Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ?


edwinka21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem po półrocznej terapii,i chciałbym ją zakonczyc w 2007 jesli sie uda,mam wrazenie ze konczy sie jakis istotny etap mojego zycia,chce zeby nastepny rok był poczatkiem nowego bardziej radosnego zycia ,no i musze znalezc nową prace ,bo jestem bez.Zycze wszystkim wesołych świat oraz wiele radosci i zdrowia w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjezdzam z tego pieprzonego kraju i mam nadzieje ze na stale - to moje postanowienie na 2007 rok.

 

napewno dobrze Ci to zrobi,niemogl bym mieszkac tam ,nie teraz!Tam jest wiekszy balagan niz w mojej glowce!(wiem ze to niemozliwe ale tak jest)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez brdzo chcialabym sie juz nie bac ..

 

 

w sobote kupuje sobie rowerek stacjonarny musze sie zmusic by byl codziennie uzywany , musze zaczac cwiczyc , bo inaczej kiepsko ze mna bedzie .

 

 

no i takie duze mazrzenie , na wiosne chcialabym juz kupic ziemie , kaawalek , pod zabudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje postanowienia: zrywam z nerwicą, maturka na 80-95% :D, zdam prawo jazdy za pierwszym podejściem, potem studia. No i poprawa charakteru: więcej konsekwencji i stanowczości, więcej otwartości do dobrych ludzi i cięty język do tych mniej dobrych ;).

 

„Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność, nie osiągnie nawet tyle.”

 

Więc życzę wszystkim dążenia do doskonałości na ten nowy rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochac sie z wzajemnoscia,wyjechac znowu do paryza,zdac prawko na motor, zrobic sobie krótkie wakacje w zakopanym chodz na pare dni, zaliczyc rok,wyzdrowiec z nerwicy,zdac egzamin na pas w karte,przemalowac pokój,uspokojc sie ,wyciszysc nabrac sił i pozbierac sie po całej tej checy z ta "zła kobietą"....[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowilem sie nie zakradać w pracy jak krwiożercza pantera do kuchni by wypijac ostatnia filiznake kawy z expressu nie robiąc nowej :twisted:

 

 

 

 

"Kiedy myślisz że gorzej już być nie może zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz. - Forest Gump"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×