Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

moje top 5

1. Cosmic Encounter

2. Talisman / Magia i Miecz

3. King of Tokyo / Potwory w Tokyo

4. Colt Express

5. 7 Wonders / 7 cudów świata

 

Grałam tylko w Talisman i bardzo fajne. Tylko widać, że ta gra jest stara, bo rozgrywka jest dla mnie mało dynamiczna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Ja gram aktualnie w dwa starsze tytuły na zmianę, bo wzięła mnie trochę nostalgia do starych tytułów, ponieważ lubiłem gry konsolowe, komputerowe, konsole itp od małego a w tym roku mocno odszedłem od gier i kupiłem sobie Antologię gry Max Payne w której mamy część pierwszą, drugą i płytę z tłumaczeniem na nasz język. Nigdy nie grałem. Na razie zainstalowałem tylko część pierwszą. Nie dziwię się, że jest uważana za klasykę, bo mimo tylu lat nadal jest klimat świetny. Drugą grą jest pierwsza część gry Far Cry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta będzie w 2017r.

Mi się w tej grze spodobało zbieranie kryształów. Niestety nawet te z najwyższych poziomów są słabe w porównaniu z legendarnymi przedmiotami.

 

Czasem też gram w Hearthstone. Szkoda, że często przegrywam, przez co się zniechęcam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natla_Miness, na greater riftach setowe i legendarne przedmioty lecą masowo. Nie wiem jak teraz,ale gdy grałem 8 Miechów temu to demon hunter był najłatwiejszy do wyfarmienia gearu solidnego.

Sam grałem crusaderem,całkiem zabawny right click,ale na pewno nie najmocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w "kostkę Rubika", mój rekord to 7.11s. Wkurzam się bo od ostatnich dwóch, trzech lat prawie wcale nie progressuję, ale myślę żeby powrócić niedługo i stać się kimś rozpoznawalnym.

I tak, jedną ręką mam średnią z 12 poniżej 17.5s.

Call me aspie nerd, plz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w GTA V bo nudno ostatnio. Muszę zacząć programować i wziąć się za jakąś freelancerkę albo RE i zdobyć jakieś boundy, a jedyne co robię to stawiam serwery Terrari.

Nie, nie dam IP bo to dla szczególnej grupy osób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w GTA V bo nudno ostatnio. Muszę zacząć programować i wziąć się za jakąś freelancerkę albo RE i zdobyć jakieś boundy, a jedyne co robię to stawiam serwery Terrari.

Nie, nie dam IP bo to dla szczególnej grupy osób :P

w jakim języku i frameworkach piszesz?

tak z ciekawości pytam

też pewnie mógłbym się za coś wziąć. coś zacząc robić z życiem hehe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael z GTA V korzysta z pomocy psychoterapeuty, jest to bardzo fajny motyw.

Żona puka się instruktorem od yogi, syn na okrągło wali konia, gra w gry i pali trawkę, córka chce robić karier przez łóżko, wesoła rodzinka :D

Polecam zgrać, filmik poglądowy, nie było nigdzie z napisami pl

[videoyoutube=OQUNTX7rJyw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje top 5

1. Cosmic Encounter

2. Talisman / Magia i Miecz

3. King of Tokyo / Potwory w Tokyo

4. Colt Express

5. 7 Wonders / 7 cudów świata

 

Grałam tylko w Talisman i bardzo fajne. Tylko widać, że ta gra jest stara, bo rozgrywka jest dla mnie mało dynamiczna. :)

To prawda, widać po talismanie że ma 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Dark Souls 3, TA GRA DAŁA MI RAKA, serio, nigdy wcześniej nie doświadczyłem tylu negatywnych emocji, od frustracji poprzez mordęgę do skrajnej niemocy, było sporo fajnych przeżyć, jednak to nic w obliczu tych negatywnych, mam tak dużo zastrzeżeń do tej gry, do mechaniki tej gry, do tanich chwytów, do złych rozwiązań, do upośledzenia mojego bohatera, do błędów w tej grze, że po prostu nienawidzę tej gry a jednocześnie ją uwielbiam, czyli, że są rzeczy które mi się podobały a inne nie. Ogólnie nie polecam tej gry, chyba, że jesteś wyrozumiały wobec debilizmów i złych rozwiązań, no i musisz być niesłychanie cierpliwy, bo inaczej nie poradzisz sobie, a jeśli uprzesz się aby dalej w to grać będziesz musiał wydać setki zł na środki uspokajające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona gra z dzieciństwa to były Piłkarzyki na sprężynkach :mrgreen: Nawet dzisiaj bym zagrał :D

 

Piłkarzyki na pokrętłach tez były fajne i też dawno temu grałem :D . Nie tak dawno jak na sprężynkach, ale już minęło sporo czasu od kiedy nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Dark Souls 3, TA GRA DAŁA MI RAKA, serio, nigdy wcześniej nie doświadczyłem tylu negatywnych emocji, od frustracji poprzez mordęgę do skrajnej niemocy, było sporo fajnych przeżyć, jednak to nic w obliczu tych negatywnych, mam tak dużo zastrzeżeń do tej gry, do mechaniki tej gry, do tanich chwytów, do złych rozwiązań, do upośledzenia mojego bohatera, do błędów w tej grze, że po prostu nienawidzę tej gry a jednocześnie ją uwielbiam, czyli, że są rzeczy które mi się podobały a inne nie. Ogólnie nie polecam tej gry, chyba, że jesteś wyrozumiały wobec debilizmów i złych rozwiązań, no i musisz być niesłychanie cierpliwy, bo inaczej nie poradzisz sobie, a jeśli uprzesz się aby dalej w to grać będziesz musiał wydać setki zł na środki uspokajające.

Oj nie zgodze się z Tobą - seria Dark Souls to jedna z najlepszych serii gier ever! Jedna z nielicznych gier, w których "narrator" nie ciągnie za palec i nie pokazuje jak małemu dziecku co ma dalej zrobić. Gra, która karze ze błędy i swoją głupotę (jak przypuszczam nie raz doszło do sytuacji, w której przeciwnik miał z 3%hp i rzuciłeś się na niego na ślepo bo przedcież wystarczy jeden hit? Nope, not gonna happen :D musisz być czujny 24/7 i o to w tej grze chodzi). Skróty pomiędzy lokacjami samemu można odblokować tylko trzeba czasem się trochę naszukać. Odnośnie cierpliwości - trójka jest najłatwiejsza z całej serii, zagraj w 1 to zobaczysz co to cierpliwość ;)

Gra wymagająca ale równie satysfakcjonująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do Watch Dogs 2, co prawda ziomalsko hipsterski klimat, to na pewno nie mój klimat, ale podobają mi się niektóre patenty + grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PokemonGO. Lubię wychodzić z domu, tylko wkurza mnie to że żyję w tzw. rural area i mam jeden pokestop i gym w przeciągu ok. 7-8 km.

Mam nadzieję że dodadzą opcję zgłaszania lokacji, zresztą do Ingressa już weszło, a jednak jest to nisz i raczej nie będą polegali na tej grze (ingress -> pogo).

Muszę co miesiąc, dwa wydać 50zł na połażenie sobie bo inaczej zaczyna mi brakować pokeballi ;_; A na miasto jechać aktualnie za zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×