Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, bardzo się cieszę, że temat mojego rodzinnego miasta się ciut rozkręcił. Ktoś pisał coś o spotkaniu - ja jestem chętna, choć boję się i oczywiście: to-wszystko-i-tak-nie-ma-sensu to wiem, że właśnie szczera rozmowa i otwarcie na innych sens mają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę,żeby mi ktoś napisał gdzie w Rzeszowie mona się zapisac na terapie grupowa tylko nie prywatnie a państwowo.od 3 lat cierpię na cięzka depresję i całkowitą bezsennosc.cały czas jestem na lekach.chciałabym własnie poszukac ratunku na takiej terapii może by mi to lepiej pomogło.bardzo proszę o dokładny adres i nr telefonu.jestem po urazie czaszkowo mózgowym i na innym forum ktoś mi doradził zeby isc na taką terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie możecie poradzić, tzn samemu coś powiedzieć żeby przerwać ciszę a nie czekać aż ktoś coś zrobi. Cisza więc Wam doskwiera, co byście zatem chcieli usłyszeć? Dam co będzie proszone.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żądze , lubieność są dla was tamatami tabu ?Mysle że kazdy z nas ma żadze,czasem bywa lubieżny ( w myslach na pewno) , ludzka rzecz .Piszecie o ciszy , moze własnie otwarta dyskusja na takie tematy , przełamię ją . Mysle ze osób z zaburzeniami statystycznie u nas nie jest mniej niz np w Krakowie. Generalnie "materiał ludzki " do dyskusji jest , tylko chęci mili Państwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, głos rozsądku Panie Marcelu! I oczywiście, że każdy ma i bywa, choćby w tych myślach właśnie. Może podyskutujemy o tym przy kawie, piwie, spirytusie, co kto lubi, hmm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;) Chciałabym, żebyście polecili mi jakiegoś dobrego psychologa w Rzeszowie;) Niestety przedzwoniłam większość klinik jednak terminy są tak odległe, że szkoda nawet czekać w swoim gronie nie mam osób, z którymi można by było na takie tematy pogadać bo jak wiadomo nie każdy zrozumie ;)

Z góry dzięki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcel w praktyce wiem jak to wygląda, bo już chodziłam;p Raz poszłam prywatnie to naszpikowała mnie psychotropami po JEDNEJ wizycie po których nie wiedziałam co się ze mną dzieje;p Ale szczerze nawet lanie wody lepsze, niż przeżywanie tego samego po raz kolejny;p Niby wiem jak sb z tym radzić, ale czasem to takie boom i już ;)

 

EmInQu Dziękuje za radę tylko pytanie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EmInQu Dziękuje za radę tylko pytanie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ?;p

Prywatnie. Polecam też Rutkowskiego. Jeśli chcesz na NFZ :? .... to spróbuj do Barbary Łukasik.

Tu masz też stronę z , z której możesz skorzystać http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/psycholog-rzeszow-nfz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie drogie Panie , wszystko prywatnie .Jak psycholog przyjmuję na NFZ to juz w ogóle dramat i strata czasu.Prywatnie...Siedzisz godzine , płacisz i wychodzisz. No i co z tego...Ja twierdze ze nic .Też próbowałem psychologów , skąd ktos moze wiedziec co siedzi w mojej głowie . Umysł ludzki jest tak skomplikowany i nie powtarzalny że watpie w skuteczność takich terapi.Ale to subiektywna ocena

EmInQu, Ach ta intuicja... Moze kobieca intuicja pomoże trafić 6 w lotka . Podziele się wygrana oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie psycholog jest ostateczną wersją, ale naprawdę jestem wdzięczna za pomoc EmInQu;p Przynajmniej wiem w czym przebierać ;)

jak już naprawdę nie będę mieć z kim o tym pogadać wtedy zasięgnę jego pomocy;) Może akurat znajdę tutaj kogoś kto ma lub miał podobnie i skusi się na rozmowę, bo w końcu ktoś kto ma to za sobą lub aktualnie to przeżywa zrozumie się najlepiej(przynajmniej tak mi się wydaję ) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może akurat znajdę tutaj kogoś kto ma lub miał podobnie i skusi się na rozmowę, bo w końcu ktoś kto ma to za sobą lub aktualnie to przeżywa zrozumie się najlepiej(przynajmniej tak mi się wydaję ) :smile:
To forum to ocean możliwości :mrgreen: Zdecydowanie jest w czym przebierać, ale naciąć się na pasożyty emocjonalne też jest łatwo, więc bądź ostrożna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×