Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mysia

Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Rekomendowane odpowiedzi

jesli to sa nerwobóle to tak 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Jestem tu nowa zaczęło się od bólu głowy o pulsu 110,kardiolog,neurolog,okulista, laryngolog. Kompleksowe badania krwi i co i nic. Skoki ciśnienia, ucisk w klatce, bóle głowy, mdłości, biegunki itp itd. Chyba pozostaje psychiatra z tego co tutaj czytam, wszystko wygląda na nerwicę.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałabym się was zapytać, czy też jesteście ciągle zmęczeni, nie potraficie się na niczym skupić i macie nudności, mroczki przed oczami a wieczorem piszczy w uszach? Nie chodzi mi o same w sobie ataki paniki ale ogólnie większość czasu między nimi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
31 minut temu, wodkajakwodka napisał:

A ja chciałabym się was zapytać, czy też jesteście ciągle zmęczeni, nie potraficie się na niczym skupić i macie nudności, mroczki przed oczami a wieczorem piszczy w uszach? Nie chodzi mi o same w sobie ataki paniki ale ogólnie większość czasu między nimi 🙂

Może to niskie ciśnienie? Miewam tak (może bez nudności), ale energetyki pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Quasistar napisał:

Może to niskie ciśnienie? Miewam tak (może bez nudności), ale energetyki pomagają.

Od zawsze miałam niskie ciśnienie i nie mialam nic takiego 🙂 no, moze zmęczenie. Ale dziękuję za odpowiedź!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak się zastanawiam, czy ktoś oprócz mnie ma na dłoniach odciski od zaciskania je w pięści? Pojawiły się w tych miejscach, w których jak to robię, paznokcie stykają się ze skórą. Mam je już od lat, nie myślę o nich zbyt często, ale chyba to trochę nietypowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.05.2019 o 17:53, wodkajakwodka napisał:

Tak, tak, tak, tak i tak. Poza tym jeszcze obgryzam skórę na palcach, zdieram ją całymi pasami. Zdzieram także strupy na całym ciele przez co wszędzie mam blizny i krwawiące rany. Dlatego nigdy nie chodzę na basen ani plażę bo musiałbym ściagnąć koszulkę. Nawet krótkich spodni staram się nie używać bo zdarzały się pytania "czemu masz tak pokaleczone nogi".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Regis napisał:

Tak, tak, tak, tak i tak. Poza tym jeszcze obgryzam skórę na palcach, zdieram ją całymi pasami. Zdzieram także strupy na całym ciele przez co wszędzie mam blizny i krwawiące rany. Dlatego nigdy nie chodzę na basen ani plażę bo musiałbym ściagnąć koszulkę. Nawet krótkich spodni staram się nie używać bo zdarzały się pytania "czemu masz tak pokaleczone nogi".

Teraz to ciężko bez krótkich spodni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim drodzy, a czy boli was kark, kręgosłup i ręce takie bóle mięśni jak w przypadku przeciążenia ? Bo sama już nie wiem czy to problem z kręgosłupem(mimo, ze na RTG nie widać żeby, aż tak źle się działo) czy moja nerwica, ostatnio zaczęła mnie boleć cała prawa ręka łącznie z dłonią 😕 a powoli mam wrażenie, że to samo zaczyna się robić z lewą gdyż zaczyna mnie mrowic lewy kciuk 😕 i ciągle na przemian mam jakieś bóle doprowadza mnie to do rozpaczy :( czy ktoś miał podobnie ? :(

Edytowane przez Nataaalija

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Nataaalija napisał:

Moim drodzy, a czy boli was kark, kręgosłup i ręce takie bóle mięśni jak w przypadku przeciążenia ? Bo sama już nie wiem czy to problem z kręgosłupem(mimo, ze na RTG nie widać żeby, aż tak źle się działo) czy moja nerwica, ostatnio zaczęła mnie boleć cała prawa ręka łącznie z dłonią 😕 a powoli mam wrażenie, że to samo zaczyna się robić z lewą gdyż zaczyna mnie mrowic lewy kciuk 😕 i ciągle na przemian mam jakieś bóle doprowadza mnie to do rozpaczy :( czy ktoś miał podobnie ? :(

Jeśli chodzi o kręgosłup to RTG nic nie powie, jedyną słuszną opcją na sprawdzenie czy wszystko jest dobrze jest rezonans. Być może naciska na nerwy, w wyniku czego pojawia się mrowienie. Uciskać może też tętnice, co skutkowałoby niedotlenieniem a to z kolei zawrotami głowy :D 

BTW. Mi robili punkcję tydzień temu do dziś nie mogę wstać z łóżka, a jeśli pochodzę dłużej niż pół godziny to zupełnie tracę czucie w rękach, spadają bezwładnie, więc pomyśl jakie to są jazdy... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już sama nie wiem, dwóch fizjoterapeutów widząc moje rtg stwierdzilo, ze widzieli tysiąc razy gorsze :( zastanawiam się czy podświadomie stres może być przyczyną takich bóli, pozatym chciałbym zacząć normalnie żyć a od półtorej roku czuję się jak emerytka, a bol powoduje u mnie depresję :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi