Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jeśli ma to komuś pomóc;)


menciu90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W dużej mierze poradziłem sobie ze swoimi problemami.Tak naprawdę na początku sam nei zdawałem sobie sprawy z mojego problemu.Teraz sam się zastanawiam czemu wcześniej na to nie wpadłem otóż.Byłem osobą strasznie zakompleksioną,wstydziłem się swojego wyglądu bo w rzeczy samej nie wyglądałem najlepiej,zgarbiony,ważyłem nie za wiele,bałem się ubrać w coś odważniejszego do tego (same szarości)często spotykałem się z krytyką na temat mojej twarzy(wtedy czułem się tak beznadziejnie miałem ochotę rozpłakać się i biedz przed siebie).Przez te uwagi skupiałem się tylko na własnych wadach wiecie jak to jest.

WIĘC pewnego dnia chłopak mojej znajomej wziął mnie pod swoje skrzydło i powiedział: chłopie!Jak Ty wyglądasz?zrób coś ze sobą idź na siłownie popracuj nad sobą!I tak też zrobiłem,spakowałem na manatki pochodziłem parę miesięcy i do boju!PO paru miesiącach ludzi na ulicy zatrzymywali się i mówili stary:Stary urosłeś jakoś inaczej wyglądasz!Nawet nie wiecie jaki byłem szczęśliwy,dodało mi to pewności siebie,nie obchodzi mnie już,że jakiś cwaniak gapi się na mnie w autobusie,głowa do góry i pewność siebie.DO CZEGO ZMIERZAM.Może nie każdy ma takie szczęście,że ma tak dobrych znajomych jak ja ale trzeba wychwycić własną słabość u podstawy i zacząć nad nią pracować.Ja staram się robić codziennie.To jest wszystko trudne ale do zrealizowania;) Wiele osób stwierdziło,że jestem innym człowiekiem.Ja tak znowu nie uważam,po części poradziłem swobie ze swoim problemem nie do końca ale wiadomo nic od razu nie przyjdzie I NA PEWNO NIE SAMO;)

Jeśłi ma ktoś ochotę pogadać to mój numer gadu gadu to 8974528 albo się spotkać(jestem z Katowic) powodzenia życzę i mam nadzieję,że przyniesie to komuś ulgę,że można sobie z tym radzić;)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to o czym piszesz jest bardzo oczywiste, szkoda tylko, że oczywistości często są właśnie zapominane/nierealizowane ewentualnie doskonale znane lecz ich realizacja z różnych przyczyn spełza na niczym... :-|

Ale samo przeczytanie Twojego posta dało mi +1 do morale :smile:

pozdrawiam i gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak samo zrobilem. Na brak pewnosci siebie dobra jest silownia, jesli jestes chudy to przytyjesz (oczywiscie przy diecie itp), jesli gruby to schudniesz i zapewniam ze sie lepiej poczujesz. Najlepiej cwiczyc z kims, samemu jest sie trudno zmotywowac.

 

Kiedys wmawialem sobie ze bede chudy do konca zycia, ze nigdy nie przytyje. Z takim podejsciem nie dziwie sie ze nie moglem tego zrobic.

Po jakims czasie zaczalem sobie wizualizowac codziennie rano i wieczorem jak jestem duzy, wiekszy od innych, silniejszy, jak staje na wadze i widze np 86kg zamiast 60. I wiecie co? I teraz wlasnie tyle waze.

 

Moze sie wydawac glupie to co robilem ale dzialalo. Czuje sie lepiej i o to wlasnie chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×