Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


maniek88op

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zarejestrowałem się na tym forum bo mam dziwne objawy i podejrzewam ze mogą to być problemy na tle nerwowym.

 

Więc tak :D :

- szum/pisk w uszach cały czas

-gdy leże np. oglądając TV serce tak mi wali że czuje jak cała klatka chodzi i do tego puls w różnych częściach ciała (tętno 90-100)

-częste uczucie senności/zmęczenia

-uczucie ciśnienia w głowie, ucisk, pulsowanie. Ale bez bólu (rezonans magnetyczny nic nie wykazał)

-kiedy przysypiam nagle się zrywam i czuje się jakiś wystraszony i serducho to mało mi nie wyskoczy

-z samego rana na WC sikam d...ą

-ogólne samopoczucie jakieś mizerne

-STAN OTĘPIENIA I ZMĘCZENIA UTRZYMUJE SIĘ CAŁY DZIEŃ

-no i jak jestem w centrum uwagi albo coś nerwowego się dzieje w danym momencie to stan się pogarsza

 

Badania jakie wykonałem:

-rezonans magnetyczny

-badania krwi

-laryngolog w kierunku zaburzeń błędnika

-ekg

wszystkie badania były ok.

 

 

Może jakaś mądra głowa powie mi coś innego niż mój lekarz rodzinny który nadaje się jedynie do tarcia chrzanu i w jego opinij nic mi nie jest oprócz samo istnego nadciśnienia, przepisała mi AXUDAN 80 mg który zbij ciśnienie ale reszta objawów została SETAL MR i VERTIGOHEEL po których czuje się troszkę lepiej ale myślę ze to bardzie mnie uspokaja że coś łykam.

POMOCY

 

 

PS: Mam 24 lata i mam na imię Mariusz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to co napisałaś to są objawy somatyczne myślę, że masz depresję lękową i musisz koniecznie zacząć się leczyć, Najpierw rozmowa z psychiatrą a później terapia, Leki ustawi Ci lekarz ale pamiętaj sam nie dasz rady zacznij terapię psychologiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek88op, też mialam szumy i piski w uszach, przez 3 tygodnie było bardzo nasilone. Neurolog przypisał mi Lucetam i zalecił dużo odpoczynku, zero telewizji i komputera (wtedy całymi dniami siedziałam z laptopem i pisałam prace lic.). Problem był w krążeniu naczyniowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie narzekam na te szumy i piski, więc Lucetam chyba pomógł. Ale zauważyłam, że lekkie objawy pojawiają się podczas wytężonej nauki, gdy nie wychodzę na dwór, kładę się nad ranem i generalnie jestem przemęczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×