Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŁÓDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

A placi sie u niego za wizyty???powiedz mi jak przebiega leczenie depresji???i jak u niego przebiegaja wizyty :smile: bo to bedzie moja pierwsza wizyta:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:16 pm ]

najbardziej zalezy mi na publicznym psychatrze bo z kasa u mnie nie za dorze prosze niech ktos mi podpowie jakiegos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleksandra pisalam juz wczesniej na inowroclawskiej 5a jest przychodnia (nic sie nieplaci). na miejscu jest psychiatra lekarka marzena przybyl i wspaniala psychoterapeutka. naprawde przemila kobieta, mnie bardzo pomogla, caly czas do niej chodze. mozna sie zapisac telefonicznie 42-640-62-40

pozdrawiam lodziakow serdecznie ;)

i jeszcze jedno... co myslicie o jakims spotkaniu nerwuskow z lodzi?? bo ja bardzo chetnie bym sie podzielila swoimi doswiadczeniami i odczuciami z innymi. robi sie cieplutko, to moze jakis wypad do ogrodka na pietrynie?? co wy na to?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wITAM CZY KTOŚ ZNA DOBREGO LEKARZA W ŁÓDZKIM PSYCHOTERAPEUTE BADZ PSYCHOLOGA.uWAŻAM ŻE MAM DEPRESJE ALE SAM TEGO STWIERDZIC NIE MOGE POTRZEBUJE POMOCY MOŻECIE KOGOS POLECIC I CZY LEPIEJ PRYWATNIE CZY PANSTWOWO ISC DO LEKARZA. pRYWANIE CHYBA OD REKI PANSTWTOW CHYBA Z DWA MIESIACE CZEKANIA??? SZCZERZE POWATPIEWAM W TERAPIE ALE JUŻ NIE DAJE SOBIE RADY I SZUKAM POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie znacie dobrego lekarza w łódzkim tzn psychiatre i psychoterapeute chce się zaczac leczyc podejrzewam ze mam depresje nie wiem do kogo mam się udac ale chyba i do psychiatry i do psychoterapeuty prosze o pomoc mieszkam w małym miasteczku ale moge dojechac tak do 60 km może ktoś w łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u doktora T. Stelmaszczyka dopiero 2 razy. Następnym razem zaczynamy psychoterapię. Pan Stelmaszczyk jest psychiatrą i psychoterapeutą. Bardzo fajny lekarz,sympatyczny, ciepły człowiek, potrafi słuchać. Więc mam nadzieję, że on mi w końcu pomoże wyjść na prostą. Przyjmuje w Łodzi na ulicy Kościuszki 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja trafiłam z polecenia do bardzo miłej pani doktor psychiatry w Zgierzu - dr Anna Szeffer - Nowakowska. Przyjmuje w 19 bloku na ul. Parzęczewskiej. Ktoś, komu pomogła mi ją polecił. Po więcej szczegółów piszcie na maila. Ale przeczytajcie najpierw poniżej :

 

Jest tylko jeden problem, czeka się do niej po kilkanaście godzin, ludzie stoją na zmianę od - sic! - 5 rano (!!!!!!) po numerek. Więc trzeba mieć silne nerwy żeby u niej się leczyć :smile: . W poczekalni spotkałam ludzi z Tomaszowa, Piotrkowa, Łodzi - wszystkim pomogła.

Jedna pani nawet opowiadała, że weszła do pani doktor o 2.30 w nocy. Co o tym myślicie? Musi być dobra.

Ja czekałam "tylko" 4 godziny, ale za to bardzo dużo rozmawiałam w poczekalni ze wszystkimi ludźmi i doszłam do wniosku, że moje nerwy to pikuś przy problemach innych.

 

Pozdr

 

AMBER_L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, długo mnie nie było na forum ale podpisuję się obiema ręcyma i nogami pod powyższymi, jestem na terapii u T. Stelmaszczyka od listopada 2006, chodzę w miarę możliwości co tydzień. Dzieją się ze mną naprawdę dobre rzeczy.

Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amber, wszystko pięknie tylko ciekawe ile się ta pani doktor ceni :D

W ogole to szukam publicznego lekarza. Nie wiem gdzie mogłbym iść bez zmiany przychodni, czy np w PALMIE można iść w ten sposób? Albo jakaś przychodnia zdrowia psychicznego? Dajcie znać, będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam psychologa Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi ul Dowborczyków, pan Lelonkiewicz, 100zł/h korzystam byłem juz 3 razy i bede chodził nadal

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:48 am ]

Witajcie, długo mnie nie było na forum ale podpisuję się obiema ręcyma i nogami pod powyższymi, jestem na terapii u T. Stelmaszczyka od listopada 2006, chodzę w miarę możliwości co tydzień. Dzieją się ze mną naprawdę dobre rzeczy.

Pozdrowionka!

 

a co leczysz i jakimi sposobami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam informacje o trwających kwalifikacjach do grupy terapeutycznej w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych szpitala MSW i A w Łodzi. Grupa rusza 17 wrzesnia, trwa przez 12 tygodni. Zajecia odbywaja sie codziennie od godz 9.30 do 14.00.

Kolejna edycja rozpocznie się w styczniu.

Pozdrawiam

P.S.

Zamieszczam równiez dla zainteresowanych nr telefonu do oddziału

0-42- 63 41 138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terapia indywidualna, budowanie pewności siebie, budowanie poczucia własnej wartości, uruchamianie potencjału życiowego 50 zł/h

 

Zapraszam pn-pt 10-18 Łódź, ul. Odyńca 6

mgr Katarzyna Gręda - psychopedagog, terapeuta

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:45 pm ]

GRUPA WSPARCIA ROZWOJU OSOBISTEGO

 

Proponuję pracę grupową w oparciu o swobodne i dynamiczne interakcje uczestników oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.

 

Rozmowy grupowe koncentrują się wokół aktualnych problemów życiowych uczestników, a szczególnie bieżących emocji. Wzajemne relacje oraz emocje, jakie pojawiają się w pracy grupy są skutecznym narzędziem wprowadzania zmiany.

 

Z każdym spotkaniem uczestnicy poznają się lepiej i stają się dla siebie źródłem cennych informacji zwrotnych. Dzięki temu każdy może przejrzeć się w zwierciadle, jakim jest grupa. Podstawową metodą pracy jest dialog grupowy.

 

Grupowa forma pracy nad rozwojem osobistym jest bardzo efektywna, a przede wszystkim znacznie tańsza od zajęć indywidualnych. Obecność innych osób pozwala zobaczyć swoje problemy z dystansu, umożliwia wymianę doświadczeń i uzyskanie wsparcia na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w pracy indywidualnej.

Praca grupowa może również stanowić uzupełnienie terapii indywidualnej i odbywać się równolegle do niej.

 

DLA KOGO?

Grupa przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz wszystkich cierpiących z powodu lęków, depresji, kryzysów, problemów emocjonalnych, problemów w pracy, w związku, trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

 

KIEDY?

Zajęcia obejmują cotygodniowo dwie godzinne sesje i odbywać się będa w środy w godzinach 18.00-20.00 przez okres 8 tygodni. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 16zł/h czyli 256 zł za 8 spotkań po 2 h.

Grupa rusza od grudnia 2007 gdy zbierze się 5 uczestników.

 

Prowadzący

mgr Katarzyna Gręda – psychopedagog, terapeuta

 

Zapisy eternal@eternal.com.pl lub GG 5395350 lub 662 133 122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRUPA WSPARCIA ROZWOJU OSOBISTEGO

Proponuję pracę grupową w oparciu o swobodne i dynamiczne interakcje uczestników oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.

 

Rozmowy grupowe koncentrują się wokół aktualnych problemów życiowych uczestników, a szczególnie bieżących emocji. Wzajemne relacje oraz emocje, jakie pojawiają się w pracy grupy są skutecznym narzędziem wprowadzania zmiany.

 

Z każdym spotkaniem uczestnicy poznają się lepiej i stają się dla siebie źródłem cennych informacji zwrotnych. Dzięki temu każdy może przejrzeć się w zwierciadle, jakim jest grupa. Podstawową metodą pracy jest dialog grupowy.

 

Grupowa forma pracy nad rozwojem osobistym jest bardzo efektywna, a przede wszystkim znacznie tańsza od zajęć indywidualnych. Obecność innych osób pozwala zobaczyć swoje problemy z dystansu, umożliwia wymianę doświadczeń i uzyskanie wsparcia na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w pracy indywidualnej.

Praca grupowa może również stanowić uzupełnienie terapii indywidualnej i odbywać się równolegle do niej.

 

DLA KOGO?

Grupa przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz wszystkich cierpiących z powodu lęków, depresji, kryzysów, problemów emocjonalnych, problemów w pracy, w związku, trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

 

KIEDY?

Zajęcia obejmują cotygodniowo dwie godzinne sesje i odbywajć się będą w środyw godzinach 18.00-20.00 przez okres 8 tygodni. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 16zł/h czyli 256 zł za 8 spotkań po 2 h.

Grupa rusza od grudnia 2007 gdy zbierze się 5 uczestników.

Prowadzący

mgr Katarzyna Gręda – psychopedagog, terapeuta

 

Zapisy eternal@eternal.com.pl lub GG 5395350 lub 662 133 122

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×