Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a sex. Wątek zbiorczy


Sertralina

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ma słuzyc taka kombinacja, chyba nie leczeniu nerwicy natręctw...

Moim zdaniem powinieneś zostawic Trittico w dawce 75; moze troche poprawi nastrój, będzie działać przeciwlękowe/uspokajająco/nasennie, a twój mały zwiekszy objetośc i bedziesz miał lepsze wzwody; stosowac wieczorem przed snem. Do tego rano zamiast anafranilu oraz lerivonu spróbowałbym w małej dawce np. setaloft (50mg) i to wszystko.

Generalnie do leczenia natręctw stosuje sie leki z grupy SSRI (np. setaloft) lub TLPD (p. anafranil). Natrectw na pewno nie wyleczysz stosując trittico, lerivon i anafranil 5mg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz same zamulacze... aż dziw bierze co za geniusz sprezentował Ci taki zestaw

 

Profesor psychiatrii, hehe :)

 

Wbrew pozorom tylko po Anafranilu czuje sie zamulony. Pozostale biore na noc. Zazwyczaj kiepsko znosze SSRI.

Co wiec moge brac z TLPD zamiast Anafranilu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomipramina (Anafranil) zamula równiez i dlatego ze jest antagonistą dopaminy a z trójcyklicznych leków jedynie Trimipramina działa agonistycznie wobec dopaminy..więc moze ona??

Choć zapewne wiesz że generalnie wszyskie TLPD mają to do siebie ze stępiają umysł w większym bądź mniejszym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisuje Ci w twoim wątku, bo mam problem z wysyłaniem wiadomości prywatnych. Nie wiedzieć dlaczego zalegają mi w skrzynce, w związku z tym przepraszam tych, którzy nie otrzymali odpowiedzi- nie było w tym jednak mojej winy.

 

Zestaw leków masz dobry, a z natręctwami jest ciężka sprawa. Wszystkie leki działające skutecznie na natręctwa zaburzają libido i reakcje seksualne, bo aby usunąć myśli lub zachowania obsesyjne potrzebne są antydepresanty oddziaływujące na serotoninę. Ja bym na twoim miejscu przestała brać Anafranil i podniosła powoli Trittico do 150 mg, a Lerivon do 10 mg.

Potem trzeba poczekać z tydzień do dwóch. Jeśli nie będzie poprawy podniosłabym Lerivon do 30 mg, zachowując Trittico na poziomie 150 mg.

 

Natręctw nie da się w pełni wyleczyć, można je jedynie zmniejszyć i kontrolować za pomocą leków SSRI i TLPD. Obie grupy są niestety dla seksu zabójcze.

Jeśli chcesz poprawić potencje, wybór leków masz naprawdę niewielki.

W razie gdy przepisany przez twojego profesora zestaw nie zadziała, pozostają dwie możliwości: żyć z natręctwami i prowadzić normalne życie- nie tylko seksualne (uwierz mi, ze można to zrobić, wiem po sobie) lub żyć bez natręctw i bez seksu. Przykro mi, ale pozostają tylko takie alternatywy, jakie opisałam.

 

Niemniej jednak życzę powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomipramina (Anafranil) zamula równiez i dlatego ze jest antagonistą dopaminy a z trójcyklicznych leków jedynie Trimipramina działa agonistycznie wobec dopaminy..więc moze ona??

Choć zapewne wiesz że generalnie wszyskie TLPD mają to do siebie ze stępiają umysł w większym bądź mniejszym stopniu.

 

 

Czy Trittico i Lerivon dzialaja na natrectwa ? W ulotce nic o tym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., Aniu :D wracaj na forum :D brakuje tu Ciebie..

 

Wovacuum, ciesze się, ze ktoś jeszcze tu o mnie pamięta ;)

 

A co do powrotów: pomimo chęci pomocy szkoda mi czasu i energii na przepychanki z frustratem, który ma obsesje na punkcie każdej Ani, która chciała nie jego a..... Niemca :P

 

 

"Czy Trittico i Lerivon dzialaja na natrectwa ? W ulotce nic o tym nie ma"

 

Chupacabra, jeśli masz szczęście, to je powinny złagodzić. Czy tak będzie, tego nie wie nikt. Spróbować mimo to warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 150mg Trittico i 30mg Lerivonu, to dopiero bedziesz zamulony...

 

 

Lerivonu nie chce zwiekszczac. Bede probowal podwyzszyc dawke Trittico CR do100 mg. Nie czuje sie po tym lekarstwie zamulony - wrecz przeciwnie.

 

Jedynym lekiem, ktory biore i odczuwalnie wplywa zle na pamiec i szybkosc kojarzenia jest Anafranil. Szkoda, ze nie ma na co go zamienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł

ja w ogóle zamierzam wypróbowac na sobie takie "biosterony" ale z wyższej półki i troszke inaczej wprowadzane do organizmu,hehehe

Ładnych kilka lat temu stosowalem i oprócz wiadomych skutków czułem sie znakomicie niczym młody Bóg

Po zdjęciu widze , że wiesz w czym rzecz,hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ogół jeśli jest problem z podtrzymaniem wzwodu lub wytryskiem mówi się o czynnikach typowo psychologicznych, a to wydaje mi się nie na tyle poważny problem żeby wyszukiwać pigułki na receptę...

Jakich psychologicznych? Robert wyraźnie napisał,że to po lekach. Zresztą większość ludzi tutaj mających problemy z tą sferą , ma je właśnie dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby lek na to wpływał to w ogóle wzwodu by nie osiągał sądzę że tu akurat mógłby zakłócić poprawne funkcjonowanie. Tak po prostu na ogół się przyjmuje że niepełny wzwód i problem z orgazmem ma uwarunkowanie psychologiczne. Jakaś niepewność, skrępowanie, może obawa przed przedwczesnym wytryskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby lek na to wpływał to w ogóle wzwodu by nie osiągał sądzę że tu akurat mógłby zakłócić poprawne funkcjonowanie. Tak po prostu na ogół się przyjmuje że niepełny wzwód i problem z orgazmem ma uwarunkowanie psychologiczne. Jakaś niepewność, skrępowanie, może obawa przed przedwczesnym wytryskiem ?

Nie masz racji, poczytaj tutaj co ludzie piszą na ten temat. Zresztą mam też tego typu doświadczenia(no trochę inaczej się to objawia ze względów fizjologicznych). Poza tym jeśli wyciągasz takie wniosek, że jeśli i to natury psychologicznej to nie należy tego leczyć lekami na receptę. Większość nerwic i depresji ma podłoże psychologiczne , czy tego tez nie należy leczyć lekami , tylko suplementami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat-sorry ale nie masz pojęcia o czym piszesz chyba..

Jaka psychika??? Mi stawał zawsze i w każdych warunkach, w domu, w aucie, na klatce schodowej, w kuchni,gdy przyszli teściowie byli w pokoju, z prostytutka itd.A po SSRI -QUPA WIELKA. Półstawał, był jak budyń,hehehe

Zresztą masz tu artykuł na ten temat i podszkol się

kto wie-może Ci sie wiedza kiedyś przyda-czego nie życze abyś musial przez to przechodzic

 

http://www.slam.katowice.pl/wydawnictwa ... ucia_K.pdf

 

...aha-oczywiście gdy olałem SSRI wszystko wróciło do normy

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę może sobie zażywać tyle różnych pastylek ile jest w stanie sobie załatwić. Jeśli na dane "coś" wystarczy suplement to na co faszerować się lekami na receptę ? Wcześniej właśnie napisałem odnośnie Biosteronu DHEA że można spróbować który jest bez recepty czyli raczej zaszkodzić nie zaszkodzi. Nerwica czy depresja są chorobami czyli suplementy nam tu raczej już nic nie pomogą, wypadało by nabyć konkretne leki. Sama piszesz że depresja i nerwica mają także podłoże psychologiczne - z tym się zgodzę, a czy zażywanie w depresji lub nerwicy biosteronu wpłynęło by niekorzystnie na na stan zdrowia temu jestem sceptyczny.

 

A tak na marginesie kuknij na co jest Biosteron DHEA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę może sobie zażywać tyle różnych pastylek ile jest w stanie sobie załatwić. Jeśli na dane "coś" wystarczy suplement to na co faszerować się lekami na receptę ? Wcześniej właśnie napisałem odnośnie Biosteronu DHEA że można spróbować który jest bez recepty czyli raczej zaszkodzić nie zaszkodzi. Nerwica czy depresja są chorobami czyli suplementy nam tu raczej już nic nie pomogą, wypadało by nabyć konkretne leki. Sama piszesz że depresja i nerwica mają także podłoże psychologiczne - z tym się zgodzę, a czy zażywanie w depresji lub nerwicy biosteronu wpłynęło by niekorzystnie na na stan zdrowia temu jestem sceptyczny.

 

A tak na marginesie kuknij na co jest Biosteron DHEA.

Wiesz chyba pomyliłeś forum, tu raczej nie zażywamy tylu pastylek ile uda nam się skołować. Każdy z nas walczy o to by doprowadzić się do w miarę normalnego stanu. Nigdzie nie napisałam ,,że biosteron może zaszkodzić w nerwicy czy depresji, ale zdaję sobie sprawę z tego ,że również i na poważne stany pomoże tyle co umarłemu kadzidło. Jak udzielasz rad to przeczytaj DOKŁADNIE co ktoś napisał. Bo ja wyraźnie zrozumiałam o czym Robert pisze z jego posta.

Ps. Biosterony,maletoniny, omegi , magnezy, karnityny itp itd, dawno przerobiłam jak zapewne większość tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast olewac lek, zrob badania krwi pod katem poziomu Testosteronu i Prolaktyny. U mnie lekarstwa namieszaly mi w tych hormonach i jak zaczalem przyjmowac

testosteron z zewnatrz i jednoczesnie zbilem prolaktyne Dostinexem to libido wrocilo. Zacznij od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za mądrą radę

jednakże SSRI w moim przypadku to przeszłośc -skutki uboczne w postaci nasilenia lęków, totalnej derealizacji, prawie zrealizowanych myśli samobójczych oraz potężnej akatyzji są nie do przyjęcia

Lecz dzięki za poradę

Może inni skorzystaja z Twojej wiedzy i doświadczenia , aby zniwelować/zminimalizować ten baaardzo przykry skutek uboczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za mądrą radę

jednakże SSRI w moim przypadku to przeszłośc -skutki uboczne w postaci nasilenia lęków, totalnej derealizacji, prawie zrealizowanych myśli samobójczych oraz potężnej akatyzji są nie do przyjęcia

Lecz dzięki za poradę

Może inni skorzystaja z Twojej wiedzy i doświadczenia , aby zniwelować/zminimalizować ten baaardzo przykry skutek uboczny :P

 

 

Wiem jak to jest. Bylem z tym u seksuologa i on mi to wymyslil. U mnie pomoglo :)

 

Co wiecej bylem w podobnej sytuacji co Ty, SSRI tez na mnie nie dzialaja. Na nogi postawila mnie mieszanka: Lerivon + Trittico CR + Anafranil (bardzo mala dawka).

Pierwsze dwa maja korzystny wplyw na sfere seksualna, zwlaszcza Trittico - ktory jest przepisywany nawet w leczeniu impotencji. Anafranil z kolei kladzie libido,

ale w bardzo malej dawce (10 mg) i przy przyjmowaniu pozostalych dwoch lekarstw jest to nieodczuwalne. Tymbardziej, ze ma krotki okres poltrwania. Ja biore

jedna tabletke rano, a w pracy i tak nie mysle o dupach ;D Po pracy juz jestem w dobrej kondycji, jak to sie mowi "zwarty i gotowy" :)

 

Lerivon i Trittico przyjmuje na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chupacabra

 

To przy okazji i ja dziękuję , bo nie tak dawno pytałam czy można łączyć anafranil z trittico i w zasadzie jasno nikt mi nie odpowiedział. Też biorę małą dawkę anafranilu bo 37,5 SR na noc. Próbowałam zmienić na Trittico i przez chwilę brałam je razem. jednak po całkowitym zejściu z anafranilu wróciły mi lęki, więc zaczęłam go brać z powrotem. Jedak przez ten czas gdy brałam razem czułam się lepiej niż na samym anafranilu i nie mówię tu tylko o libido. Tak ,że dzięki za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×