Skocz do zawartości
Nerwica.com

sapioseksualizm


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, w necie niewiele jest na ten temat. Ja tego zboczenia, zjawiska czy jak je zwać nie mam, z drugiej strony nikt ten na mnie nie poleci w związku z tym. Ale tłumaczyłoby to np, dlaczego 20 latki lecą na np. 70 czy 80-letnich intelektualistów choć może to już gerontofilia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja chyba mam takie coś. Chyba, że w moim wypadku to po prostu desperacka próba nawiązania bliższej relacji z kimkolwiek, kto ma podobne spektrum zainteresowań i umie się poprawnie wysłowić :roll: Przecież nie od wczoraj wiadomo, że ciekawa rozmowa z inteligentnym człowiekiem to najlepsze gra wstępna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręcą te proste dziewuchy, o licach rumianych, a piersiach pulchnych, jędrnych niby dwa bochny zagniecione dobrze, a wypieczone właściwie. Baby, którym wiadomo o co chodzi, a i chałupę potrafią ogarnąć, i zupy nagotować, a i duch umęczony wielce, cichy kątek, bezpieczny tam, między owymi bochnami dwoma, znajdzie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręcą te proste dziewuchy, o licach rumianych, a piersiach pulchnych, jędrnych niby dwa bochny zagniecione dobrze, a wypieczone właściwie. Baby, którym wiadomo o co chodzi, a i chałupę potrafią ogarnąć, i zupy nagotować, a i duch umęczony wielce, cichy kątek, bezpieczny tam, między owymi bochnami dwoma, znajdzie. :roll:

Popieram :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie kręcą ani przesadnie proste- może dlatego że ja sam skomplikowany jestem ale przesadnie skomplikowanych i inteligentnych to się boje wręcz. To samo dotyczy bochnów wcale nie muszą być wielkie ale ogólnie płaskie z przodu i z tyłu dziewuchy też nie są zbyt interesujące. Czyli wszystko w umiarze zarówno w głowie jak i ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kręcą te proste dziewuchy, o licach rumianych, a piersiach pulchnych, jędrnych niby dwa bochny zagniecione dobrze, a wypieczone właściwie. Baby, którym wiadomo o co chodzi, a i chałupę potrafią ogarnąć, i zupy nagotować, a i duch umęczony wielce, cichy kątek, bezpieczny tam, między owymi bochnami dwoma, znajdzie. :roll:

Kurcze Piotrek........to sem ja! :mrgreen:

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×