Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja depresja/historia/objawy


neurosis78

Rekomendowane odpowiedzi

pepper dzielna dziewczyna.Bierz regularnie lek,nie zaglądaj za często do kieliszka(a właściwie to nie możemy sobie pozwolić w ogóle przy lekach,ale ja sobie pozwalam od czasu do czasu na lampkę wina,1 piwo,więc nikogo nie pouczam) i tak trzymaj.Nawet się nie spostrzeżesz jak lek zrobi swoje,a Ty znajdziesz siły,by się nie dać.Trzymaj się słońce!

 

Cytat:

też mam wrażenie, że jestem jedną chodzącą porażką

 

W sumie ja też nie moge się wyzbyć takiego myślenia o sobie

A ja myślę,że to gówno prawda.WSZYSCY JESTEŚCIE WIELCY.Żyjecie i walczycie i to jest Wasza wartość.Przesyłam wszystkim wielki i gorący :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:42 pm ]

pepper dzielna dziewczyna.Bierz regularnie lek,nie zaglądaj za często do kieliszka(a właściwie to nie możemy sobie pozwolić w ogóle przy lekach,ale ja sobie pozwalam od czasu do czasu na lampkę wina,1 piwo,więc nikogo nie pouczam) i tak trzymaj.Nawet się nie spostrzeżesz jak lek zrobi swoje,a Ty znajdziesz siły,by się nie dać.Trzymaj się słońce!

 

Cytat:

też mam wrażenie, że jestem jedną chodzącą porażką

 

W sumie ja też nie moge się wyzbyć takiego myślenia o sobie

A ja myślę,że to gówno prawda.WSZYSCY JESTEŚCIE WIELCY.Żyjecie i walczycie i to jest Wasza wartość.Przesyłam wszystkim wielki i gorący :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim ja tez to mam chyba....:((( juz nie wytrzymam :((( nic mi sie nie chce przez co z wzorowej uczennicy spadlam na przecietna... nie chce mi sie spotykac z przyjaciólmi nigdzie wychodzic....to jest straszne cale dnie spedzam w domu w fotelu nie robiac nic....nie jestem pewna czy to depresja ja nie mam mysli samobujczych ale cielam sie czego bardzo sie wstydzie to bylo glupie bardzo tego zaluje ale czasam tez nachodza mnie mysli ze w ten sposob sobie ulze. bylam u psychologa i powiedzial zebym poszla do psychiatry... ze ona podejrzewa depresje ale ja nie chce do psychiatry...:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam depresje. Zwykle sobie radziłam z nią sama, ale w tym roku mam mature i chyba powinnam poprosić o pomoc ( chociaz pewnie i tak jest już za pózno) W każdym razie ciekawą rzeczą w moejj depersji jest fakt że pojawia się ona co 2 lata na wiosne. Nie wiem dlaczego. Zupełnie bez powodu. Zwykle gdzies na wkacjach następuje mój upadek i od września jak ide do szkoły z powrotem powoli staje na nogi. Tak że koło grudnia jest już ok. Tak też się wydaje byc w tym roku. Kwiecień miewam coraz gorzsze dni a tu matura a tu znajomi. Nie chce żeby było tak jak 2 lata temu. Nie che tracic na depresje połowy swojego życia. Miał ktoś taka sytuacje jak ja. że depresja pojawia się niewiadomo skąd cyklicznie co ilaśtam lat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×