Skocz do zawartości
Nerwica.com

oszalałam, coś komuś zrobię i inne ciekawostki. Powrót nerwi


Moniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Często czytam to forum, ale jakoś nigdy nie pisałam. Mam znów problem, kiedyś miałam nerwice dość szybko wyleczoną, chociaż zanim wybrałam się do lekarza oczywiście różne wariacje. Ostatnio po dość strasznym wydarzeniu znów wróciła. Ale mam jakieś inne nowe objawy, mam wrażenie, że zwariuję, że coś komuś zrobię chociaż wcale tego nie chcę itp. Mieliście takie problemy? Dostałam jakies prochy od lekarza pierwszego kontaktu, bo narazie czekam na dalsze wizyty i jest trochę lepiej, ale po prochach mogę spać cały dzień:) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monia :) Ja też często tak mam... myślę, że zwariuję, że za chwilę wyskoczę z okna, że zabiję kogoś lub zacznę krzyczeć... dużo jest tych ciekawych, głęboko filozoficznych myśli :) Przychodzą do głowy albo przed atakiem paniki, albo w trakcie. Mimo zapewnień psychologów, że nigdy nie (zakrzyczę/zabiję/wyskoczę z okna/oszaleję ... potrzebne wstawić :)), to i tak boję się okrutnie. Jak na razie żadne leki z tym mi nie pomogły. Mam nadzieję, że praca nad sobą i psychoterapia kiedyś mnie tych myśli pozbawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja doraźnie, po naprawdę wielkim stresie dostałam Abofam. Jak narazie jest OK a przyjmuję małą dawkę. Jak już wcześniej pisałam kiedyś brałam inne leki, ale nie pamiętam nazwy bo to było parę lat temu. Później wyleczyłam albo wyciszyłam nerwicę i niestety chwilowy powrót i wiele nowych śmiesznych objawów.

 

-- 19 lut 2012, 20:46 --

 

a mieliście tak po takich lękach że wkręcaliście się że może macie depresję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×