Skocz do zawartości
Nerwica.com

PROGRAMY TELEWIZYJNE-WĄTEK ZBIORCZY.


Anna-P.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych do udziału w programie Miasto Kobiet w TVN Style. Poszukuję osób, które były wychowywane przez toksycznych rodziców (nadopiekuńczych, alkoholików, nadmiernie kontrolujących, takich, którym rodzice podcięli w jakiś sposób skrzydła). Szczegóły tel. 0 607 172 272 lub mailem. Pozdrawiam, Ania - redakcja programu Miasto Kobiet, TVN Style.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhah jużwidze siebie w programie telewizyjnym...ja coś mówie a setka ludzi na mnie się gapi i śmieje 8):lol: .......... i jeszcze wszyscy z normalnym dla wiekszości ludzi nie mających problemów psychicznych o mnie jednym myśleniem-"on jest świrem,nie nadaje sie do niczego,ale ten facet jest śmieszny.....nie dziwie sie że Jego matka go kontroluje.....to wstyd mieć takiego syna jak on ".....ale wiecie co?wstalbym wtedy i wyszedl z programu,ze studia a przy wyjściu pokazał bym im wszystkim którzy tak myślą środkowy palec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem dziennikarką prcuję w znanym talk show. Przygotowuje obecnie program o osobach, które chorują na bezsenność przewlekłą. Chcielibyśmy porozmawiać w programie o tym jakie są przyczyny bezsenności, jak się ją leczy w jaki sposób wpływa na życie osobiste i zawodowe, o reakcjach społeczeństwa. Jeżeli mogłabym liczyć na niezobowiązującą rozmowę byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie numeru telefonu na mój adres m.terlecka@tvn.pl w celu ułatwienia kontaktu. Program nagrywany będzie w Krakwie dnia 28 lub 29 października. Oczywiście zwracamy wszystkie koszty podróży, jeżeli istnieje konieczność zapewniamy hotel oraz przewidujemy skromną rekompensatę za poświęcony nam czas. Istnieje możliwość wystąpienia anonimowo.

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Maria

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem dziennikarką prcuję w znanym talk show. Przygotowuje obecnie program o osobach, które chorują na bezsenność przewlekłą. Chcielibyśmy porozmawiać w programie o tym jakie są przyczyny bezsenności, jak się ją leczy w jaki sposób wpływa na życie osobiste i zawodowe, o reakcjach społeczeństwa. Jeżeli mogłabym liczyć na niezobowiązującą rozmowę byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie numeru telefonu na mój adres m.terlecka@tvn.pl w celu ułatwienia kontaktu. Program nagrywany będzie w Krakwie dnia 28 lub 29 października. Oczywiście zwracamy wszystkie koszty podróży, jeżeli istnieje konieczność zapewniamy hotel oraz przewidujemy skromną rekompensatę za poświęcony nam czas. Istnieje możliwość wystąpienia anonimowo.

 

Pozdrawiam Maria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziennikarzem i realizuję program o nadopiekuńczych rodzicach.

Jeśli masz wrażenie, że Twoi rodzice mimo tego, że jesteś dorosły, cały czas roztaczają nad tobą parasol ochronny i cały czas ingerują w Twoje życie, nie pytając cię o zdanie i masz już tego serdecznie dość, napisz do nas na m.wawiorko@tvn.pl zostawiając swój numer telefonu, co przyśpieszy kontakt z naszej strony. Rozmowa jest niezobowiązująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,Telewizja TVN Style, program „Miasto Kobiet” poszukuje odważnych i chętnych do dyskusji osób na temat agresywności wśród dziewczyn. Jeśli masz coś do powiedzenia w tym temacie, sama byłaś świadkiem bądź uczestnikiem to zgłoś się do nas.

czekam na kontakt pod adresem mailowym: karolina.mamiedow@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,Telewizja TVN Style, program „Miasto Kobiet” poszukuje odważnych i chętnych do dyskusji kobiet na temat swoich teściowych. Jeżeli masz z nią probelm to jesteś idealną kandydatką. Zgłoś się do nas, a będziesz miała możliwość porozmawiania z innymi kobietami, które mają ten sam problem. Może dowiesz się od nich ciekawych rad jak sobie poradzić z teściową.

napisz do nas na maila: karolina.mamiedow@gmail.com

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem dziennikarką i pracuję nad programem telewizyjnym dotyczącym osób borykających się z nerwicą natręctw. Chciałabym porozmawiać zarówno z osobami bezpośrednio dotkniętymi chorobą, jak i z ich bliskimi, którzy żyją z nimi na co dzie i wspierają ich w walce z nn. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany niezobowiązującą rozmową na ten temat, bardzo Was proszę o kontakt na adres e-mail: a.stefanska@tvn.pl

Pozdrawiam!

Ola

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularny program TV chce zaprosić do dyskusji osoby z nerwicą natrectw wraz z partnerem lub jednym z domowników. Jeśli cierpisz na to zaburzenie, np. wielokrotnie dziennie myjesz rece lub sprawdzasz czy zamknęłeś drzwi lub robi tak twój partner czy ktoś z rodziny i chcielibyście wziąść udział w programie na ten temat, koniecznie skontaktuj się na maila, podając swój numer telefonu, szczegóły wyjaśnię w niezobowiązującej rozmowie telefonicznej. Zależy nam na czasie, gdyż nagranie jest w przyszłym tygodniu, czyli 28 lub 29.02. Może to właśnie na was czekamy?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy do programu telewizyjnego osoby, która w dorosłym wieku ponosi konsekwencje nadopiekuńczości rodziców. Powinna być to osoba, która stara się rozwiązać problem i opowie nam o tym, jak sobie radzi. Prawdopodobnie, rozmowa będzie podparta również wypowiedzią i radą psychologa. Nagranie odbędzie się 18 marca, w niedzielę w Piasecznie, koło Warszawy. Osoby chcące się wypowiedzieć proszę o pilny kontakt pod telefonem: 693 41 52 49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

program TV o fobiach

 

Dzień dobry. Panie i PANÓW zainteresowanych ciekawą rozmową w gronie innych osób w studio TV zapraszamy do udziału w programie i poważnej, ciekawej, konstruktywnej rozmowie o lękach. Nagranie - sobota 19.05. Warszawa. Zgłoszenia i informacje 725 725 579.

 

Z góry bardzo dziękuję, Anna Kamińska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×