Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzieciństwo


Jakucja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli w dzieciństwie brakowało mi ciepła rodzinnego domu i poczucia bezpieczeństwa, to stworzę taki sam dom mężowi i dzieciom?... Z góry dodaję, że kocham dzieci, chciałabym mieć ich z czwórkę, wierzę w miłość na całe życie, która wymaga pracy, no ale czasem tracę cierpliwość... A ja bardzo pragnę dzielić się szczęściem z innymi, naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak jakby pytać wróżkę czy tak będzie. Może tak, może nie. Zależy głównie od Ciebie. Myślę, że Nasze dzieciństwo w ogromnym stopniu przesądza o Naszym dorosłym zachowaniu ale nie ma co generalizować, że jak ktoś pochodzi z rodziny alkoholików to sam automatycznie będzie pić.

 

Najważniejsze, że masz świadomość czego Ci brakowało w domu rodzinnym i jakie są tego następstwa. W swoim życiu nie musisz popełniać błędów swoich rodziców chociaż pewnie warto obserwować swoje myśli, zachowania związane z poczuciem bezpieczeństwo zarówno swoim jak i swojej rodziny.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakucja wlasnie dlatego,ze mialas taki dom......bedziesz dobra matka,zona itd....bo wiesz czego niewolno,co jest zle ,co niszczy.....

Wiec nie zamartwiaj sie niepotrzebnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, kocham dzieci, kocham zwierzęta, angażuję się w wolontariat i różne akcje, mam oddanych przyjaciół i sama im się poświęcam... I to, o czym najbardziej marzę, to ciepły dom (z gromadką dzieci, psem i kotem), który nawet nie musi być bogaty, ale żeby był szczęśliwy... :lol:

Chcę być dobra. Chodzę po ulicy z uśmiechem i walczę z lękami, z moją własną słabością, by móc odczuwać szczęście i dzielić się nim z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy egoizm to posiadanie szacunku do samego siebie....

To dawanie innym,ale tak aby nas nie wykorzystali,nie upokorzyli

to umiec kochac siebie,dbac o innych ale tez pamietac o swojej godnosci...

Wiem ludzie obwiniaja nas za nerwice..a to glupie jest bo to choroba..cukrzyka nikt nie obarczy wina...ze jest chory nas tak bo ludzie tego nie rozumieja sa nieswiadomi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzysz taki dom jaki bedziesz chciala. Pamietaj ze przeszlosci nie ma, po prostu jej nie ma. Jestes tylko tu i teraz. Nie zapomnisz o przeszlosci ale mozesz ją zmienic. Nie wiem jak to nazwać, mozesz 'wgrac inna przeszlosc zamiast tamtej'. Najlepiej jakbys poszla do psychoterapeuty/hipnotyzera itp.

 

Chcesz miec 4 dzieci? Bedziesz miec 4 dzieci.

 

Nie jestem jasnowidzem ani żadnym wróżbitą, wiem jednak ze mozemy miec WSZYSTKO co bedziemy chcieli. Jesli chce miec kochajaca rodzine to bede ja mial i bede robil wszystko zeby tak sie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×