Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, mark123 napisał:

Kolejny wzrost wagi o 2,5 kg, obecna waga to 57,8 kg i BMI wynosi 19,1. 16 miesięcy temu BMI wynosiło 16, czyli wzrost o 3,1. Paradoksalnie, gdy moje BMI wróciło do normy, stan zdrowia fizycznego pogorszył się. 

te 19 to jest dolna granica normy ale wg mnie to i tak dla dorosłego faceta niedowaga. Ja żeby mieć te 19,1 to musiałbym 72 kg ważyć i wyglądałbym jak szkieletor i strach na wróble. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak najwyższe BMI, jakie miałem w dotychczasowym dorosłym życiu.

Moje BMI od końca 2014 roku żyje własnym życiem. Standardowo (znaczy przez długi czas) wynosiło ono około 17,5, było w miarę stabilne. Pod koniec 2014 roku zaczęło spadać i pod koniec 2015 roku osiągnęło wartość 15,3. Przez chwilę stało w miejscu, potem lekko poszło w górę. No a wiosną 2017 zaczęło iść bardziej w górę no i teraz jest 19,1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, adam_s napisał:

181 wzrostu i wagi jakieś 67-70 kg. Nic mnie bardziej nie drażni, jak słuchanie od innych jaki jestem chudy, albo że znowu schudłem (waga bardzo szybko mi skacze). 

Ja ważę 94 kg przy 194 cm i też często słyszę jaki to ja chudy jestem, zwłaszcza od kobiet po 40-ce, bo one mają jakieś zaburzone postrzeganie bo same zwykle tłuste są.😊 15 lat temu na studiach ważyłem 5 kg mniej i słyszałem że kawał chłopa ze mnie jest, nie wiem czy ludzie tak masowo utyli czy z wiekiem zmienia się postrzeganie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 17:01, Xonar napisał:

Waga waha mi się w przedziale 80-82, a mierzę ok. 180.Czyli w sumie dobrze, ale chciałbym być wyższy.

A ja bym chciał być niższy, tak ze 185 cm było by ok. Ponad 190 cm to kłopoty z dostaniem ubrania, nieprzystosowana infrastruktura, wiecznie problemy z zmieszczeniem nóg, schylanie się do zlewu itp. A kobietom raczej jest obojętne czy ma się 185 cm czy 194 cm, dla niektórych może być to za dużo wręcz.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

167 cm. Dawniej ważyłam najwięcej 59, po pigułach anty zeszłam (samo zleciało, o dziwo), do 54 i tak wokół oscylowało. Po Zolofcie poleciało jeszcze bardziej w dół i super się czułam z wagą 52. Teraz mam dodatkowe leki i niestety apetyt nie do pohamowania, obecnie 54 kg.

Pomimo braku zaburzeń odżywiania mam małą obsesję na punkcie wagi, tych cyferek. Kiedy są satyfsakcjonujące, dają mi jakieś poczucie bezpieczeństwa - ktoś tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Rzadko ktoś jest wyższy ode mnie z kobiet a tu miła niespodzianka 😁

 

16 minut temu, 94. napisał(a):

 

Jesteś wyższa ode mnie 😱 A wśród ludzi nie czuję się krasnalem, widzę wielu niższych od siebie 😂

To rodzinne. Mamę mam niską i siostry. A tak to wszyscy wyżsi ode mnie. Jeden z moich braci ma ponad dwa metry wzrostu, reszta braci około dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×