Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Piorunka

Rekomendowane odpowiedzi

Więc teraz nieco mniej tego życia w Tobie?

Ogólnie można powiedzieć, że trochę mi brak pewnych nieco głębszych kontaktów, a czasem też mam potrzebę coś z siebie wyrzucić, jakiś problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunka, z odrobiną cierpliwości i chęci to nawet puzzle z tysiącami kawałków można ułożyć ;)

Tak, tu w sumie można pogadać o wszystkim i się wyżalić, a czasem znaleźć zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem tu pierwszy raz. Siedem miesięcy temu miałem wypadek który zmienił moje życie. od tej pory nie mogę stanąć na nogi. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Pomimo starań mojego lekarza psychiatry niema żadnej poprawy. Czy ktoś z Was może był w podobnej sytuacji????????? Jak z tym walczyć??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, jestem cierpliwa,chęci mam,tylko,że za każdym razem kiedy wydaje mi się że nareszcie się pozbierałam,że to już koniec,że nadszedł ten dzień kiedy przestanę już trwać w zawieszeniu,okazuje się,że wcale nie :) że znowu przełożyli termin,a ja spadam znów na samo dno,rozsypuję się...wiem,wiem od każdego dna można się odbić,ale trzeba mieć w życiu jakiś punkt odniesienia,a mi go ciągle odsuwają,on wciąż nie jest w zasięgu mojej ręki,a wydaje się czasem być już...już tak blisko.

Zbierałam się,wstawałam za każdym razem,ale teraz już nie mam sił...jednocześnie czuję że nie chcę tak z dnia na dzień...

 

 

no co do miejsca w którym można się wygadać to tak właśnie tu jest :)

 

-- 18 kwi 2012, 23:14 --

 

baloma,witaj :)

miałam wypadek już prawie dwa lata temu,trzeba znaleźć jakiś cel w życiu,tak jak napisałam wcześniej jakiś punkt odniesienia,mi to pomogło...wtedy...

jaki wypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, masz rację,kiedy pisałam do baloma to taka własnie myśli przeszła...muszę coś zrobić ze swoim życiem,polegać tylko na sobie...z tym że jednak to jest bardziej skomplikowane...

 

-- 18 kwi 2012, 23:22 --

 

baloma, ojej ;/ musiało boleć :( masz jakieś powypadkowe obrażenia pewnie do dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×