Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zniszcz życzenie


Śmiercionauta

Rekomendowane odpowiedzi

po latach oszczedzania, tyrania na 2 zmiany, kupujesz swoj wymarzony dom, ale nikt Cie nie ostrzegl, ze budynek stoi na tarasie zalewowym rzeki. Pewnej wiosny powodz niszczy Twoj dom. Na odszkodwanie nie masz co liczyc, a i wystapienie w programie Rozmowy w toku nic nie pomoze.

 

Chcialbym pojechac na nastepny Zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tego forum zaczął udzielać się bardzo często, ale od częstego pisania dostał zespołu cieśni nadgarstka i musiał ostatecznie zrezygnować także z obiecującej kariery trójkącisty w lokalnej filharmonii.

 

Chciałbym, żeby mój współlokator zaczął myć po sobie naczynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes optymistka i z nadzieja patrzysz w przyszlosc. W wyniku tego przeswiadczenia ladujesz wszelkie oszczednosci w przedsiewziecie, ktore nie ma szansy powodzenia (co widza wszyscy po za Toba). Plajtujesz, wspolnik popelnia samobojstwo, a Ty do konca zycia uciekasz przed wierzycielami.

 

Chce miec duuuuuzo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzdrowiejesz, po czym okaze sie, ze wracajac ze spotkania ze znajomymi spadasz ze schodow, lamiesz obie rece i obie nogi i do konca zycia ladujesz na wozku inwalidzkim.

 

Na prawdę zastanawiam się, czy opisana powyżej przez Ciebie sytuacja nie byłaby lepsza od tej w której jestem obecnie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce skończyć studia, zrobić karierę i zapisać się na trwałe do kart historii.

 

Skończysz studia, doktorat nie wiem co jeszcze. Sława, kasa autorytet i te rzeczy. Wszystko gładko jak po maśle. Cudowne dziecko, wielki cudowny człowiek. Ale czasy się zaczną zmieniać. Twoje parę zdań które na kartach historii się zapiszą posłużą tylko komuś świeższemu jako punkt odniesienia do swojego, bardziej aktualnego wkładu. Ludzie z kręgu Twych zainteresować będą robić wszystko byś przestał wiedzieć co robisz. W sieci manipulacji i mentalnej agresji popadniesz w alkoholizm. Kluby, dupy , heroina. Nie będziesz wiedział jak się nazywasz, nawet jak będziesz miał coś do powiedzenia, nie będziesz miał jak. Tylko po Twoich barkach będą skakać gwiazdeczki które dzięki tobie poszły dalej a to twoje dziedzictwo pozostanie w pamięci świata tylko jako mała uszczerbiona cegiełka gdzieś w środku tylnej ściany.

 

Chcę przestać być paralitycznie nieśmiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje życie zacznie mieć sens, będzie takie jakie w Twoich marzeniach ma być, jednakże pewnego dnia, gdy spacerujesz zachłyśnięta odmianą w swoim życiu, spada na Ciebie z wysoka dachówka. Co prawda pozostajesz przy życiu, ale jako bezradna kaleka.

 

Chciałbym skończyć studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończysz..

będziesz się stresował, płakał po nocach, aleskończysz..

po czym nagle dowiesz się, że tam gdzie mieszkasz, nie ma stażu dla CIebie, wyjedziesz więc do innego miasta na staż, gdzie będziesz zarabiał 600zł a po stażu okaże się, że i tak będziesz pracował w innej branży, do której studia nie były Ci potrzebne!

 

 

chciałabym mieć męża I TO JUŻ ! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be_strong, jakie to kurde realne, co napisałaś, masakra :D No, ale jesli w ogole skoncze, to chociaż ambicję zaspokoję. ;)

 

spokojnie, znajdziesz męża, nawet niejednego.. Pierwszy Cię zostawi dla innej, drugi szybko umrze i zostawi z długami, a trzeci będzie psychopatą. :P

 

chciałbym zrobić pozwolenie do kierowania tramwajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz szybki kurs i siadasz w ukochanej kabinie motorniczego:D

niestety jednym z twoich kolegow z pracy okazuje sie Karol Krawczyk ktory zostawia skorke od banana na zajezdni tramwajowej, poslizgniesz sie na niej wpadniesz na torowisko wprost pod ruszajacy tramwaj i umrzesz.

 

Matko, dalbym wiele zeby byc teraz w Aquaparku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, Aquapark już czeka. Sztuczna fala wciągnie Cię pod wodę, natychmiastowo stracisz przytomność, uderzając głową w kafelki na dnie... Rzecz jasna utoniesz, a Twoje nabrzmiałe od wody ciało wypłynie na powierzchnię dopiero wieczorem...

 

chciałbym zjeść dzisiaj dobry obiad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be_strong, jakie to kurde realne, co napisałaś, masakra :D No, ale jesli w ogole skoncze, to chociaż ambicję zaspokoję. ;)

 

 

ambicje..

swoje czy rodziców? ;)

 

 

obiad zjesz :)

ale któryś ze składników będzie nieświeży i będziesz miał taką sraczkę, że uuuuu :mrgreen:

 

chciałabym żeby mi przeszły lęki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be_strong, swoją, przecież napisałem ambicjĘ. Nie utrzymuję kontaktów z rodzicami, no, sporadycznie i zresztą bardzo oficjalnie, poza tym nie wiem do końca, czy wiedzą, że od roku mam maturę. :P

 

Lęki przejdą, te co masz teraz... Wszystko się odmieni, ale niestety szybko przyjdą poważne dolegliwości (serce, nerki) i Twoje życie znowu zmieni się... na gorsze niż było kiedykolwiek.

 

Chciałbym mieć fajną pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i masz fajną pracę, stanowisko, dużo zarabiasz ale - przychodzi koleś co ci robi krecią robotę, wykurza cię ze stołka do tego okazuje się że masz fałszywych przyjaciół nikt cie nie wspiera zaczynasz pić, cpać i wylatujesz .....

 

Chcę polecieć na Seszele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×