Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo szybkie bicie serca czy zagraza zyciu?


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jutro jade na narty i boje sie ze znowu mi sie to przydazy 2 razy w zyciu mialem takie cos polega to na tym ze w pewnym momencie mam takie dziwne uczucie w glowie i serce zaczyna mi tak szybko walic ze sobie niewyobrazacie nie dotykajac serca slysze jak mi napierdziela przy tym nie boli mnie nic po takim ataku jestem strasznie slaby. Czy to zagraza zyciu boje sie ze jutro na wyjezdzie na narty stanie mi sie to jadac krzeselkiem na gore i nie beda mogli mi pomoc. Bardzo sie boje czy cos takiego zagraza zyciu?Mialem takie cos 2razy w zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekg nie mialem ale mialem morfologie i badanie tarczycy lekarz badal mi cisnienie i mowil ze nie ma sensu robic ekg. Ostatni raz mialem cos takiego kolo wigili z miesiac temu ale dla mnie to trauma bo bardzo sie tego boje :( , przechodzi mi to od 1minuty -30minut ale ten czas sie wtedy tak dluzy masakra:(. Boje sie ze dopadnie mnie to na krzeselku jadac na gore stoku i co ja wtedy zrobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze stwierdzili tętniaka serca mówiąć niefachowo, miał chyba przyblokowaną którąś komore serca i gdy dochodziło do stresu czy wysiłku miał objawy podobne do Twoich. Może to brzmi strasznie ale nie przerażaj się, miał zabieg laserowy (30 min) i jest teraz zdrów jak ryba. Jeśli lekarz stwierdził że wszystko wporządku to jest wporządku, jeśli masz wątpliwości: powtórz badania u innego lekarza i porownaj wyniki. Twój strach to objaw nerwicy lękowej, miałem tak gdy w szkole z przemęczenia raz omal nie zemdlałem i nie wiedziałem przez co, bałem sie że coś mi jest i to się stanie gdy nie będzie przy mnie nikogo. Po wyjezdzie polecałbym Ci pojsc do psychologa i jeszcze raz na badania, dla wlasnej pewnosci. Jak dla mnie masz to ze stresu, wiec sie nie obawiaj bo czym dluzej o tym myslisz tym bardziej sie to kumuluje, pomysl na ten czas o czyms przyjemnym, albo nawet o tym co ci teraz pisze:) Glowa do gory i sie nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie akcje przed snem albo w nocy... przewracam się wtedy z boku na bok i nijak nie mogę zasnąć. Zbieram się do lekarza, ale jakoś tak ciężko z czasem, ciągle sobie mówię, że w moim przypadku to nic takiego...

kurczę, tętniak serca? :( to NAPRAWDĘ brzmi strasznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×