Skocz do zawartości
Nerwica.com

WARSZTATY,SZKOLENIA,KURSY-WĄTEK ZBIORCZY.


Gość Hagart

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępny nabór na 3 edycję programu szkoleniowo-stażowego E-POMOC 2011

 

 

- e-mail: rekrutacja@psychotekst.pl

- www: www.psychotekst.pl/strona.php?nr=38

 

III Edycja Programu szkoleniowo-stażowego jest organizowana przez Stowarzyszenie INTRO i Portal Pomocy Psychologicznej PSYCHOTEKST przy finansowym wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministra Pracy i Polityki Społecznej. W jego ramach zostanie przeszkolona i przygotowana kilkunastoosobowa grupa wolontariuszy, zdecydowanych na współpracę przez 4 miesiące z Portalem www.psychotekst.pl w Punkcie Pomocy ONLINE, w którym będą udzielać wsparcia poprzez korespondencję e-mail.

 

Program jest pionierskim przedsięwzięciem w Polsce, realizowanym na kanwie autorskich i nowatorskich scenariuszy Stowarzyszenia INTRO. Praktycy z wieloletnim stażem projektują nasze szkolenia tematyczne z dziedzin im bliskich, oparte na prawdziwych przypadkach z ich pracy, z naciskiem na praktyczne wykorzystanie, a nie tylko na teorię. Niezwykle istotnym elementem jest to, że szkolenia na wysokim poziomie wraz z możliwością stażu oferujemy nieodpłatnie. Nasz cykl innowacyjnych szkoleń w połączeniu z wolontaryjnym stażem daje możliwość rozwoju zawodowego oraz udokumentowanych zaświadczeniem kompetencji.

 

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE! Jest połączeniem szkolenia bezpośredniego z e-learningiem i superwizowanym stażem w Internecie.

 

Więcej informacji o szkoleniu i zapisach na stronie www.psychotekst.pl/strona.php?nr=38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w Regulaminie przeciwwskazań dla tego ogłoszenia:

 

Kurs Medytacji przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznie i pewnie wkroczyć w świat swojego wnętrza.

Na zajęciach uczestnicy poznają:

 

- pozycję medytacyjną (pięciopunktową)

- sposób łączenia się ze spokojem ciała, ciszą mowy i przestrzenią umysłu

- używanie przeszkód (ciała, mowy, umysłu, właściwości i działań bólu) w celu samopoznania

- wizualizacja i oczyszczanie kanałów energii

- wizualizacja i otwieranie czakr

- samouzdrawiające oddychanie

- medytacja w stylu zen

 

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli:

 

- szukasz bezpiecznego i profesjonalnego wprowadzenia w dyscyplinę medytacji

- pragniesz nawiązać dobry kontakt z własną istotą

- chcesz zrozumieć sens cierpienia i śmierci

- masz zamiar uwolnić się od ego

- zastanawiasz się czym jest autentyczne doświadczenie

- interesujesz się czakrami oraz kanałami energii i szukasz skutecznych ćwiczeń z nimi związanych

- chcesz opanować prosty sposób samouzdrawiania z użyciem oddechu i wizualizacji

- słyszałeś o siedzeniu zen ale nie wiesz czym ono jest

 

Prowadzenie: Paweł Karwat

 

Dyplomowany naturoterapeuta i psychotronik (nr. z rej.E.III.4320-1/00 nr.11/II/00).

Uprawnienia naturoterapeutyczne: radiestezja, ziołolecznictwo, czakroterapia, koloroterapia, masaż klasyczny, masaż punktowy, refleksoterapia-akupresura, masaż relaksacyjny, świecowanie uszu, psychologia psychotroniczna, etyka zawodowa.

Praktykuje Duchowe Uzdrawianie według metody NFSH UK (www.uzdrawianie.com)

 

Strona Kursu http://psionika.pl/?q=node/49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na warsztat poświęcony problematyce uzależnienia od seksu, jest on przeznaczony dla osób, które podejrzewają, że mogą mieć problem z zachowaniami związanymi z uzależnieniem w sferze seksualnej.

 

Być może i Ty czujesz się zaniepokojony swoją sytuacją życiową, masz uczucie stopniowej utraty kontroli i czujesz, że musisz wyjść z tego zaklętego kręgu.

 

Celem warsztatu jest dostarczenie wiedzy na temat w/w problematyki, weryfikacji swoich oczekiwań względem własnego życia. Przez metodę pracy grupowej będzie możliwe umiejscowienie swoich zachowań na osi uzależnienie - norma. Ponadto zobaczymy jak owe zachowania wpływają na inne sfery życia, czy mają przełożenie na sferę zawodową, rodzinną, finansową, towarzyską, uzyskasz wiedzę jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami.

 

Warsztat daje uczestnikom możliwość zadania nurtujących pytań oraz zrobienia pierwszego kroku na drodze ku zmianie oraz polepszeniu jakości życia.

 

Warsztat odbędzie się 15 czerwca 2011r. (środa) w godz. 18.00 - 21.00

 

W celu zapisu proszę o rezerwację miejsca kontaktując się z Ośrodkiem Polana w godzinach 10.00 - 20.00 pod numerem telefonu 22 825 00 45.

 

Więcej info na: http://www.osrodekpolana.pl

 

-- 14 cze 2011, 15:38 --

 

Z przyczyn technicznych pragnę poinformować, iż bezpłatny warsztat dla osób uzależnionych od seksu odbędzie się zamiast 15 czerwca 2011r w dniu 29 czerwca 2011r w środę w godzinach 18-21 w Ośrodku Polana.

 

Przepraszamy za niedogodności.

 

Proszę o informację w przypadku zainteresowania warsztatem we wskazanym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursy masaży orientalnych

Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej:

 

Lodz

- 23-25.6 tajski 800zl

- 26.6 stopy 400zl

 

Kampinos k Warszawy, zajecia godz 8:00 - 20:00:

- 12.8 tajski stemplami ziolowymi 400zl

- 13-15.8 masaz tajski 900zl

- 16-18.8 tajski zaawansowany 800zl

- 19-20.8 indonezyjski 600zl

- 21.8 tajski masaz stop 400zl

 

Kielce

- 7-9.10 tajski 800zl

- 10.10 tajski stemplami ziolowymi 400zl

- 11.10 tajski masaz stop 400zl

 

Poznan

- 22.10 stopy 400zl

- 23-25.10 tajski 800zl

 

Koszalin

- 29-31.10 tajski 800zl

- 1.11 tajski masaz stop 400zl

 

żywiec

- 3.11 stopy 400zl,

- 4-6.11 tajski 800zl

 

Kurs masażu tajskiego, stemplami i stop w Kampinosie - 50% zniżki dla drugiej i każdej kolejnej osoby.

 

Kursy masazu stop i stemplami trwaja do 12h zegarowych, od 8:00 do 20:00.

 

W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę.

 

Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień.

 

Kursy są tańsze od innych kursów organizowanych do tej

pory w Warszawie czy innych miejscach - i bardziej dostępne dla

uczniów/studentów masazu i fizjoterapii. Jakkolwiek, kursy są otwarte

również dla amatorów masażu, a nawet dzieci/młodzieży z opiekunem.

 

Zajęcia w Kampinosie: noclegi w jedynkach i dwojkach z lazienka 35zl. Mozna tez codziennie dojezdzac, mozna przywiezc psa. Wyzywienie opcjonalne (mozna korzystac z ogolnodostepnej kuchni): sniadania 12zl, kolacje 13zl, obiady 15zl.

 

http://massagethai.info

 

-- 11 cze 2011, 11:51 --

 

Uczestniczyłem w kursie masażu tajskiego podstawowego i zaawansowanego oraz kursie masażu indonezyjskiego na ul. Krolewskiej w Krakowie. Na każdym panowała miła i przyjazna atmosfera. Kanya zawsze służyła radą i pomocą. Wiele elementów, których uczyłem się na kursach, wykorzystuję w codziennej pracy. Przemek B. niedowidzacy technik masazysta po Szkole krakowskiej

***

Dziękuje za bardzo dobry kurs masażu tajskiego. Miałem wiele zabiegów tajskiego na całym świecie, również od nauczycieli masażu - u Kanyi czuć nie tylko profesjonalizm technik, ale "ręce z powołaniem", każdy dotyk ma cel i czuć jego efekt. Kanya bardzo dobrze uczy masażu tajskiego, ma żadko spotykany dar.

 

W czasie masażu czuje się emanujacy z niej spokój. Idealnie zgrane nacisk dłoni, ruchy całego ciała i oddech. Tylko sie uczyć od mistrza. Masaż tajski jest zupełnie inny od klasycznego w tym, że oszczędza dłonie masażysty. Moja fascynacja masazem Tajskim jeszcze bardziej sie ugruntowała po kursie zaawansowanym. Kaya pokazała, jak różnymi technikami masazu (stopą, łokciem, przedramieniem) mozna osiągnąć pożadany efekt. Bardziej uświadomiłem sobie jak ważna jest kolejność wykonywania masażu do osiągniecie lepszego efektu.

 

Kanya zna wiele ciekawych technik masażu, które nie są uczone normalnie w szkolach. Sa one proste i skuteczne, pozwalają bardziej wczuć sie w klimat masazu Tajskiego. Jestem zainteresowany wymiana zabiegow tajskiego b.gornicki@adler.nazwa.pl Bogdan Górnicki, niewidomy amator masażu, Warszawa, kurs masażu tajskiego Kampinos Majówka i kurs zaawansowany siepien 2010

 

****

Tajski różni się od masażu klasycznego tym, że przy tym pierwszym masażysta musi się dużo nagimnastykować, technika ta wymaga od niego dużo więcej ruchu. Pacjentem też trzeba dużo więcej poruszać! Kanya każdy ruch opisywała, dokładnie mówiła jak trzymać palce. Dużo lepiej mi się pracowało po godzinach, gdy już wszyscy się rozeszli i zostałem tylko ja z Mariuszem, Kasią i Kanyą, bo wtedy był wreszcie spokoj. Tomasz Marciniak technik masażysta głuchoniewidomy Rawicz

***

 

Spokojna pani Kanya, cicho mówi, jest nieco tajemnicza, bardzo łagodna w ruchach, nie złości sie jak my z gatunku: cholera, już ci trzy razy mówiłem, ile będę powtarzał. Cierpliwie, spokojnie, raz, drugi, trzeci, aż pojął kursant. W tym momencie już wiedziałem, że warto było tu być. Byłem pewien, że mnie tu nie ominie wiedza. Krzysztofa Gaj technik masażysta głuchoniewidomy z Krakowa

 

***

 

Na szkolenie przyjechałam, bo chciałam podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, a o tajskim tylko czytałam wcześniej w Internecie. To jednak nie to samo, co poznać technikę na żywo. Podczas szkolenia najbardziej podobało mi się to, że instruktorka każdy kolejny etap masażu pokazywała każdemu masażyście indywidualnie, wykonując go po prostu na nim.

 

Mogliśmy poczuć, jak ważne jest ciepło jej dłoni i jaka powinna być siła nacisku. Kanya wyczuła też chyba, że moje mięśnie były spięte, więc wykonała na mnie dodatkowo masaż - chodząc po moich udach! To zapamiętam najbardziej! Było to mocne ugniatanie, a czułam to najpierw jako mocne ukłucie, które chwilę później powoli się rozchodziło.

 

Na pewno wykorzystam elementy tej techniki! Myślę, że klienci też będą tym zaciekawieni i będą przychodzili. A masaż tajski może im pomóc, gdyż pozwala on poruszyć organizm do tego, żeby sam zaczął się regulować. Danuta Gronowicz technik masażystka głuchoniewidoma ze Szczecina

 

***

Kursy sa profesjonalne i rzetelnne. Kanya jest świetnym dydaktykiem, cechuje ją cierpliwośc i spokój, doskonale przekazuje wiedzę - mam na myśli szczególnie osoby słabowidzące i niewidome, które są otoczone dobrą opieką. Kanya podchodzi do każdego i pokazuje, aż do skutku. Podczas demonstrowania kolejnych technik każdy może podejść i dotykać rąk prowadzącej.

 

Nie każdy ma takie doświadczenie i predyspozycje, Kanya robi to perfekcyjnie. Kurs masażu tajskiego i masażu tajskiego stóp jest doskonałym uzupełnieniem pracy z tkankami miękkimi - dużo streczingu i masażu głębokiego. Są to bardzo skuteczne techniki, polecam i zachęcam do ich poznania. Grzegorz Romanowski, przewodniczący Dolnośląskiej Sekcji Niewidomych i Słabowidzących Masażystów i Fizjoterapeutów Polskiego Zwiazku Niewidomych, Wrocław

 

*****

 

Sposób prowadzenia zajęć w pełni mi odpowiada. Kanya to życzliwa osoba, umiejąca przekazać wiedze osobie niewidzącej. Wiem, że jest to cecha, którą nie posiadają wszyscy uczący, nawet z papierami tyflopedagogicznymi, bo tu papier nie pomoże, kiedy nie ma serca. W naszym kręgu kulturowym czasami otwartość, bezinteresowność i, ośmiele się napisać, wręcz dziecięca radość, postrzegana jest z rezerwą. A ja ją za to lubię. My europejczyczy jesteśmy uziemieni. Gosia Cz. extensor01@interia.pl Kurs masazu tajskiego Kielce, Bochnia 10.2009

 

***

 

Byłem na kursie masażu tajskiego w Krakowie w szkole masażu dla niewidomych i słabowidzących - kurs super, jestem pod wrażeniem metody i prowadzącej. Od wielu lat jestem masażystą, zajmuje się równiesz akupresurą i terapią manualną, masaż tajski jest pięknym połączeniem i uzupełnieniem tych metod.

 

Elementy masażu tajskiego wykorzystuję podczas tradycyjnego masażu na stole. Oczywiście wykonuję go również jako całość, na specjalne życzenie klietów, których jest coraz więcej. Polecam masażystom zapoznanie sie z tą metodą, na pewno przyniesie dużo satysfakcji Wam i Waszym klietom. Z kursu zaawansowanego skożystam wiosną. Joachim Trocha, technik masażu, vitasanus@gmail.com Bytom 09.2009

 

 

***

 

Kanya jest fantastyczną osobą. Potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczyć, pokazać kilka razy, jeśli ktoś czegoś nie rozumie. Osobiście dla mnie ważne była niewielka ilość uczestników, bo jestem niewidoma. Każdy mi chętnie pomagał. Zżyliśmy się wszyscy, az żal było się rozstawać.

 

Chętnie wezmę udział w innych szkoleniach. Masaż Tajski jest bardzo interesujący, jeśli prowadzi go ktoś, kto posiada duże doświadczenie i umie podzielić się swoją wiedzą. Warto skorzystać z kursow Kanyi. Eliza Praska, kurs masazu Gdansk marzec '09

 

-- 11 cze 2011, 11:51 --

 

Masaż tajski subiektywna recenzja

fragment opinii niewidomego masazysty o kursie tajskiego:

 

"Masaż wykonywany jest w parterze, na macie. Nie ma tu żadnej pracy z energią czy jakimiś tam wydumanymi meridianami. Jest to strikte fizyczna robota. Pacjent leży, a terapeuta klęczy obok, nad nim, lub na jednej nodze, gdy druga jest wykroczna. Masaż ten polega na tym, by używać siły własnego ciała i nie męczyć się podczas zabiegu.

 

Myślałem, że od dlugiego klęczenia będą mnie boleć nogi czy kregoslup lędźwiowy, ale tak nie było. Kanya zwraca uwagę na ergonomię technik i to by podczas ich wykonywania nie zrobiliśmy sobie sami kuku.

 

Pierwszy etap pokazów to były uciski wzdłuż charakterystycznych dla tego masażu linii na nogach. Nie są one jakieś wymyślnie skomplikowane i łatwo je zapamiętać, bo przebiegają zazwyczaj wzdłuż obrysu mięśni lub ścięgien. Prowadzą od przyczepów jednej grupy do drugiej itd. Uciskasz dwoma kciukami i tyle. No właśnie. Jak się już tak kilka godzin nauciskałem, to chciałem jechać do domu. Myśleliśmy z kumplami, że to będzie takie tam fiki miki, i tu nas Kanya zaskoczyła.

 

Zaczęła pokazywać techniki rozciągania powięzi, mięśni i pracy na stawach.

 

Znam wiele technik z terapii manualnej, ale to, co Kanya wydziwiała, robiło wrażenie. Np technika będąca równocześnie trakcją, rozciąganiem powięzi, rotacją, i tak na wielu stawach, mięśniach i na wiele sposobów.

 

Techniki, poza tym, że skuteczne, to są bardzo widowiskowe. Po pierwszym dniu czułem się jak po treningu karate.

 

Masaż w niektórych miejscach jest bolesny, ale ból ten musi być znośny i nie duży. Ogólnie wrażenie po tym masażu jest przyjemne. Cały zabieg jest podobny do tych z yumeiho. Jest on jednak w moim odczuciu delikatniejszy, bardziej przemyślany i nie tak siermiężny, jak u japończyków. Nie ma też manipulacji na stawach obwodowych (przynajmniej na pierwszym etapie kursu). Jest to tzw. masaż jogiczny, więc głównie skupia się na streczingu i pracy z tkanką miękką.

 

Początkowo planowaliśmy, jako starzy wyjadacze, zrobić z kumplami dwa etapy od strzału - podstawowy i zaawansowany. Jednak materiału jest dużo więc postanowiliśmy po pierwszym etapie zrezygnować, by przedstawioną nam wiedzę przetrawić na spokojnie. Nie polecam więc robienia dwóch stopni na raz. Za dużo tego jest, a wiedza, którą dzieli się Kanya wymaga treningu i precyzji. Nie jest to jednak trudna sztuka.

 

Jest to spokojna, precyzyjna robota. Można ją podzielić na segmenty np. robiąc sam kręgosłup, lub całe ciało albo po prostu nogi ze stopami. Technik też jest wiele i nie trzeba, choć można, stosować wszystkie.

Na pierwszym etapie pokazywany jest ogólny masaż całego ciała w pozycji leżącej na plecach, brzuchu, bocznej jak i siedzącej. Nie ma twarzy i zbyt wielu manipulacji. Nie ma też zbyt żmudnej roboty na samych stopach. Jest natomiast dużo ciekawych rozściągań i pracy z powięzią. Trochę to wszystko zahacza też o podstawy neuromobilizacji.

 

Ważna jest wygoda samego pacjenta, jak i ergonomia technik wykonywanych przez terapeutę.

 

Do tego masażu nie potrzebny jest wzrok. Potrzebne są natomiast dobre czucie i trochę orientacji przestrzennej (nie mylić z orientacją w terenie). Pisząc o orientacji przestrzennej mam na myśli uświadomienie sobie, że świad posiada 3 wymiary. W masażu tym bawimy się ciałem rozciągając je w różnych kierunkach. Góra, dół, lewo, prawo - stąd ta widowiskowość.

 

Jarek W. "

calosc opinii i dyskusja "Masaż tajski - moja subiektywna recenzja" http://groups.google.pl/group/terapiamanualnapolska/browse_thread/thread/4b0b8b4a0dd14316#

http://sites.google.com/site/masaztajskiwarszawakurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego istnieje masaz indonezyjski, tak samo, jak istnieje masaz chinski i hinduski (w krajach znacznie wiekszych i bardziej zroznicowanych kulturowo, niz indonezja), czy masaz szwedzki (stworzony i praktykowany w usa i krajach anglojezycznych), czy masaz klasyczny (najbardziej znany rodzaj masazu np w polsce, bo nie istnieje "masaz polski").

 

moze jestes etnologiem, kulturoznawca, ale na masazu to sie nie znasz, wiec "lipowac" to sobie mozesz ze swoim kolega po fachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

massagewarsaw, żaden z wymienionych przez Ciebie krajów nie jest tak zróżnicowany kulturowo jak Indonezja. To jest 30 tysięcy wysp w paśmie 5000 km i mówi się tam 200 językami. Być może jest coś takiego jak masaż indonezyjski, ale w Indonezji nikt o nim nie słyszał. Indonezja jest bowiem w większości muzułmańska i nigdzie w Indonezji z masażem się nie spotkałem.

Natomiast taki kurs masażu tajskiego można sobie w Bangkoku zafundować za 10 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w chinach jest 7 roznych jezykow, w indiach 700 (z czego z kilkadziesiat oficjalnych, urzedowych), we wszystkich krajach muzulmanskich na swiecie istnieje masaz (czasami nawet w poszczegolnych krajach istnieja masaze lokalne, np egipski), cale Bali zaslane jest spa, a gabinety sa na kazdej ulicy. Zreszta tak samo jest w dzakarcie i wszystkich miastach - wez przewodnik turystyczny albo wyszukaj na google.

 

mogles sie nie spotkac z nimi w indonezji, ale to moze swiadczyc o braku spostrzegawczosci.

 

w indonezji istnieja rowniez szkoly masazu, nie tylko istnieja one w bangkoku czy w tajlandii - a tygodniowy kurs masazu tajskiego kosztuje minimum $200 (30h x $7). Zanim cokolwiek napiszesz, to prosze sprawdz aktualne ceny.

 

a masaz indonezyjski nazywany jest w tajlandii masazem szwedzkim, pod turystow - oczywiscie zostal przyniesiony z indonezji

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEMINARIUM - AHARATA POZIOM 1

czyli

"KONTROLA I ZARZĄDZANIE NASZĄ ENERGIĄ"

25 - 28 sierpień 2011 (4 dni)

 

Na tym seminarium nauczysz się jak

"Kontrolować i Zarządzać Własną Energią"

 

Poprzez opanowanie ćwiczeń zyskasz możliwość kontrolowania i zarządzania własną wewnętrzną energią. Właściwa cyrkulacja tej energii i właściwy jej balans są niezbędne dla utrzymania harmonii organizmu i dobrego zdrowia. Uzdrowienie może się dokonać tylko poprzez przywrócenie równowagi energetycznej organizmowi. Jest to fundamentalna zasada wschodniej medycyny.

 

KONTROLA OSOBISTEJ MOCY.

PRAKTYKI ZWIĘKSZAJĄCE WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

 

Każdy może nauczyć się podstaw psychoenergetycznej ochrony i cieszyć się z korzyści płynących ze zwiększenia osobistej energii, i co za tym idzie rozwoju i wzmocnienia swojego zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego. Nagle inni przestają posiadać nad Tobą emocjonalnej władzy. Zyskujesz siłę, która uwalnia Cię od emocjonalnego nacisku i nieprzyjemnej presji ze strony otoczenia. Ludzie przestają Cię stresować!

 

Od momentu narodzin dysponujemy określonym rezerwuarem energii i siły życiowej, który w codziennym życiu pomaga nam realizować nasze cele oraz przyciągać do naszego życia najbardziej sprzyjające okoliczności we wszystkich obszarach życia.

 

Niektórzy ludzie posiadają z natury wyjątkowo wysoki poziom osobistej siły. Tacy ludzie najczęściej przyciągają dostatek bez specjalnego wysiłku. Są jak potężny magnes, zdolni do kreacji tego, na czym skupiona zostaje ich uwaga. Czasami nazywa się takich ludzi "szczęściarzami" - ponieważ sukces i powodzenie niejako lgną do nich.

 

Takie przypadki nie są jednak zbyt częste. Bardzo często zdarza się bowiem, że inteligentni ludzie obdarzeni wieloma talentami, nie mogą w pełni realizować swojego potencjału, właśnie z powodu braku tej "osobistej siły". Niekiedy ten brak wiąże się z czasowym przemęczeniem, jednak w większości przypadków jest to skutek zablokowania naturalnego przepływu energii i powstania różnych blokad związanych z negatywnymi programami socjalnymi (edukacja, wychowanie, media) oraz z niezrównoważonym stylem życia, stresem, wpływami zewnętrznymi i negatywnymi emocjami.

 

PROGRAM SEMINARIUM:

- Pojęcie osobistej mocy. Poznasz 7 podstawowych poziomów wyrażania osobistej mocy w życiu osobistym, biznesie, relacjach partnerskich oraz zdrowiu.

- Metody "Yen-Ten";. Dowiesz się, gdzie znajduje się Twoja energia witalna oraz zdefiniujemy Ci główne przyczyny jej utraty.

- Dowiesz się jak zyskać wolność od niewłaściwych nawyków i uzależnień - praktyczne metody i ćwiczenia bazujące na tysiącletniej tradycji szkoły Aharata.

- "Shiva Nath" integralny system prawa przyciągania.

- "Aharadj" - integralny system rozwijania osobistej mocy. System psychiczno-energetycznych praktyk oraz pracy z oddechem, mający na celu podnoszenie poziomu Twojej siły.

- Poznasz ćwiczenia na aktywowanie i podnoszenie Twojego poziomu energetycznego podczas silnego emocjonalnego obciążenia (podczas stresu, egzaminów oraz realizacji różnych zadań i celów, które wymagają zwiększonego nakładu sił).

- Nauczysz się metod i technik radża jogi idealnych dla rozwoju i podnoszenia poziomu energii.

- Będziesz pracował na poziomie ciała fizycznego. Nauczymy Cię właściwego oddechu i stylu życia (dieta, ćwiczenia) poprawiającego funkcjonowanie układu odpornościowego.

- Zdobędziesz wiedzę z zakresu ćwiczeń energetycznych pomagających generować wysoką energię dla osiągania własnych zamierzeń, rozwijania zdolności przywódczych oraz podnoszenia jakości własnego biznesu i osiągania sukcesów.

- Powiemy Ci wiele na temat tworzenia satysfakcjonującego związku partnerskiego z partnerem(ką) o wysokim poziomie energetycznym.

- Otrzymasz specjalną wiedzę z zakresu medycyny indyjsko - tybetańskiej, dla kreowania zdrowia i długowieczności.

- Oczyścisz swoje ciało eteryczne (ruska bania, basen)

 

AHARATA, to wiedza licząca sobie 5000 lal. Uczy ona jak wzmacniać swoją siłę osobistą, podnosić poziom energii oraz budować zdrową, harmonijną komunikację z innymi ludźmi, dbając jednocześnie o ochronę energii własnej. Praktykowanie Aaharaty odstresowuje ciało i umysł oraz zwiększa motywację do działania i podejmowania decyzji. Aharata, to zaawansowany system równoważenia i wzmacniania naszych psychiczno-energetycznych sił, osiągania niezależności energetycznej i wzmacniania pozytywnego nastawienia. Jest to wspaniała metoda pracy nad swoimi słabościami - gdzie za pomocą ćwiczeń, właściwego ukierunkowania energii, przekraczamy swoje ograniczenia i uczymy się utrzymywać właściwy poziom energii bez względu na okoliczności.

 

Informacje i zapisy (do 15.08.2011):

tel.: 530837036 (Play)

e-mail: khadroo@gmail.com

 

 

Więcej tutaj:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B4dlELOdqB34NTMxNDFkOGUtOWJhOC00YTMxLWI4ZDktY2EzOWE4MDZjYTFm&hl=en_US

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj,

jak wróci to Ci odpisze ,że to dowód na to ,że się na tym zna i jest fachowcem :pirate:

 

-- 10 sie 2011, 12:15 --

 

dzbanek wody utlenionej gratis ,każdy następny 500 zł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz brać z życia jeszcze więcej? Nadal nie wiesz co zrobić ze swoim życiem?

Pragniesz zaznać wewnętrznego spokoju i miłości? Już 17 wrzesnia w Lublinie certyfikowany trener Ireneusz Rybicki pomoże Ci poznać i zrozumieć siebie.

Nie czekaj dłużej, bo właśnie nadszedł czas na pozytywne zmiany!!!Uczestnicząc w szkoleniu doświadczysz wyjątkowych przemian, które pozytywnie wpłyną na Twoje życie osobiste, relacje z bliskimi Ci osobami.

 

Zainwestuj w swoją przyszłość i :

 

-wykreuj życie na jakie zasługujesz Ty i Twoi bliscy,

-znajdź prostą drogę do sukcesu,

-uzyskaj wewnętrzną harmonię i stabilizację życiową,

-naucz się efektywnie stawiać czoła życiowym wyzwaniom,

-spraw by Twoje relacje zawodowe i osobiste rozkwitły,

-naucz się panować i prawidłowo wykorzystywać własne emocje.

 

Do 10 września 40% taniej -zamiast 560zł zapłacisz 350zł

ŚPIESZ SIĘ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Dowiedz się więcej:

http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-dla-klientow-indywidualnych/szkolenia-ogolne/poznac-i-zrozumiec-siebie.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz brać z życia jeszcze więcej? Nadal nie wiesz co zrobić ze swoim życiem?

Pragniesz zaznać wewnętrznego spokoju i miłości? Już 17 wrzesnia w Lublinie certyfikowany trener Ireneusz Rybicki pomoże Ci poznać i zrozumieć siebie.

Nie czekaj dłużej, bo właśnie nadszedł czas na pozytywne zmiany!!!Uczestnicząc w szkoleniu doświadczysz wyjątkowych przemian, które pozytywnie wpłyną na Twoje życie osobiste, relacje z bliskimi Ci osobami.

 

Zainwestuj w swoją przyszłość i :

 

-wykreuj życie na jakie zasługujesz Ty i Twoi bliscy,

-znajdź prostą drogę do sukcesu,

-uzyskaj wewnętrzną harmonię i stabilizację życiową,

-naucz się efektywnie stawiać czoła życiowym wyzwaniom,

-spraw by Twoje relacje zawodowe i osobiste rozkwitły,

-naucz się panować i prawidłowo wykorzystywać własne emocje.

 

Do 10 września 40% taniej -zamiast 560zł zapłacisz 350zł

ŚPIESZ SIĘ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Dowiedz się więcej:

http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-dla-klientow-indywidualnych/szkolenia-ogolne/poznac-i-zrozumiec-siebie.html

 

-- 12 sie 2011, 10:20 --

 

Chcesz brać z życia jeszcze więcej? Nadal nie wiesz co zrobić ze swoim życiem?

Pragniesz zaznać wewnętrznego spokoju i miłości? Już 17 wrzesnia w Lublinie certyfikowany trener Ireneusz Rybicki pomoże Ci poznać i zrozumieć siebie.

Nie czekaj dłużej, bo właśnie nadszedł czas na pozytywne zmiany!!!Uczestnicząc w szkoleniu doświadczysz wyjątkowych przemian, które pozytywnie wpłyną na Twoje życie osobiste, relacje z bliskimi Ci osobami.

 

Zainwestuj w swoją przyszłość i :

 

-wykreuj życie na jakie zasługujesz Ty i Twoi bliscy,

-znajdź prostą drogę do sukcesu,

-uzyskaj wewnętrzną harmonię i stabilizację życiową,

-naucz się efektywnie stawiać czoła życiowym wyzwaniom,

-spraw by Twoje relacje zawodowe i osobiste rozkwitły,

-naucz się panować i prawidłowo wykorzystywać własne emocje.

 

Do 10 września 40% taniej -zamiast 560zł zapłacisz 350zł

ŚPIESZ SIĘ, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Dowiedz się więcej:

http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-dla-klientow-indywidualnych/szkolenia-ogolne/poznac-i-zrozumiec-siebie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEMINARIUM - AHARATA POZIOM 1

czyli

"KONTROLA I ZARZĄDZANIE NASZĄ ENERGIĄ"

25 - 28 sierpień 2011 (4 dni)

 

Na tym seminarium nauczysz się jak

"Kontrolować i Zarządzać Własną Energią"

 

Poprzez opanowanie ćwiczeń zyskasz możliwość kontrolowania i zarządzania własną wewnętrzną energią. Właściwa cyrkulacja tej energii i właściwy jej balans są niezbędne dla utrzymania harmonii organizmu i dobrego zdrowia. Uzdrowienie może się dokonać tylko poprzez przywrócenie równowagi energetycznej organizmowi. Jest to fundamentalna zasada wschodniej medycyny.

 

KONTROLA OSOBISTEJ MOCY.

PRAKTYKI ZWIĘKSZAJĄCE WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

 

Każdy może nauczyć się podstaw psychoenergetycznej ochrony i cieszyć się z korzyści płynących ze zwiększenia osobistej energii, i co za tym idzie rozwoju i wzmocnienia swojego zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego. Nagle inni przestają posiadać nad Tobą emocjonalnej władzy. Zyskujesz siłę, która uwalnia Cię od emocjonalnego nacisku i nieprzyjemnej presji ze strony otoczenia. Ludzie przestają Cię stresować!

 

Od momentu narodzin dysponujemy określonym rezerwuarem energii i siły życiowej, który w codziennym życiu pomaga nam realizować nasze cele oraz przyciągać do naszego życia najbardziej sprzyjające okoliczności we wszystkich obszarach życia.

 

Niektórzy ludzie posiadają z natury wyjątkowo wysoki poziom osobistej siły. Tacy ludzie najczęściej przyciągają dostatek bez specjalnego wysiłku. Są jak potężny magnes, zdolni do kreacji tego, na czym skupiona zostaje ich uwaga. Czasami nazywa się takich ludzi "szczęściarzami" - ponieważ sukces i powodzenie niejako lgną do nich.

 

Takie przypadki nie są jednak zbyt częste. Bardzo często zdarza się bowiem, że inteligentni ludzie obdarzeni wieloma talentami, nie mogą w pełni realizować swojego potencjału, właśnie z powodu braku tej "osobistej siły". Niekiedy ten brak wiąże się z czasowym przemęczeniem, jednak w większości przypadków jest to skutek zablokowania naturalnego przepływu energii i powstania różnych blokad związanych z negatywnymi programami socjalnymi (edukacja, wychowanie, media) oraz z niezrównoważonym stylem życia, stresem, wpływami zewnętrznymi i negatywnymi emocjami.

 

PROGRAM SEMINARIUM:

- Pojęcie osobistej mocy. Poznasz 7 podstawowych poziomów wyrażania osobistej mocy w życiu osobistym, biznesie, relacjach partnerskich oraz zdrowiu.

- Metody "Yen-Ten";. Dowiesz się, gdzie znajduje się Twoja energia witalna oraz zdefiniujemy Ci główne przyczyny jej utraty.

- Dowiesz się jak zyskać wolność od niewłaściwych nawyków i uzależnień - praktyczne metody i ćwiczenia bazujące na tysiącletniej tradycji szkoły Aharata.

- "Shiva Nath" integralny system prawa przyciągania.

- "Aharadj" - integralny system rozwijania osobistej mocy. System psychiczno-energetycznych praktyk oraz pracy z oddechem, mający na celu podnoszenie poziomu Twojej siły.

- Poznasz ćwiczenia na aktywowanie i podnoszenie Twojego poziomu energetycznego podczas silnego emocjonalnego obciążenia (podczas stresu, egzaminów oraz realizacji różnych zadań i celów, które wymagają zwiększonego nakładu sił).

- Nauczysz się metod i technik radża jogi idealnych dla rozwoju i podnoszenia poziomu energii.

- Będziesz pracował na poziomie ciała fizycznego. Nauczymy Cię właściwego oddechu i stylu życia (dieta, ćwiczenia) poprawiającego funkcjonowanie układu odpornościowego.

- Zdobędziesz wiedzę z zakresu ćwiczeń energetycznych pomagających generować wysoką energię dla osiągania własnych zamierzeń, rozwijania zdolności przywódczych oraz podnoszenia jakości własnego biznesu i osiągania sukcesów.

- Powiemy Ci wiele na temat tworzenia satysfakcjonującego związku partnerskiego z partnerem(ką) o wysokim poziomie energetycznym.

- Otrzymasz specjalną wiedzę z zakresu medycyny indyjsko - tybetańskiej, dla kreowania zdrowia i długowieczności.

- Oczyścisz swoje ciało eteryczne (ruska bania, basen)

 

AHARATA, to wiedza licząca sobie 5000 lal. Uczy ona jak wzmacniać swoją siłę osobistą, podnosić poziom energii oraz budować zdrową, harmonijną komunikację z innymi ludźmi, dbając jednocześnie o ochronę energii własnej. Praktykowanie Aaharaty odstresowuje ciało i umysł oraz zwiększa motywację do działania i podejmowania decyzji. Aharata, to zaawansowany system równoważenia i wzmacniania naszych psychiczno-energetycznych sił, osiągania niezależności energetycznej i wzmacniania pozytywnego nastawienia. Jest to wspaniała metoda pracy nad swoimi słabościami - gdzie za pomocą ćwiczeń, właściwego ukierunkowania energii, przekraczamy swoje ograniczenia i uczymy się utrzymywać właściwy poziom energii bez względu na okoliczności.

 

Informacje i zapisy (do 15.08.2011):

tel.: 530837036 (Play)

e-mail: khadroo@gmail.com

 

 

Więcej tutaj:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B4dlELOdqB34NTMxNDFkOGUtOWJhOC00YTMxLWI4ZDktY2EzOWE4MDZjYTFm&hl=en_US

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje w tym wątku to jest przegięcie pały. Czy ktoś kontroluje te ogłoszenia?

Sprawdziłem sobie pana Rybickiego i nie wiem czy śmiac się czy płakać.

Certyfikat z numerologii który jest żartem. Takie gówno to ja sobię mogę na drukarce sam zrobić. Nie robię bo bym się ze wstydu spalił, że niby numerologia miałaby być nauką i jeszcze o własnościach terapeutycznych .

Leczenie teta to leczenie dotykiem. Tu jest przykład wyleczonego pacjęta LOL. Zwracam uwagę na jego oświadczenie na końcu, które jest bardzo ważne, bo gdyby nie ono to nikt by się nie domyślił że został uleczony.

Posłuchajcie uważnie. Ten koleś jest wyleczony na zawsze i jego życie właśnie zaczęło sie zmianiać na lepsze.

Pan Rybicki ma też certyfikat z bycia aniołem(chyba o to chodzi), który to roztacza leczące światło. Forum do pracowni aniołów http://pracownia-aniolow.pl/forum/index.php

To wszystko poparte certyfikatem z NLP, który to dostaje się tylko za pieniądze. Nie trzeba nic umieć, zdać egzaminu.... Wszystko co trzeba zrobić to zapłacić. Jest to certyfikat 2 letni czyli ekstra interes. NLP które to jest sztuką manipulacji i niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Wszelkie prawdziwe życie jest spotkaniem” Martin Buber

 

Psychoterapia jest wyjątkowym spotkaniem i wspólną wyprawą w nieznane. To podróż po oceanie Twojego życia w poszukiwaniu nowych perspektyw. Nie wyruszasz w nią sam.

Jeśli chcesz „podnieść żagle i odkrywać nowe lądy” czyli dokonać zmiany w swoim życiu, spróbować lepiej poznać siebie, bądź potrzebujesz wparcia to zapraszamy Cię na spotkania z psychoterapeutą.

 

Z psychoterapii organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach projektu „Ktoś Cię słyszy…” mogą skorzystać osoby po 18 roku życia. Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny, jest bezpłatne i wymaga zgłoszenia telefonicznego między godziną 14 a 15 pod numerem 795 123 467.

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom to organizacja non-profit, skupiająca psychologów, psychoterapeutów i trenerów rozwoju osobistego. Stowarzyszenie od 2005 roku prowadzi różnorodne projekty społeczne, wspierające i rozwijające osobowość dzieci, młodzieży i dorosłych.

Adres Stowarzyszenia Q Zmianom: ul. Kłopotowskiego 6/61.

http://www.qzmianom.org.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZE PROFESJONALNE W KIELCACH

 

"Warsztaty z muzykoterapii i komunikacji interpersonalnej"!

 

Skierowane do nauczycieli, pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, rozpoczynających pracę z nowa grupą szkolną/przedszkolną/terapeutyczną.

 

Zajęcia prowadzone są przez psychologa i dyplomowanego muzykoterapeutę.

 

Planowany termin rozpoczęcia: październik/listopad 2011

Liczba miejsc: ograniczona (!); max. 20 osób.

 

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronach:

http://muzykoterapia-muzykoterapia.blogspot.com/2011/09/warsztaty-z-muzykoterapii-i-komunikacji.html

 

oraz

http://www.zdz.kielce.pl/kursy-doskonalace/3307-warsztaty-z-muzykoterapii-dla-pedagogow-psychologow-i-terapeutow.html

 

Serdecznie zapraszamy!

 

-- 22 gru 2011, 17:31 --

 

UWAGA! Są jeszcze 4 miejsca na warsztaty z muzykoterapii!

 

Szczegóły na Muzykoterapia Blog:

 

http://www.facebook.com/pages/Muzykoterapia-Blog/267241326624416

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<a href=logoturnus.th.jpg' alt='logoturnus.th.jp

 

Szanowni Państwo,

 

Villa Japonica wspólnie z pracownią Psyche Care ma przyjemność zaprosić Państwa na tygodniowe warsztaty psychoterapeutyczne połączone z Biofeedback EEG (więcej informacji dot. biofeedback tutaj).

Pięciodniowe (21-26 listopada 2011) warsztaty rozwoju osobistego w Villa Japonica połączone z psychoterapią kierowane są do tych z Państwa, którzy borykają się z:

- nadmiernym stresem,

- zaburzeniami nastroju, depresją

- wypaleniem zawodowym,

- problemami emocjonalnymi.

Warsztaty odbywać się będą w grupie maksymalnie 5 osób.

 

W cenie 1670 PLN zawarte są:

- Indywidualna psychoterapia i konsultacje z psychologiem (4 sesje)

- Psychoterapia grupowa (4 godziny)

- Wsparcie grupowe (5 godzin)

- Neurobiofeedback (5 sesji)

- Psychoedukacja (2 sesje)

- Warsztaty relaksacyjne

 

Oprócz tego, Villa Japonica zapewnia w cenie pakiet relaksacyjny:

- 2 masaże,

- kąpiel w łaźni japońskiej,

- wycieczkę z przewodnikiem,

- wieczór z sushi

- A także dużo spokoju, przepiękne widoki i wyjątkowo sympatyczna atmosferę

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach http://www.japonica.pl oraz http://www.psychecare.pl oraz na https://www.facebook.com/pages/PSYCHE-CARE-Pracownia-Psychologiczno-Terapeutyczna/198508196870525?sk=wall.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty dla osób, które chcą poznać prawdziwą potęgę swojego umysłu, swojej podświadomości. Dla osób, które są gotowe, aby przejąć kontrolę nad własnym życiem i zacząć korzystać z umysłu programując się na osiąganie swoich marzeń, celów, sukcesu, szczęścia, radości i miłości!

 

 

 

Szczegółowy program znajdziesz na stronie internetowej:

 

http://www.tomaszkryk.pl/Autohipnoza/WarsztatyAutohipnozy

 

 

 

Termin: 27.11.2011, od 9:00 - 18:30 z przerwą obiadową

 

Koszt: 200zł przy rezerwacji w październiku, 250 przy rezerwacji w listopadzie

 

 

 

Prowadzący: Tomasz Kryk - Certyfikowany Hipnotyzer i Hipnoterapeuta

 

Strona www: www.tomaszkryk.pl

 

 

 

Program skrócony:

 

1. Jak duży wpływ na nasze życie może mieć zwykłe, pozytywne myślenie?

 

2. TRANS Relaksacyjny

 

3. Podświadomość, a świadomość.

 

4. Lewitacja ręki niesamowicie magiczne doświadczenie współpracy i zabawy z podświadomym umysłem.

 

5. Afirmacje

 

6. TRANS Z Afirmacjami.

 

7. Technika DTI Głęboka identyfikacja w transie.

 

8. Jak prawidłowo budować wyobrażenia i wizualizacje, aby realizować zamierzony efekt?

 

9. Droga do realizacji marzeń. Od marzenia do spełnienia.

 

10. TRANS Wymarzonego Życia

 

11. Autohipnoza, a wspomaganie procesu leczenia, jak to jest możliwe?

 

12. TRANS Uzdrawiający i uwalniający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"TERAPIA POZNAWCZO- BEHAWIORALNA W KLINICE SEKSUOLOGICZNEJ"

 

 

"WYJĄTKOWO INNOWACYJNE I CAŁOŚCIOWE SZKOLENIE, JEDYNE TAKIE W EUROPIE"

Prof Dr Jakob Pastoetter, Prezydent Niemieckiego Stowarzyszenia Badań nad Seksualnością

 

"JEDYNA I NIEPOWTARZALNA OFERTA SZKOLENIOWA NA POLSKIM RYNKU, ZNAKOMICI ZAGRANICZNI GOŚCIE I POLSCY SPECJALIŚCI"

Dr Andrzej Depko, wybitny polski seksuolog

 

JEŚLI CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I PRACOWAĆ Z PACJENTAMI O INNEJ PROBLEMATYCE NIŻ DOTYCHCZAS-

NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ!

 

 

DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

 

NAUCZYSZ SIĘ DIAGNOZOWAĆ DYSFUNKCJE SEKSUALNE

 

POZNASZ ZAŁOŻENIA I METODY TERAPII POZNAWCZO - BEHAWIORALNEJ

 

ZDOBĘDZIESZ GRUNTOWNĄ WIEDZĘ O SEKSUALNOŚCI KOBIET I MĘŻCZYZN

 

DOWIESZ SIĘ JAK PRACUJĄ POLSCY I ZAGRANICZNI SPECJALIŚCI ZE SWOIMI PACJENTAMI

 

PRZEĆWICZYSZ SKUTECZNE TECHNIKI PRACY Z PACJENTAMI Z TĄ PROBLEMATYKĄ

 

POWIĘKSZYSZ REPERTUAR TWOICH STRATEGII PRACY

 

BĘDZIESZ KOMPETENTNIE I EFEKTYWNIE PRACOWAŁ Z TĄ GRUPĄ PACJENTÓW

 

POZNASZ PROBLEMATYKĘ SEKSUOLOGICZNĄ PACJENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ METODY PRACY Z NIMI

 

OTRZYMASZ BOGATE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE I TERAPEUTYCZNE, KTÓRE PRZYDADZĄ CI SIĘ W DALSZEJ PRACY

 

UZYSKASZ DYPLOM UKOŃCZENIA SZKOLENIA, CO POZWOLI ROZPOCZĄĆ PRAKTYKĘ JAKO SEKSUOLOG ORAZ ROZPOCZĄĆ PROCES UZYSKIWANIA CERTYFIKATU SEKSUOLOGA KLINICZNEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA SEKSUOLOGICZNEGO

 

 

PRZECZYTAJ NASZĄ OFERTĘ I PRZYJDŹ NA SZKOLENIE

www.pracowniapb.pl

 

 

ZAPRASZAMY!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×