Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

konsola? ;p

panie, konsole to skończyły się na etapie 16 bit, potem to już muł przy dnie

jeno pecety panie dobrodzieju, jeno pc

można se taką budę walnąć jak się chce, i tak dalej

i jest mysz i wszystko takie jak JA chcę, a nie jakiś durny marketingowiec przećpany

ja zawsze pececiarz ;p

jednak konsole miały długo tę przewagę, że się zasadzało kartridż/płyte optyczną i się grało. na pc nie zawsze tak cukierkowo.

ale odkąd jest steam, to sprawa poprawiła się. zresztą jak człek pracuje to i oryginała kupić może, to się nie musi bawić w jakieś cracki.... Osobiście wolę pudełko, bo na steam podobno nie jest się właścicielem...

ogólnie patrze z optymizmem w przyszłość. tak jak piszecie wychodzi dużo chłamu dla głupich mas, ale jakieś rodzynki i dla siebie da się wygrzebać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę pudełko, bo na steam podobno nie jest się właścicielem...

Teraz w większości kupujesz pudełko a tam karteczka z kodem do Steam he he, niby Steam jest ok, (szybko się usuwa gry, a to najlepsze :>) są te wyprzedaże gdzie za kilkanaście zł można kupić ciekawe tytuły, ale oczywiście te wyprzedaże to gratka dla ludzi z krajów zachodnich, gdzie mogą nabyć gry w cenie od bułki do taniego posiłku, w tej ostatniej całkiem świeże tytuły nawet, Polacy i tak taniej mogą znaleźć klucze w sklepach z nimi a przede wszystkim na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: Human Revolution - 9/10. Gra przyjemna, podobna do Dishonored, jeśli chodzi o ogólny schemat (dobro, zło, neutralność, skradanie się, kilka sposobów na przejście, fabuła - samotny człowiek szukający prawdy, chcący odzyskać to, co mu odebrano), tylko tło się różni.

 

Dishonored co prawda jest przyjemniejsze i ma lepszy klimat, ale Deus Ex wygrywa zakończeniem i przedstawia prawdziwy dylemat: Co zrobić w obliczu prawdziwej katastrofy spowodowanej przez człowieka i jego chęci ingerencji w naturę? Powiedzieć ludziom prawdę i doprowadzić do prawdopodobnego zaniechania postępu, okłamać ich, ale sprawić, by na naukę zostały nałożone restrykcje czy też okłamać ich w jeszcze inny sposób i zrzucić winę na terrorystów w imię wolności, wolności całkowitej, której z kolei blisko do anarchii i pozwolić gatunkowi ludzkiemu na zrównanie się z Bogiem, jednocześnie zwiększając ryzyko występowania kolejnych, większych katastrof? Gdzie jest granica i jakie jest zadanie moralności w ukierunkowaniu ludzkości?

 

Jest też czwarta opcja, nie decydować za wszystkich, dokonać autodestrukcji i zostawić bez odpowiedzi. Czy to nie sprawi, że nasz gatunek wybierze po prostu kolejnego Jensena, który z kolei dokona równie losowego wyboru za nas? Ja zdecydowałem się iść przez cały czas jako osoba ''dobra'', na końcu zaś wybrałem za wszystkich: wolność musi mieć restrykcje, aby nie stała się ona naszą klątwą. Moc przechodzi w ręce 'Illuminati', wojskowych i nielicznych terrorystów, zaś tym pierwszym powierzam kierowanie naszym gatunkiem i rozsądne rozporządzanie technologią.

 

Polecam wszystkim, którzy od gier wymagają czegoś więcej niż tylko zwykłej rozrywki, której DE:HR i tak dostarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat już nie gram, bo nie bardzo mam na czym i w co. No, może poza jakimiś grami przeglądarkowymi. Ale ostatnio coś mnie nawiedziło i zacząłem gameplaye na YT oglądać. Zaczęło się od 2 sezonów przygodówki The Walking Dead, potem poleciała całość The Last of Us. Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie w stronę konsol ale muszę przyznać, że w to bym chętnie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi strzelanki to niech pogra w left 4 dead. ja gram na razie w jedynkę

w promocyji na steam jest teraz

fajny klimacik, zagrożenie, walko o przetrwanie.

ot, popykać, zrelaksować się

 

btw. jest dużo promocji na steam do jutra, więc może coś wam się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię od podstawówki gry strategiczne i rpg. Jedyna ich wada to to, że są bardzo czasochłonne, a czasu już niestety nie mam na to zbyt wiele :( Jedyne w co teraz gram to strategiczna gra pociągi online http://www.railnation.pl/albo jakieś gry na telefon, ale chętnie bym wróciła do czasów Gothica 2 NK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII, VIII i IX, traktuję to jak czytanie powieści sf, oprócz tego nowsze tytuły, Dragon Age: Inkwizycja i Wiesiek 3 :D

 

Każdy sposób na przegrywanie życia jest dobry, ważne żeby był przyjemny :pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×