Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a sex. Wątek zbiorczy


Sertralina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 7 miesiecy biore asentre w dosc wysokiej dawce. Znosze ja dosc dobrze ale mam wrazenie, ze zmniejszyla sie moja wrazliwosc seksualna. Potrzebuje duzo wiecej czsu, zeby osiagnac orgazm i jestem jakby mniej wrazliwa na dotyk. I apetyt seksualny tez sredni.. Nie ziem czy jest to zwiazane z tym lekiem. Czy ktos ma podobne doswiadczenia i jak temu zaradzic???!!! :(

 

[ Dodano: Pią Gru 29, 2006 7:45 pm ]

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy zna z Was ktoś leki ewentualnie poboczne leków(witaminki etc.), które obniżają libido i likwidują lub w znacznym stopniu zmniejszają popęd seksualny? Ciągle czuje się rozproszony jeśli chodzi o tą sferę i ciężko mi się na czymkolwiek innym skupić. Ponoć w tego typu sprawach pomocny jest brom?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo dużo osób skarży się na obniżenie popędu po antydepresantach, ale z drugiej strony to baaardzo indywidulna sprawa. Efectin nie jest z grupy SSRI, działa też na pobudzenie ogólne, więc może wywołać odwrotne reakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, wszystko zależy od organizmu. Znam osobę, która po anafralinie ma niezłą ochotę i wrażenia ;) Ja tymczasem reaguje na odwrót. Ciężko powiedzieć, co tak naprawdę wpływa na obniżenie libido. I to też komplikuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wssystkie leki podwyzszaja libido

 

poniewaz kazdy lek dziala na mnie pobudzajaco :)

 

dlatego ich nie biore

 

 

bomba, to chyba trzeba Ci zazdrościć, też bym tak chciał...wtedy tobym dopiero tego łykał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×