Skocz do zawartości
Nerwica.com

POTRAFICIE MI POMÓC ? PROSZE O POMOC !


oneday

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :D

Zakładając tutaj konto przeczytałam parę waszych przeżyć jakie was dotknęły czytając to łzy mi leciały bo rozumiem niektóre sytuacje jakie na co dzień was dotykają od ponad roku choruje na depresje -lękową staraj się nie zwracać na to szczególnej uwagi, ale ciężko jest tak żyć, aktualnie moje ataki są bardzo niekontrolne czyli nie panuje i nie czuje kiedy je dostaje czasami są dni, że już mam ochote zrobić sobie coś. Jak mogę poradzić sobie z codziennym trudem i lękami ? może potraficie mi jakoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, że uczęszczam do lekarzy, ale bycie, w domu samym jest dla mnie udręką do tego pale papierosy jestem od tego uzależniona i po prostu jak zapale czuje sie gorzej, a jak nie zapale jeszcze gorzej trudne to wszystko do ogarnięcia i ciężko jest mi, w codziennym życiu.

 

:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku to moze byc malo by bylo lepiej .......albo zmien psychologa?skoro nic Ci nie pomaga...leki zle dzialaja mowilas o tym lekarzowi?powinien zmienic dobrac by bylo ok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wiesz o co chodzi? Mam skierowanie ze szpitala do tego tam wszystkie badania itp. lecą do szpitala teraz ogólnie chcą mnie dać na cztery miesiące na obserwacje mam dość tego, w sumie oni sami dokładnie nie potrafią określić co mi jest, a ja z każdym dniem mam dość chodź się nie poddaje i walczę z tym wszystkim. Staram się jak wstaje rano myśleć pozytywnie, ale nawet wyjście do głupiego sklepu jest dla mnie ciężkie, a co do imprez to jeszcze jest gorzej dzisiaj wróciłam z domówki budziłam się, w nocy u koleżanki i moja psychika, po prostu zaczęła panikować, ale się męczyłam strasznie, ale jakoś dałam radę. Postaram się porozmawiać z lekarzami, podobno odpowiednie leki dają jakieś rezultaty, ale jak na razie to wszystko mi się pogarsza. Normalni ludzie nie rozumieją tego bo są zdrowi itp. moi rodzice już tez nie dają rady kiedy przychodzę od koleżanki i ciągle śpię bo nie wytrzymuje jedynie, przez internet mogę się porozumieć z innymi.

Największemu Wrogowi tego nie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem...zdrowie jest najwazniejsze..abys mogla dobrze funkcjonowac teraz potrzebna Ci pomoc...bo jestes chora....nie da sie wszystkiego naraz pozalatwiac....czasem trzeba odpuscic.....moze nie zawalisz roku...?a indywidualne nauczanie byloby mozliwe...?jestes chora?przeciez...moze jakos daloby sie z tego wybrnac..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×