Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ponoć jest wysyp gierek free to play i takich krótkich, nie wiem jak się ten gatunek nazywa
indie, od independent

 

, ale da się ukończyć w 15-20 minut, horrory a'a Slender czy co tam Rojo teraz robi w Horrojkach co wtorek -
Z tego typu moja ulubiona to SCP containment breach. Bardzo straszna.

 

Origin też niedawno zrobił promocję, pewnie już minęła. Że Simsy za friko można było sobie ściągnąć
To jak zrobić promocję że można za darmo sobie zrobić zdjęcie z bezdomnym.

 

 

Na Steamie np zapomniałam jakie hasło wklepałam i przepadło konto.

No to moje pewnie też przepadło. Tylko mi kompletnie nie zależy na tym.

 

-- 28 sie 2014, 23:19 --

 

Pieprz, jesli chodzi o gry mmo to eso i diablo 2-3 ;)

czyli nic w co ja gram

 

-- 28 sie 2014, 23:19 --

 

ja moge zagrac w inne gry tez jak cos

a do Gda przyjedziesz?

jo jak bedzie fajny minitng to czemu nie

to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram właściwie tylko w Rome 2 total war oraz Bf4 multi,czasem Payday2 lub CS Go.Dawniej grałem bardzo dużo w Cody,ale przejadły mi się.W ogóle stałem się bardzo wybredny jeśli chodzi o gry.Lubię bardzo Rpg z wciągającą fabułą i światem(Dragon age,Gothic 1 2 3,seria Elder Scrolls) ale to straszne pożeracze czasu,do sieciowych rpgów w ogóle nie podchodzę bo mógłbym tam wsiąknąć na dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie pojebało, że kupiłem na allegro klucz do Planetary Annihilation, niby 60 zł tylko ale ta gra to totalny syf, wydana a wciąż niczym w fazie alfa. Masakra jakaś, skąd nagle wśród graczy wzięło się tylu idiotów gotowych płacić za obietnice bez pokrycia i mnożą się takie przekręty przez Kickstartera, uwielbiałem Supreme Commandera ale to coś to jakieś zabugowane kartonowe popłuczyny po tym świetnym rtsie. Nigdy więcej na ślepo niczego z elektronicznej rozgrywki nie kupię, prawda taka, że jedyną strategią od wielu lat godną uwagi jest Europa Universalis IV a i tak nawet tu strasznie irytuje polityka Paradoxu, który wydaje okrojoną do minimum grę a później całymi latami wydaje do niej dlc z elementami, które są tak oczywiste, że najprawdopodobniej zamierzone były od samego początku, więc wygląda to tak, że nie ma sensu grać bo za kilka miesięcy wyjdzie kolejne dlc, które wzbogaci i poprawi rozgrywkę.

 

-- 16 wrz 2014, 13:48 --

 

a najlepsze to to, że Planetary Annihilation we wczesnym dostępie na Steamie kosztowało jakieś prawie 70 euro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy pykam w Quake Live. Fajnie, że tę kultową gierkę udostępniono za darmo i odświeżono jej warstwę graficzną pozostawiając jednak wszystko w oryginale.

P.S.

Gdyby ktoś nie wiedział Quake Live to przeglądarkowa wersja Quake III Arena oczywiście przeznaczona wyłącznie do grania w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś giery w ogóle na pc ze strzelanek bądź horrorów ktoś namierzył? Szykuje się sezon ogórkowy, ale póki co to same konsole mi wpadają. :?

W ciągu miesiąca będą 2 głośne horrory Alien Isolation i The Evil Within

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=23003

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=20919

ciekawi mnie też nowy Sherlock Holmes, nigdy nie grałem w tą serię, widziałem trochę gameplayu z nadchodzącego i wygląda to nieźle

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=20422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wetnę :). Akurat u mnie najpopularniejszy jest przeglądarkowy Goalunited. Od czasu do czasu mały turniej w Live for Speed. Wcześniej S.T.A.L.K.E.R ale wkurzyłem się bo za cholerę tego nie da sie przejść za trudne jak dla mnie :D. Jeszcze jest i tu możecie mnie wyśmiać turniej w Icy tower( klasyka:P). Na tyle jestem ograniczony choć Goalunited nigdy się nie skończy to prędzej ja się znudzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rise of the triad ale nie wiem czy Ci sie spodoba. Nie jest to modern shooter tylko coś stylem mocno nawiązujące do lat 90tych FPP shooterów.

Z tej samej półki można powiedzieć - odnowiony Shadow Warrior jest całkiem smaczny :)

 

A jakieś giery w ogóle na pc ze strzelanek bądź horrorów ktoś namierzył? Szykuje się sezon ogórkowy, ale póki co to same konsole mi wpadają. :?

W sensie - z nowości nadchodzących? 17 października wychodzi na Steamie "F.E.A.R. Online", od razu jako F2P. Jako że całą serię wspominam bardzo miło, to myślę że "bende paczać", zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że - z tego co doczytałem - twórcy stawiają na rozgrywkę co-op, co mnie bardzo cieszy ;) O "Alienie" już Reiben pisał, ja dodam od siebie że w połowie listopada wychodzi "Far Cry 4", który mogę się założyć że będzie za-je-bis-ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam let's playa z Tomb Raider Anniversary. Chciałem sam przechodzić, ale miałem problemy z lokalizowaniem ukrytych artefaktów. A tak to czasem Hearthstone. Mam parę gier na komputerze, ale rzadko gram. Zazdroszczę każdemu kto dużo gra w gry i ma z tego radochę, a do tego robi to na poziomie. W sensie, że ma jakiś gust i nie jest growym nieudacznikiem.

 

Eh, założyłbym temat: "co zrobić by gry cieszyły jak kiedyś", ale nie spodziewałbym się dużego odzewu. Wszak to problem pierwszego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rise of the triad ale nie wiem czy Ci sie spodoba. Nie jest to modern shooter tylko coś stylem mocno nawiązujące do lat 90tych FPP shooterów.

Z tej samej półki można powiedzieć - odnowiony Shadow Warrior jest całkiem smaczny :)

Spróbuję. Wprawdzie nie grałem w oryginał ale lubię oldschoolowe shootery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciągnęło LEGO Batman 2 DC Super Heroes.

 

Plusy:

+kolorowa, ale stonowana grafika

+klocki lego w wydaniu na komputer

+duża różnorodność

+długi czas gry

+łamigłówki

+zawsze się coś dzieje

 

Minusy:

-nie chodzi mi w full detalach :D

-trudno wymaksować na 100%, a kusi

 

Ocena: 8+

Byłaby wyższa, ale jest więcej gier z serii Lego i dlatego nie jest ona dla mnie taka wyjątkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×