Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie radzę sobie i dlaczego tak się dzieje ?


mariuszitb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Już nie wytrzymuję tej nerwicy. Mam ją od 13 roku życia, teraz mam 21 lat. Jako 13 latek czarno widziałem moją przyszłość. Intuicyjnie czułem że w wieku 20 lat będzie tak samo źle i to nie przejdzie. Mianowicie chciałbym przedstawić tylko to co mnie teraz najbardziej trapi. Tak się nie da żyć. Jeszcze się uczę, nie pracuję. Mam taki problem, wszystko mnie drażni, każdy dźwięk, każdy ruch i odgłos osób z którymi mieszkam, a mieszkam z Mamą i Bratem. Nie mam kolegów, czuję się antyspołeczny i bardzo mi z tym źle. Kiedy próbuję nawiązać z kimś kontakt, zawsze mi to nie wychodzi. Nikt mnie nie rozumie, mówią że jestem zdrowy, a ja czuję że się marnuję, nie jestem sobą. Jak pamiętam te zaburzenia pojawiły się odkąd zacząłem mieć problem z masturbacją w podstawówce. Nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog skierowała mnie do Psychiatry i powiedziala że postara się przekazać jej te informacje i karteczki na których opisałem wcześniej wszystkie swoje problemy. Ale pani psychiatra nie wiedziała o co chodzi w ogóle i się zaśmiała skąd ona ma wiedzieć co mi dolega. I znowu od nowa. A nie potrafiłem tego przekazać drugi raz tak samo jak pani psycholog (która była troche zszokowana) no i ta karteczki przepadły bo tam wszystko opisałem. Miałem wrażenie że mnie ta psychiatra olała i pewnie tak było. Rzeczywiście, muszę do innego lekarza zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×