś dorzucili i mam tam spory backlog...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś promka na ten Game Pass Ultimate była? Ja już raz miałam to 4 złote na kwartał więc nie jestem tzw. "nowym" użytkownikiem, ale jak coś kiedyś wrzucą, to skorzystam.

Na razie mam miesiąc czytania bo korzystam z darmowego abonamentu na Legimi, mam całą półkę gier na Nintendo... więc konsolę ruszę pewnie za kilka miesięcy ;D 

 

Grałeś może w Dark Souls 3? Podobno mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 16:55, antoni97 napisał:

Czy ktoś z Was grał kiedyś w Rayman 3 Hoodlum Havoc?, to jedna z moich najlepszych gierek dzieciństwa :D

Teraz jest nowy Rayman Legens i jest genialny :D Mam na Nintendo i uwielbiam sobie grać. A i w dzieciństwie pykałam ;) Wszyscy moi znajomi to kupują, często są promki, warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×