Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a sex. Wątek zbiorczy


Sertralina

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja od 10 lat (a mam 35) mam problemy z poranną erekcją. Ogólnie w czasie seksu też często erekcja zanika. Uważam, że to coś hormonalne. Zrobiłem sobie hormony, ale wszystko w granicach. Nie wiem czy kiedyś za młodu nie rozwaliłem sobie czegoś testosteronem bo wstrzykiwałem go sobie by lepiej cwiczyć (gówniarz byłem). Wiem, że moklobemid podziała na mnie proseksualnie. Obecnie nie biorę nic , ale też jest z tym bieda. Powiedzcie mi czy poziom serotoniny, dopaminy itp bada się z moczu czy z krwi. Nie cierpię pobierania. I powiedzcie coś o tej sylgininie którą tak reklamujecie. Wszyscy mówią że na "minus" ssrri i potwierdzam, a na + "Miansa, mirta i trazodon".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja od 10 lat (a mam 35) mam problemy z poranną erekcją. Ogólnie w czasie seksu też często erekcja zanika. Uważam, że to coś hormonalne. Zrobiłem sobie hormony, ale wszystko w granicach. Nie wiem czy kiedyś za młodu nie rozwaliłem sobie czegoś testosteronem bo wstrzykiwałem go sobie by lepiej cwiczyć (gówniarz byłem). Wiem, że moklobemid podziała na mnie proseksualnie. Obecnie nie biorę nic , ale też jest z tym bieda. Powiedzcie mi czy poziom serotoniny, dopaminy itp bada się z moczu czy z krwi. Nie cierpię pobierania. I powiedzcie coś o tej sylgininie którą tak reklamujecie. Wszyscy mówią że na "minus" ssrri i potwierdzam, a na + "Miansa, mirta i trazodon".

 

 

co to znaczy w normie? jezeli testosteron masz w normie ale w dolnej polowie, no to niedobrze. w angielskojezycznym necie masz tabelki ile powinien miec w danym wieku tescia facet. mi lekarz przepisał selegelinę, psychiatra. powiedziałem mu że mam problem z libido wysoką serotoninę.

 

zbadaj sobie w moczu kwas 5 hiaa-to metabolit serotoniny,on odwzorowywuje najlepiej jej poziom w organizmie, ja robiłem w laboratorium diagnostyka. na poczatku zadzwon do swojej najblizszej placowki czy nie bedzie problemu z tym badaniem.

 

ale przed tym badaniem zrob z krwi badania: testosteron, estradiol, lh, fsh, prolaktyna, acth,kortyzol, dheas- wyjdzie gdzies za to zaplacic z 250pln, ale sie opłaca.

 

parę dni pozniej zrob tsh ft3, ft4

 

wysokie acth i kortyzol (acth szczegolnie) jest oznaką że prawdopodobnie serotonina jest wysoka. Te 3 ,,współczynniki'' współistnieją ze sobą. Np. selegilina obniza acth (są na to badania w necie), podwyzsza dopaminę.

 

Niestety Wysoki kortyzol spowoduje ze selegilina podwyzszy na chwilę twoją dopaminę, ale szybko przeistoczy się w noradrenalinę i adrenalinę, które są anty - erkcjogenne.

 

Mozesz sobie zawsze kupic suplement diety tyrozynę i brać dwa razy dziennie, poniewaz tyrozyna to ,,matka'' dopaminy. Najwazniejsze to nie bierz żadnych supli 2 tyg przed badaniami. TOBIE musi zalezec zeby zobaczyc w jakim stanie jest twoj organizm ,,na sucho''. 3 maj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ta selegeline bierzesz juz dlugo? Jakie efekty? Czy to trwale odwraca skutki PSSD czy tylko jak bierzesz leki?

 

 

ja mam wysoką serotoninę ale nie z powodu pssd

 

moje odczucie jest takie zae szybko u mnie konwertuje do adrenaliny i noradrenaliny. Ciężko wtedy zasnąć, serducho szybciej wali. Po 2-3 dniach 5mg dziennie (1 tabletka) mam dość, ale efekt ,,pobudzenia'' moze byc odczuwalny i 1 miesiac, oczywiscie nie tak intensywnego jak podczas tych 3-4 dni po ostatniej tabletce, ale odczuwalnego. Zwiększa agresję, w mniejszym ale zauwazalnym stopniu agresora (po przekształceniu w noradrenaline i adrenaline).

 

Jednak uwazam ze brany w dawce 5mg, jest chyba lekiem przynoszącym najmniejsze skutki uboczne. brałem mirtazapine i wytrzymałem tylko 1 tabletkę bo byłem taki senny i tak głodny po niej jak masakra. mirtazapina tez jest czasem podawana na pssd, ale nie polecam.

 

z tego co wiem na problemy ,,z głową'' dobre są szeptuchy, szamani. spróbujcie na podlasiu, ukrainie, białorusi,możecie nawet do buriacji jechać :) to chyba lepsze niz lekarze. trzeba tylko wiezyc w Boga i w to ze wizyta pomoże - to warunek konieczny, bez tego nie bedzie uzdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie, już raz pisałem, ale jeden z forumowiczów podpowiedział mi leki na ukrwienie i Viagrę.Chciałbym też coś przeciwlękowgo, przeciwdepresyjnego. Problem w tym, że sporo leków już przerobiłem. Leżę teraz w szpitalu psych. Chciałbym coś na lęki ale też coś co nie zaburzy mi funkcji seksualnych, ba nawet je poprawi, bo mam słabo z tymi sprawami i bez leków (zwłaszcza utrzymanie do końca pełnej erekcji, brak porannych wzwodów).

Myślę o tej seligilinie, ale ona nie jest raczej lekiem przeciwdepresyjnym tylko na Parkinsona, dodatkowo często piszą że może nasilić lęki (ja mam główni niską samoocenę, lęk przed pracą, że do niczego się nie nadaję).

Myślałem o paro, bo kiedyś zadziałał,ale pamiętam jak ten lek kastruje. To na mnie źle działa. Który z SSRI/SNRI najmniej działa na sferę seksualną, a może ją poprawić? Boże nie mam już pomysłu, w szpitalu dali mi teraz Wellbutrin solo, ale on na erekcję nie pomaga, tylko szybciej dochodzę przy masturbacji, właściwie od razu.

Słyszałem już tysiąc razy, że albo leki albo sex, ale może jednak jest jakiś cud techniki co podziała na moje lęki, depresję i sex. Czy suplementy stoswoać, Myślałem o DAA (nawet kupiłem), ale czasami podobno podwyższa prolaktynę i jest odwrotnie. Nie wiem w którą stronę już iść:( Proszę pomóżcie jutro mam lekarza i chciałbym wnioskować o zmianę leczenia. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też bym chciał taki "cud techniki", niestety nie ma leku spełniającego Twoje wymagania. Nie ma też ssri który nie działa ujemnie na sferę seksualną, a już na pewno takiego który ją poprawia.

Możesz próbować słabych SRI np. doksepina lub amitryptylina z trojpierscieniowych ( moim zdaniem mniej skuteczne od silnych SRI) ale nie walą prawie w ogóle po libido.

Spróbuj doxepiny (nie powinna ruszyć libido) z dużą dawką metylofolianu - tak z 15mg. Lub duża dawke dziurawca z folianem.

Lekarz Ci takiego leczenia nie zaproponuje, bo to sługasek mafii farmaceutycznej :)

 

Ps. oczywiscie ekstrakt mam na mysli z dziurawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o libido a mi glownie chodzi o poprawe erekcji.czy to normalne ze od kilku lat nie mam porannych erekcji?A ta seliginina to jest szansa ze wypisza?Mi mianseryna trosxke pomagala na te sprawy ale przeciwdepresyjnie nic i nawet nerwowy bylem. Sertralina i fluwoksamina tez za bardzo nie zaburzala libido.A takie DAA to na plus pojdzie bo pisza na forach ze potem prolaktyne zwieksza i jest jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są mi znane żadne badania, które by wskazywały taki związek. Również moje osobiste doświadczenie z zolpidemem wyraźnie temu przeczy. Przeciwnie, istnieją doniesienia o poprawie funkcji seksualnych w wyniku zażywania zolpi poprzez zniesienie hamulców, blokad psychicznych. Chodzi o sytuacje, kiedy zolpidem przyjmowany jest w celach innych niż nasenne.

 

http://www.livestrong.com/article/178211-ambien-increased-sex-drive/

 

Most likely all anecdotal reports of enhanced sex on Ambien are due to reduced inhibitions after being in the drugged and sleepy state immediately after taking the drug but not going to sleep.

 

Mechanism of Increased Sex Drive

 

Any drug that decreases inhibitions, such as alcohol, cocaine or marijuana, can lead to increased initiation of sex. Ambien also decreases inhibitions, as seen by accounts of people eating tons of food they would normally avoid. Ambien leads to increased sex drive due to the drugged feeling users get right after taking the pill without going to sleep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore dwa leki w tym jeden podnoszący poziom dopaminy w mozgu,w ulotce pisze ze po tym leku moze sie zwiekszyc bardzo libido a u mnie ni hu hu.co jest grane?

 

dopamina to jeden z wielu wpływów na libido

 

co to za lek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirebedil pronoran to chyba ten sam lek-agonisci dopaminy?Ktos bral moze? Buspiron ma tez dobre opinie i johimbina.czy stosowanoe takich suplementow jak DAA na wzrost testosteronu cos daje?Obecnie biore paro i juz czuje skutki uboczne.Lekarz mi dal jakies Abilify ale zmula mnie strasznie.prosze odpiszcie bo w czwartek mam wizyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirebedil pronoran to chyba ten sam lek-agonisci dopaminy?Ktos bral moze?

ja biorę i brałem , polecam , ale opisywać Ci działania jego nie będę . Napisałem juz o tym leku tutaj pewnie małą książkę ,,, poczytaj w wątku o tym leku !

DDA na śmieći , już lepszy zwykły cynk na libido . Skołuj sobie methylotestosteron , ew. proviron i viagre jak Ci kuśka nie furczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AD w koncu urosnie tolerancja.

nie strasz , nie jest aż tak żle ,,,

rośnie to fakt , ale wolno ,,,a i odstawka to ( u mnie żaden problem ).

O wiele niebezpieczniej jest zmniejszać SSRI ,,, może to odbić sie depresyjną czkawką . Ale co człowiek to reakcja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o DAWS'ie (chociaz nie jest to az tak czeste), pociagu do hazardu czy tym, ze tego leku pewnie i tak by nie dostal :P. Nie mniej polaczenie paro z wymienionymi substancjami przeze mnie ma dodatkowy plus w postaci synergizmu (szczegolnie mirtazapiny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×