Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Z bezpłatnej pomocy psychologicznej i prawnej można skorzystać w ramach projektu "Do pełni sił", który realizuje stowarzyszenie Intro i Portal Pomocy Psychologicznej "Psychotekst", dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sprawiedliwości.

Szczegóły i zgłoszenia do projektu znajdziecie tutaj: http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje waszej porady. Postanowiłam zrobić rok przerwy w studiach by uporządkować swoje życie. To bardzo mało czasu ,ale później nie wiem czy będę mieć do tego okazje. Chodzi o to ,że chciała bym pójść na terapię. Mam nerwicę i jestem DDA. Zapisałam się do przychodni ale tam na każdą wizytę czeka się miesiąc. I teraz pytanie do was. Czy dalej iść tym mozolnym trybem (na razie byłam u psychiatry na którego czekałam miesiąc i teraz czekam miesiąc na psychologa) czy poszukać czegoś gdzie inndziej i zapisać się na grupę? Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUNKT KONSULTACYJNY E-MAIL - http://www.kampaniaprzemoc.pl

 

DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH ◾Doświadczasz przemocy ze strony kolegów, rodziców, partnera, szefa w pracy?

◾Jesteś świadkiem takiej sytuacji?

◾Zastanawiasz się, czy czyjeś zachowanie jest niewłaściwe?

◾Niepokoisz się, że w twoim domu stosowana jest przemoc i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić?

◾Szukasz informacji, jak uchronić siebie i swoich bliskich przed przemocą oraz gdzie uzyskać pomoc?

◾W Twojej rodzinie lub otoczeniu ktoś nadużywa alkoholu / narkotyków?

◾Wchodzisz w dorosłe życie z trudnym bagażem z rodziny pochodzenia?

◾Przeżywasz kryzysową sytuację?

 

Punkt Konsultacyjny E-mail jest miejscem, w którym możesz uzyskać wsparcie, poradę, informacje o możliwościach uzyskania pomocy.

 

Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i pedagogów, posiadających doświadczenie w pomocy osobom w sytuacji kryzysowej. Jeśli masz problem, z którym trudno Ci sobie poradzić, napisz do nas. Razem zastanowimy się nad możliwymi rozwiązaniami wyjścia z tej sytuacji.

 

Nie musisz być sam, możesz liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie, a także dyskrecję i anonimowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dobrych Psychologów przyjmujących na terenie Warszawy i Linkopin - Szwecja.

Zespół Dobrych Psychologów to specjaliści z pasją i sercem do klienta. Ważna dla Nas jest jakość udzielanych usług. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, dzięki uczestnictwie w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Staramy się poszerzać swoje umiejętności, poprzez regularne uczestniczenie w specjalistycznej superwizji.

Poprzez naszą osobowość, indywidualne podejście do klienta, życzliwość, szacunek, akceptacje wobec drugiej osoby zapewniamy miłą i ciepłą atmosferę.

 

Udzielamy pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym. Oferujemy ciekawe zajęcia dla dzieci i rodziców a także prowadzimy grupy terapeutyczne dla dzieci i nastolatków.

 

Zajrzyj na naszą stronę internetową i szerzej poznaj naszą ofertę: www.dobrzypsycholodzy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje waszej porady. Postanowiłam zrobić rok przerwy w studiach by uporządkować swoje życie. To bardzo mało czasu ,ale później nie wiem czy będę mieć do tego okazje. Chodzi o to ,że chciała bym pójść na terapię. Mam nerwicę i jestem DDA. Zapisałam się do przychodni ale tam na każdą wizytę czeka się miesiąc. I teraz pytanie do was. Czy dalej iść tym mozolnym trybem (na razie byłam u psychiatry na którego czekałam miesiąc i teraz czekam miesiąc na psychologa) czy poszukać czegoś gdzie inndziej i zapisać się na grupę? Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jestem psychologiem i członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów",

oferuje bezpłatną terapie w nurcie analitycznym poprzez Skype.

Pracuje z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, natręctwami, zaburzeniami psychosomatycznymi a także osobami które czują że chcą głębiej zanalizować swoje życie, oraz motywacje.

Nie pracuje z osobami uzależnionymi, które nie podjęły się terapii odwykowej, osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, oraz osobami niepełnoletnimi.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez maila:

tm.stepniewski@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×