Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już gram ,to głównie w lola adc ,a teraz ogaraniam mida ;)Jungly i topa mi się niechce grać.Na topie zawsze daje dupy :hide:

Brat mi polecił kilka dobrych gier jednak tylko jedna mi pójdzie na moim gracie

rzecz się dzieje w psychiatryku ,gra klimatyczna polegająca głównie na skradaniu i uciekaniu.Można się pos.rać ze strachu podobno 8) Narazie nie instalowałem ,bo niemam zaparcia,ale jak będę miał czas to sprawdzę :smile:

 

Arhol czytałem o tej grze i już robią aferę ,ale tak jak Ty :D Jak, to powstanie kupuje :mrgreen: Wyśle parę zwiastunów o gier które mi się podobają ,ale nie dziś bo zapomniałem tytułów :roll:

 

-- 29 paź 2014, 12:45 --

 

podobno graficznie niema lepszej gry narazie :smile: Na pc już jest.

https://www.youtube.com/watch?v=Zc-jvqJV4SI totalna masakra polecam gameplay :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj nicka ,to pogramy :mrgreen: Bardziej unrankedy.Rankedów nie gram ,bo głównie na bocie siedzę ,a w rankedach z 3 pozycje trzeba byłoby ogarniać ;)Kim grasz ? Ja głównie cait ,varusem ,talonem na midzie :mrgreen: renektonem na topie :mrgreen: Nie ogarniam dużo championów ,bo staram się nie grać chociaż bardzo lubie pykać w lola :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments , ta gra jest genialna, już w pierwszej sprawie skazałem niewinnych i nikt się nie sprzeciwiał, jestem detektywistycznym guru i najgorszym Szerlokiem ever :lol:

też gram! póki co idzie mi przefantastycznie. rozwiązałam już pięć spraw. skazałam trzech niewinnych nawet o tym nie wiedząc na początku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend of Grimrock 2 ostatnio, już chyba 20 godzin utopiłem i zbliżam się powoli do końca.

Mega rpg dungeon crawler, najlepszy jaki powstał.

 

-- 05 lis 2014, 18:43 --

 

chodziło mi bardziej na pc ;)

Może chwilowo, na pewno PC ma większe możliwości niż konsola więc od strony technicznej problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostałam bon upominkowy na grę planszową... w sumie będzie to 200 zł... możecie mi podpowiedzieć fajną grę planszową, w którą można grać ok. 1 do 2 h, dla ok 4 osób? :)

 

-- 14 lis 2014, 19:05 --

 

Nie udało mi się znaleźć jakiejś konkretnej jednej propozycji i kupiłam takie:

Delirium Tremens

Mafia

Świat Dysku Ankh Morpork

Jungle Speed

 

większość pod kątem tego by miło się grało w towarzystwie :P

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×