Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze blogi, strony w itp. - zapraszamy!!!! :)


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że lubię pisać, (ktoś już na tym forum to mógł zauważyć, że czasem się rozpisuję) postanowiłem założyć bloga. Gdyby nie to, że tematyka jest częściowo połączona z tematyką forum, można by potraktować to jako spam. Ale, że problemy z koncentracją, uwagą czy myśleniem są częstym problemem osób z problemami psychicznymi, zamieszczam link.

 

http://brain-explosive.blogspot.com/

 

Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Uwaga! Na razie wszystko jest w fazie testów, strona powinna się rozwijać, jeśli się rozmyślę, innymi słowy pomysł nie wypali, poproszę o usunięcie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze tutaj nie reklamowałem tego portalu, ale może to jest sposób, aby na nim zrobiła się bardziej 'swojska' atmosfera ;)

Portal dot. szeroko pojętej psychologii, w tym również obszarów dość drastycznych (chociaż obiecuję, że takie artykuły jak np. ten - Śmierć w męczarniach już powstawać nie będą. Miał on otwierać oczy, ale z perspektywy czasu wydaje mi się zbyt drastyczny).

Zapraszam na Portal psychologiczny i bardzo prosiłbym o opinię na jego temat.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie piszę z komputera cioci więc nie mam dostępu do Photoshopa i innych bajerów, które mam w domu. Postaram się to poprawić, kolega już mi zwracał na to uwagę.

 

Przejrzałem większość stron tutaj podanych, tylko estetyka Lilith wywołała we mnie poczucie gorąca, więc szybko zwiałem. Jako osoba kiedyś religijna a dzisiaj neurotyczna mam fobie przeciwko wszelkim demonom, szatanom i jego siedliskiem. Zmień layout na zielony, to z chęcią przeczytam co masz do napisania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w remisji od 27 miesięcy i mam dużo refleksji związanych ze zdrowieniem i utrzymywaniem dobrego nastroju. Dwa lata temu napisałam poradnik, a teraz założyłam bloga o tej tematyce. Pozdrawiam i proszę o konstruktywne komentarze na blogu.

http://www.wygrajzdepresja.pl/wordpress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mam przyjaciela. Jest młodym człowiekiem, któremu nie do końca udała się rodzina. Jego rodzice są alkoholikami. Pozostałe otoczenie również budzi poważne zastrzeżenia.

 

Przypłacił to wszystko poważną depresją, lękami.

 

By iść naprzód i zostawić te rzeczy za sobą postanowił prowadzić bloga. Pisze już 5 miesięcy. Najlepszą motywacją do pisania jest świadomość, że ktoś to czyta. Pojawiające się komentarze są jeszcze lepszym środkiem pobudzającym.

 

Stąd moja prośba do ludzi, którzy najlepiej z całej internetowej społeczności są w stanie zrozumieć tego chłopaka: czy moglibyście co jakiś czas zajrzeć na bloga, przeczytać wpisy i pozostawić po sobie komentarz? Można dopisać się do subskrypcji bloga, by być na bieżąco (w razie czego łatwo się wypisać - w każdym mailu, końcu wiadomości znajduje się odpowiedni link).

 

Przepraszam, jeżeli w nieodpowiednim miejscu umieściłem post.

 

http://www.cien-feniksa.pl

 

Polecam czytać od pierwszego posta.

 

http://www.cien-feniksa.pl/page/4/

 

Z góry wszystkim dziękuję.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Butler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam dla Lilith, takie coś

 

A mam prośbę.Kto by mi zrobił szatę graficzną na bloga?Na pw podam adres email i hasło

jestemmarmurem.blog.onet.pl W stylu gotyku,anioły,róże itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×