Skocz do zawartości
Nerwica.com

WARSZTATY,SZKOLENIA,KURSY-WĄTEK ZBIORCZY.


Gość Hagart

Rekomendowane odpowiedzi

KIELCE. WARSZTATY Z MUZYKOTERAPII I KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

 

Szanowni Państwo!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż

 

rusza nabór do III EDYCJI

 

"WARSZTATÓW Z MUZYKOTERAPII I KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ"

 

Szkolenia skierowane do studentów, nauczycieli, pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, rozpoczynających pracę z nowa grupą szkolną/przedszkolną/terapeutyczną.

 

Program nawiązuje do koncepcji terapii muzyką dr Elżbiety Galińskiej (znanej polskiej muzykoterapeutki i psychoterapeutki z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie) oraz jednej z metod psychoterapii analitycznej - analizy grupowej.

 

Przewiduje się zapoznanie kursantów z następującymi technikami:

 

- diagnostycznymi - opartymi na socjometrii I. L. Moreno; diagnoza struktury i dynamiki nowej grupy

- integracyjnymi - integracja członków społeczności

-z zakresu komunikacji interpersonalnej - na płaszczyźnie niewerbalnej (dialogi muzyczne, mowa ciała) i werbalnej.

 

Warsztaty odbywają się w formie kursu doskonalącego i kończą się zaświadczeniem MEN uprawniającym do stosowania el. muzykoterapii w pracy pedagoga, psychologa i terapeutów różnych specjalności. Łączny czas trwania szkolenia wynosi 60 godzin.

 

Osoba prowadząca:

dr Izabela Dębicka - dyplomowany muzykoterapeuta, psychoterapeuta.

 

CENNIK

 

Dla grupy

 

25 osób (i powyżej): 250 zł /od osoby/

20 - 24 osób: 300 zł /od osoby/

15 – 19 osób: 350 zł /od osoby/

10 – 14 osób: 400 zł /od osoby/

 

Przewidziany czas rozpoczęcia: marzec 2014

 

Wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu ze Świętokrzyskim Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII I TERAPII PRZEZ SZTUKĘ

 

tel. 600 817 525

mail: scpitps@o2.pl

www. psychoterapia-muzykoterapia.com.pl

 

=============================================

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW Z MUZYKOTERAPII I KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

 

Wstępny terminarz zajęć. Prawdopodobnie nie ulegnie on zmianie; ew. modyfikacje (raczej niewielkie) na prośbę i przy zgodzie uczestników szkolenia.

 

Termin: marzec – czerwiec

Ilość spotkań: raz w miesiącu; zajęcia w sobotę i niedzielę; łącznie 4 zjazdy.

 

I zjazd - 29 i 30.03. 2014

II zjazd - 12 i 13.04. 2014

III zjazd - 17 i 18.05. 2014

IV zjazd - 28 i 29.06 2014

 

Rozkład zajęć:

 

w sobotę i niedzielę po 8 h lekcyjnych; z wyjątkiem ostatniego zjazdu: sobota i niedziela po 6 h lekcyjnych

 

I zjazd:

/29 i 30.03. 2014/

 

Sobota: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

Niedziela: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

 

II zjazd:

/12 i 13.04. 2014/

 

Sobota: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

Niedziela: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

 

III zjazd:

/17 i 18.05. 2014/

 

Sobota: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

Niedziela: 9.00 – 12.00; 12.30 - 15.30; przerwa obiadowa: 12.00-12.30 /8 h/

 

IV zjazd:

/28 i 29.06 2014/

 

Sobota: 9.00 – 13.30; bez przerwy obiadowej /6 h/

Niedziela: 9.00 – 13.30; bez przerwy obiadowej /6 h/

 

RAZEM: 60 h

 

Osoby zainteresowane szczegółowym programem szkolenia otrzymają rozkład tematów, po wcześniejszym zgłoszeniu się na adres: scpitps@o2.pl

 

=============================================

 

MIEJSCE: KIELCE

/dokładny adres miejsca, w którym odbywać się będą warsztaty zostanie podany w nieco późniejszym terminie/

 

==============================================

 

PRZEDPŁATA i TERMIN NABORU

----------------------------------------------

 

Termin naboru na warsztaty potrwa do 23.03. 2014. Do tego czasu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100, 00 zł na konto

 

 

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę

36 1140 2004 0000 3702 7465 1768

 

mBank

z dopiskiem „Warsztaty z muzykoterapii i komunikacji interpersonalnej – 29 marca

 

Równocześnie prosimy wysłać do 23.03.2014 dowód wpłaty zaliczki w postaci skanu, zdjęcia lub elektronicznego druku na adres scpitps@o2.pl. Będzie on podstawą do wpisania kandydata na listę kursantów.

 

***

W razie nieutworzenia się grupy, zaliczka zostanie zwrócona na wskazane przez Państwa konto

 

======================================

 

Czytaj także ==> I edycja "Warsztatów z muzykoterapii i komunikacji interpersonalnej"

 

 

II edycja warsztatów

 

http://www.psychoterapia-muzykoterapia.com.pl/?warsztaty-z-muzykoterapii-i-komunikacji-interpersonalnej-ii-edycja%2C76

 

======================================

 

Będziemy wdzięczni, jeśli przekażecie Państwo tę informację dalej.

 

======================================

 

Poniżej zamieszczamy ulotkę z informacją o warsztatach. Można ją wydrukować i wręczać zainteresowanym osobom, powiesić w miejscu ogólnie dostępnym (przeznaczonym do wieszania własnych ogłoszeń), jak i przekazać mailem.

 

1743674_10202016521248043_775683662_n.jpg

--

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii przez Sztukę

http://www.psychoterapia-muzykoterapia.com.pl

tel. 600 817 525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

zaprasza na warsztat „JA I INNI – reguły dobrej KOMUNIKACJI”.

 

Na zajęciach dowiesz się, jak dzięki właściwej komunikacji budować pozytywne relacje z ludźmi.

 

Aby bardziej świadomie i empatycznie kontaktować się z innymi, potrzebujesz:

dobrze rozumieć samego siebie i innych ludzi,

być świadomym swojego stylu funkcjonowania w relacjach społecznych,

wiedzieć, co dzieje się pomiędzy ludźmi w komunikacji,

wyrażać siebie asertywnie i bez konfliktów.

 

Tego wszystkiego dowiesz się i nauczysz w trakcie praktycznych ćwiczeń na warsztacie.

 

W rezultacie:

osiągniesz większą pewność siebie,

łatwiej zyskasz sympatię innych, współpracę i wsparcie dla swoich idei,

łatwiej obronisz się przed agresywną komunikacją i manipulacją otoczenia.

 

Razem skuteczniej!

Zapraszamy!

 

Prowadzenie zajęć: Aleksandra Stanek

Miejsce: Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 27 kwietnia 2014 r., godz. 9.00 – 17.00

Koszt: 190 zł – przy zapisie do 10 kwietnia 150 zł!

 

Zapisy: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie śpieszę Was poinformować, że na 99 % w poniedziałek 5 maja od godziny 17 do 19 odbędzie się I spotkanie nowej młodzieżowej grupy pod szyldem Stowarzyszenia "Razem pokonamy depresję", którą prowadzić będę ja.

 

Dla kogo skierowane jest to Stowarzyszenie ?

Dla osób do 30 roku życia , dla osób cierpiących na depresję, nerwicę , ludzi zagubionych w niełatwym świecie, w którym przyszło nam żyć, przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą i próbują walczyć z tym co im psychicznie doskwiera.

 

Nie jestem lekarzem, ani psychologiem, ale zależy mi aby taka grupa wsparcia z pozytywnym myśleniem w tle powstała, Aby powstało miejsce przyjazne z dobrą energią, gdzie będziesz mógł/ mogła porozmawiać o tym co Cię boli, znaleźć wyjście z mogło by się wydawać złej sytuacji.

 

Daję Wam swój czas, możliwość rozmowy, wyjścia z domu, zobaczenia dobrych stron życia, poczucie że będziesz potrzebny i wspólną walkę z tym co w Nas siedzi i nie daje normalnie funkcjonować.

 

Wiem co to znaczy jak świat traci barwy, kiedy nie wiadomo co ze sobą zrobić.

 

Nie zajmujemy się osobami agresywnymi i uzależnionymi od substancji alkoholowych czy używek, niestety nie posiadamy takiej wiedzy, ani kwalifikacji.

Na naszych spotkaniach alkohol i używki są zabronione. Zabroniona jest także krytyka i wynoszenie usłyszanych informacji w ramach Spotkań. Myślę, że nie jest to zbyt wygórowana cena za pierwszy krok ku lepszemu, ku zdrowiu i poczuciu się dobrze z samym sobą, we własnej skórze. Nie wejdę "z buciorami" w Twoje życie, ale mogę Ci pokazać, że rzeczywistość nie musi być szara, a poniedziałek nie musi być nie lubiany, że Twój los nie każdemu jest obojętny.

 

Poszukujemy także ludzi chętnych do wolontariackiej pomocy w Stowarzyszeniu. Jeśli zapytacie o korzyść, to nie koniecznie musi być ona finansowa, pomoc drugiemu człowiekowi uskrzydla i daje satysfakcję nieprzeliczoną na żadne pieniądze.

 

Spotkania odbędą się prawdopodobnie w Bazie Zbożowej w Kielcach. O każdej nowości będę informować zainteresowane osoby.

 

W oczekiwaniu na 5 maja z doskwierającym problemem natury psychicznej możecie dzwonić pod bezpłatny telefon zaufania, gdzie porady udzieli Wam Pani Psycholog Natalia Wójcik.

Dzwonić można w następujące dni :poniedziałek 17-19

wtorek i piątek od godziny 16-18

 

pod numerem telefonu 41 367-65-28

 

Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Stowarzyszenia zapraszam do korespondencji e-mailowej gdzie udzielę odpowiedzi na pytania.

 

klau19ck@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka grupa wsparcia...cos jak forum czy zloty.. moga sobie pogadac o chorobach

No i widze ze ktos po 30ste nie ma szans na wsparcie w tym stowarzyszeniu chocizby zmagal sie z depresja czy nerwica

 

Znajduję się w grupie młodych więc wszystkich starszych ludzi ,których szanuje przepraszam ,ale nie bardzo mogę się zagłębić w Wasze problemy

Autorka jest na etapie zbawiania swiata bo z wlasnymi problemami sobie nie radzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi starszych są spotkania środowe na które serdecznie zapraszamy i również na nich obecna będę, ale że jako jestem osobą młodą to zgłosiłam się aby poprowadzić grupę młodych.

 

-- 25 kwi 2014, 22:53 --

 

Wsparcie od Stowarzyszenia Razem pokonamy depresję jest dla ludzi w każdym wieku. Z tą różnicą, że ja sama walcząc z tym co mi doskwiera chcę pomagać innym. Chcę być potrzebna osobom w podobnym wieku, dać być może komuś nadzieję na lepsze jutro,pokazać że można wstać z łóżka, cieszyć się tym, że świeci słońce, nie obgadać za plecami. Mam ku temu możliwość i mam chęci. Naprawdę wiem jak ciężko jest sobie radzić z tym. To są nasze początki. Każdego chętnie przyjmiemy, wysłuchamy i wesprzemy jest to oczywiście dodatek do psychoterapii jako takiej dlatego też nie mogę powiedzieć, że wiem jak to jest być rozwiedzionym , mieć dzieci, czy wnuki bo nie wiem. Jeśli moja informacja wywołała taką reakcję i ktoś chciałby koniecznie ze mną porozmawiać ja chętnie wysłucham , po ludzku doradzę, pomilczę czy nawet popłaczę z tą osobą, czy pocieszę osoby w każdym wieku nie tylko w tym do lat 30. Ja jestem tylko zwykłą 23- letnią dziewczyną chętną nieść pomoc osobom z problemami emocjonalnymi, spotkałam na swojej drodze inne osoby od których dostałam wsparcie i myślę że są one bardziej kompetentne, aby pomóc osobom które więcej ode mnie przeżyły i to ja od nich mogłabym się uczyć.

W środy ja jestem jedynie do pomocy. Mam w sobie dużo empatii i współczucia dla innych i ja też cały czas się uczę, ale wiem że z czasem obcy człowiek może stać się kimś bliskim. Pozdrawiam wszystkich i bardzo serdecznie zapraszam ludzi młodych duchem na środowe spotkania na Stanisława Kostki 4 a oraz do nowej grupy poniedziałkowej osoby chcące przyjść i się przekonać czy warto wziąć w takim przedsięwzięciu udział. Dobrej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdę "z buciorami" w Twoje życie, ale mogę Ci pokazać, że rzeczywistość nie musi być szara
Szara? :shock: Ona nigdy nie była szara, moja rzeczywistość to głęboka czerń, krwista czerwień i wszystkie odcienie granatu zmieszane ze sobą i przelewające się jedno w drugie. :mrgreen: Dasz radę z tym? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

zaprasza na warsztat „Sztuka radzenia sobie ze stresem”.

 

Na zajęciach poznasz metody rozpoznawania i minimalizowania stresu.

Dowiesz się, jak ułatwić sobie funkcjonowanie także w sytuacjach stresowych, których nie da się uniknąć.

 

Nauczysz się rozpoznawać i zmniejszać napięcie fizyczne i psychiczne poprzez:

medytację, ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, wizualizację, autosugestię, jogę śmiechu, techniki NLP i Panoramy Społecznej.

Prosimy o przyniesienie: notesu, karimaty, koca/śpiwora; oraz wygodne ubranie.

Uczestnictwo wyłącznie na zapisy.

 

Prowadzenie zajęć: Aleksandra Stanek

Miejsce: Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 24 maja 2014 r., godz. 9.00 – 17.00

Koszt: PROMOCJA! Przy zapisie do 6 maja 150 zł!

Cena regularna: 190 zł.

 

Zapisy: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

 

Razem skuteczniej!

Zapraszamy!

 

-- 01 maja 2014, 14:13 --

 

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC POZNANIA

zaprasza na warsztaty „JA I INNI – reguły dobrej KOMUNIKACJI”.

 

Na zajęciach dowiesz się, jak dzięki właściwej komunikacji budować pozytywne relacje z ludźmi.

 

Aby bardziej świadomie i empatycznie kontaktować się z innymi, potrzebujesz:

dobrze rozumieć samego siebie i innych ludzi,

być świadomym swojego stylu funkcjonowania w relacjach społecznych,

wiedzieć, co dzieje się pomiędzy ludźmi w komunikacji,

wyrażać siebie asertywnie i bez konfliktów.

 

Tego wszystkiego dowiesz się i nauczysz w trakcie praktycznych ćwiczeń na warsztacie.

 

W rezultacie:

osiągniesz większą pewność siebie,

łatwiej zyskasz sympatię innych, współpracę i wsparcie dla swoich idei,

łatwiej obronisz się przed agresywną komunikacją i manipulacją otoczenia.

 

 

Prowadzenie zajęć: Aleksandra Stanek

Miejsce: Poznań, ul. Bolesława Prusa 4 (Jeżyce)

Termin: 25 maja 2014 r., godz. 9.00 – 17.00

Koszt: PROMOCJA! Przy zapisie do 6 maja 150 zł!

Cena regularna: 190 zł.

 

Zapisy: http://www.mocpoznania.pl, pracownia@mocpoznania.pl, tel. 512 357 158

 

Razem skuteczniej! Zapraszamy!

 

-- 19 maja 2014, 12:00 --

 

Zapraszamy na indywidualne sesje oddechowe z A. Bednarską w Poznaniu.

 

Praca z oddechem jest skuteczną metodą rozwoju osobistego oraz wartościowym uzupełnieniem psychoterapii.

Powoduje:

obniżenie poziomu stresu,

polepszenie samopoczucia fizycznego i emocjonalnego,

zwiększenie samoświadomości oraz jasności umysłu,

rozpoznanie i uwolnienie się z podświadomych, negatywnych przekonań,

tworzenie pozytywnych wzorców.

 

Świadomy oddech umożliwia budowanie korzystnego poczucia tożsamości,

dzięki któremu łatwiej funkcjonować w życiu.

Podczas sesji oddechowej wykorzystywane są różne techniki świadomego oddechu, m.in.: rebirthing, integracja oddechem, transformacja oddechem.

 

Poznań,

06.06.2014 r., ul. B. Prusa 4.

Koszt: 200 zł za sesję (ok. 2 godz.).

Uczestnictwo wyłącznie na zapisy!

 

Zajęcia prowadzi: Alicja Bednarska http://www.berckana.pl.

 

Organizator: Pracownia MOC POZNANIA

Zapisy: pracownia@mocpoznania.pl, http://www.mocpoznania.pl, tel.: 512 357 158

 

Polecamy też ustawienia systemowe (07.06) i warsztaty Krąg Kobiet (08.07) z Berckaną w Poznaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na szkolenie

 

ZABURZENIA LĘKOWE W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM - JAK WSPIERAĆ DZIECKO W ICH PRZEZWYCIĘŻANIU?

 

31 maja 2014 r., godz. 10:00-14:30

Siedziba Moje Bambino, ul. Przestrzenna 98, Łódź

 

 

 

OPIS SZKOLENIA:

 

Prowadzący: Agnieszka Wrzesiak (psycholog kliniczny)

 

Czas szkolenia: 6 godzin dydaktycznych

 

Szkolenie skierowane jest do: nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, studentów pedagogiki, logopedii, psychologii.

 

Treść szkolenia:

 

1. Definicja, etiologia i częstotliwość zaburzeń lękowych u dzieci.

 

2. Mechanizm biologiczny lęku.

 

3. Objawy i specyfika zaburzeń lękowych u dzieci.

 

4. Lęki rozwojowe.

 

5. Metody diagnozy zaburzeń lękowych.

 

6. Terapia psychologiczna zaburzeń lękowych.

 

7. Metody wspierające (m.in. ćwiczenia wizualizacyjne, relaksacyjne, masaże, bajkoterapia).

 

8. Farmakoterapia.

 

9. Charkterystyczne zaburzenia lękowe (lęk separacyjny, fobia szkolna, mutyzm wybiórczy, OCD).

 

10. Wskazówki do pracy z dzieckiem lękowym w przedszkolu i szkole.

 

 

Cel szkolenia:

 

- Zapoznanie uczestników z technikami wspomagającymi diagnozę i psychoterapię zaburzeń lękowych u dzieci.

- Wprowadzenie do metod wspierających pracę z dzieckiem z zaburzeniami lękowymi.

- Omówienie zasad pracy z dzieckiem lękowym w przedszkolu i szkole.

 

Korzyści dla uczestników:

 

- pogłębienie wiedzy na temat mechanizmów powstawania i objawów zaburzeń lękowych u dzieci

- zapoznanie ze wskazówkami, jak rozpoznać u dziecka zachowania o podłożu lękowym od zachowań agresywnych

- zdobycie odpowiedzi na pytanie: kiedy należy zapewnić dziecku lękowemu opiekę psychologiczną lub psychiatryczną, a kiedy wystarczy je mądrze wspierać

- zaprezentowanie pomysłów na rozładowywanie lęku dziecka w przedszkolu lub szkole

- zapoznanie z propozycjami ćwiczeń wizualizacyjnych i relaksacyjnych dla dzieci lękowych

 

 

Warunki szkolenia:

 

- Szkolenie trwa 6 godzin dydaktycznych

- Sala konferencyjna jest wyposażona w sieć bezprzewodową

- Przewidziana liczba uczestników: 20-25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń

- Każdy z uczestników otrzyma dyplom potwierdzający udział w szkoleniu

 

Koszt:

 

- Koszt szkolenia wynosi 60 PLN/os

- Wpłat należy dokonywać max. 3 dni przed planowanym terminem szkolenia na nr konta 1510201042-0000 8302 0193 8711 Bank Polski, tytułem: "Wpłata na warsztat Moje Bambino 31 maja 2014 r."

- Zgłoszenia na szkolenie bez uregulowanej płatności będą anulowane

 

Zgłoszenie uczestnictwa:

 

Zgłoszeń prosimy dokonywać drogą mailową na adres: warsztaty@mojebambino.pl

 

Zachęcamy również od odwiedzenia naszego seriwsu www.akademiabambino.pl, gdzie znajdą Państwo wiele porad oraz szczegółowych informacji o najbliższych szkoleniach i konferencjach.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam chętnych, zainteresowanych kursami Mateusza Grzesiaka ze strony http://www.mateuszgrzesiak.tv. Konkretnie chodzi o to żeby zrobić zrzutkę na materiały i zakupić, oczywiście koszt będzie zależny od ilości osób które się na to piszą.

Moje propozycje to:

-Poczucie własnej wartości - pakiet 59,00 zł (http://www.mateuszgrzesiak.tv/szkolenia/strategie_rozwiazania/Sh8kAPBT0N)

-Ćwiczenie Mięśnia Świadomości - Pakiet 69,00 zł (http://www.mateuszgrzesiak.tv/szkolenia/modele_i_systemy/PI3MvH1XPg)

-Kryteria wejść do uczuć - pakiet 225,00 zł (http://www.mateuszgrzesiak.tv/szkolenia/strategie_rozwiazania/G1yJjsZuXK)

-Mechanizmy Obronne - pakiet 139,00 zł (http://www.mateuszgrzesiak.tv/szkolenia/modele_i_systemy/Ss74Ma3bBc)

 

Dużą część szkoleń M. Grzesiaka posiadam, na powyższych mi najbardziej zależy, także jak ktoś chętny to pisać.

Pozdrawiam Pawłeł

 

-- 24 cze 2014, 00:59 --

 

Na jednym z chomików znalazłem ofertę wszystkich szkoleń M.G. jakie wyszły za 300zł, także w kilka osób za parę złotych by się zebrało na kursy warte kilka tysiaków, w zamian jest hasło do zbiorów na chomiku które jest ważne cały czas, można pobierać ile się chce i kiedy chce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykaz ciekawych wydarzeń: warsztatów, szkoleń i konferencji (nie tylko dla specjalistów) można znaleźć na portalu mojapsychologia.pl

 

A organizatorzy sami mogą takie ogłoszenie zamieścić ;)

 

-- 05 wrz 2014, 18:56 --

 

Ciekawe wydarzenia dla specjalistów i nie tylko można znaleźć na https://mojapsychologia.pl/wydarzenia/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×