Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZUKLUPENTIKSOL (Clopixol, Clopixol depot)


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku grudnia mam umówioną wizytę u innego lekarza chociaż w tej samej poradni, byłam u niego już raz, i bardziej podoba się mi jego strategia, miałam nadzieję że mój lekarz ją zastosuje, ale niestety. Lek paskudny, raczej nie polecam, ja po jednej tabletce mam dość, nie mam pojęcia po co mam to jeść, do tego w dawce dla schizofreników. Kosmos. Gorsze od wszystkiego co do tej pory brałam. Po Ketrelu w sumie dłużej spałam, ale nie miałam takiego bólu mięśni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt poza Wami nie brał tego leku, ja go rozważam jako zastępstwo Trilafonu, ale mogę zapomnieć, bo doktor mi go nie wypisze.

 

-- 10 sie 2013, 09:45 --

 

OMG, ale silny lek, po 10mg cały dzień jestem nieprzytomny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 10 mg... Ja brałem 60 mg clopixolu. To jest najsilniejszy lek. Obecnie schodze z niego i jestem teraz na 5 mg. Oprócz tego biore sulpiryd 700 mg. Dodam że cierpie na schizofrenie paranoidalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na mnie 10mg działa 2 doby,pierwsza bym przespała,a druga chodzę zmulona.Masakra,dawali mi to kiedyś w szpitalu,po tym się nie da w ogóle funkcjonować,tylko i wyłącznie spać brrr...

 

-- 13 sty 2015, 16:28 --

 

Zbychu 1977, Zrezygnowałeś z wenli i wróciłeś znowu do ani,a myślałam,ze ja często zmieniam leki.Pobiles mnie na głowę :) I jak działa Metylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze cytrynka84 - Zbychu1977 - nie wiesz o czym mówisz :) Zuklopentiksol jest najsilniejszym neuroleptykiem produkcji seryjnej jakim dysponuje psychiatria, ludzie po 10-25mg się przewracają na plecy, po 50mg nie pamiętają 2ch dni w ogóle. A zaznaczę że max dawka może wynieść 150mg/d :DXD Powątpiewam czy takie coś ustałby na nogach dorosły samiec słonia afrykańskiego, biorąc pod uwagę , że słonie to jednak nie stosują używek , ani leków i pewno mają 0 tolerancję ;)

 

lekarka dzis mi to przepisała w dawce 30mg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgupiała do reszty

nie mam zamiaru brac tej trucizny

Tak patrzę na ten twój zestaw wypisany na różowo i nie ogarniam jak ty jesteś w stanie to wytrzymać O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiełyjeRozy Obawiam się, że te działanie uspokajające to tak naprawdę ogromna senność, zamulenie i samo w sobie bardzo niewielkie albo żadne działanie przeciwlękowe. Nie znam tego leku. Po prostu domyślam się na podstawie innych neuroleptyków - kwetiapina, chlorprotiksen i jeszcze pare innych by się znalazło.

Masz nerwicę i takie kombo bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lek podają głównie jako niewidzialny kaftan bezpieczeństwa. Jest bardzo silny, zazwyczaj lepiej skorzystać z haloperidolu.

Dają głownie ludziom w ostrej manii, pobudzeniu, ćpunom od stymulantów. W tym jest najlepszy.

Wolałbym walnąć całą paczkę klonazepamu niż zastrzyk z acuphase tego gówna. Pewnie bym krócej spał hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×