Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, dzięki Bogu żyję. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego lekarza i bardzo dobrego terapeutę CBT. Poprzednia trzyletnia terapia u Pani Barbary N. doprowadziła mnie do myśli samobójczych i psychozy. Powodzenia i pozdrawiam z Rzeszowa gdzie wciąż przeważają metody leczenia zaburzeń psychicznych z początku XX w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, dzięki Bogu żyję. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego lekarza i bardzo dobrego terapeutę CBT. Poprzednia trzyletnia terapia u Pani Barbary N. doprowadziła mnie do myśli samobójczych i psychozy. Powodzenia i pozdrawiam z Rzeszowa gdzie wciąż przeważają metody leczenia zaburzeń psychicznych z początku XX w.

 

 

Dlatego nim człowiek się uda do Poradni Zdrowia Psychicznego należy dowiedzieć się kto pracuje. Czy są to psychologowie jeśli tak to czy są to psychologowie-psychoterapeuci i w jakim nurcie pracują. W Poradniiach Zdrowia Psychicznego przeważa nurt psychodynamiczny jest to nurt wiodący. Natomiast w Nowej Dębie pracuje osoba która nie jest psychologiem a na stronie szpitala i poradni widnieje jako psychoterapeuta. Nie spotkałam się by w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych pracował pedagog-psychoterapeuta. Przeważnie i jest to standard pracują tam psychologowie-psychoterapeuci w szkoleniu do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Specjalista Psycholog Kliniczny-Psychoterapeuta także z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub w szkoleniu do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należy sprawdzać pytać w rejestracji i rejestracja ma obowiązek przekazać informacje kto pracuje czy jest to psycholog zwykły czy specjalista psycholog kliniczny-psychoterapeuta ... podać Imiona, Nazwiska i przedstawić informacje o nich. Żądajcie tych informacji w rejestracji. Czytajcie w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość alfeusz
Hi, dzięki Bogu żyję. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego lekarza i bardzo dobrego terapeutę CBT. Poprzednia trzyletnia terapia u Pani Barbary N. doprowadziła mnie do myśli samobójczych i psychozy. Powodzenia i pozdrawiam z Rzeszowa gdzie wciąż przeważają metody leczenia zaburzeń psychicznych z początku XX w.

 

 

Dlatego nim człowiek się uda do Poradni Zdrowia Psychicznego należy dowiedzieć się kto pracuje. Czy są to psychologowie jeśli tak to czy są to psychologowie-psychoterapeuci i w jakim nurcie pracują. W Poradniiach Zdrowia Psychicznego przeważa nurt psychodynamiczny jest to nurt wiodący. Natomiast w Nowej Dębie pracuje osoba która nie jest psychologiem a na stronie szpitala i poradni widnieje jako psychoterapeuta. Nie spotkałam się by w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych pracował pedagog-psychoterapeuta. Przeważnie i jest to standard pracują tam psychologowie-psychoterapeuci w szkoleniu do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Specjalista Psycholog Kliniczny-Psychoterapeuta także z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub w szkoleniu do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należy sprawdzać pytać w rejestracji i rejestracja ma obowiązek przekazać informacje kto pracuje czy jest to psycholog zwykły czy specjalista psycholog kliniczny-psychoterapeuta ... podać Imiona, Nazwiska i przedstawić informacje o nich. Żądajcie tych informacji w rejestracji. Czytajcie w internecie.

 

 

Szukamy i potrzebujemy autorytetów. Jeżeli chodzi o Nową Dębę to wrażenie na mnie zrobił Pan Jan R. Lekarz jak mi się wydaje pracujący z duchem opisanym w książce Antoniego Kępińskiego "Rytm Życia". Pozdrawiam Wszystkich poszukujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ktoś tu zagląda? :)

Mam pytanko. Był ktoś w jakimś oddziale dziennym np w tej Animie lub na Lwowskiej czy Szopena.? Będę wdzięczna za jakieś informacje

 

Hi, na oddziale dziennym nie byłem, ale chodzę do lekarzy w Animie i jestem zadowolony.

BTW moim zdaniem i nie tylko to Anima jest obecnie najbardziej profesjonalną placówką w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zagląda :) Niestety paweloo nie pomogę Ci z ANIMA

 

Nie wiem nie byłem więc niestety nie dam Ci tutaj wskazówek - jedyne co moge podpowiedzieć to to aby szukać specjalistów z metodologiii bechawioralno-poznawczej (zbadane naukowo z udowodnioną skutecznością) . Tutaj osobiście w Rzeszowie mogę polecić https://terapiacentrum.pl z Panią Natalią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze zagląda, ale szukam istniejących w Rzeszowie, Krośnie lub okolicach grup wsparcia dla osób z depresją albo osób chętnych na takie spotkania. Jeśli ktoś z Was byłby chętny albo coś wie o grupach, do których możnaby dołączyć to proszę, dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×