Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i bóle.


qucharski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć. Chciałem zapytać innych z nerwicą czy występują u was bóle w klatce piersiowej plecach w różnych miejscach i jak długo to trwa. Ja już nie mogę wytrzymać biorę propranolol 40mg raz dziennie ale dalej serce mi kołacze mam bóle cały dzień z krótkimi przerwami i to codziennie :( nie pamietam dnia od kilku miesiecy zeby mnie nie bolalo. nie wierze ze przyczyna jest nerwica ale lekarz sie upiera (jestem w uk) i mam juz dosc i nie wiem czy wymuszac normalne badania. Robili mi tylko krew i zwykle krotkie ekg. Co o tym myslicie, Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak i nerwica tak i depresja powoduje takie wlasnie bole. leki i bol fizyczny to psychosomatyka. jak ma sie leki to tak sie dzieje.zaburzenia emocjonalne maja wplyw na nasz organizm fizyczny. ja mialam i mam takie zachowania. jak mam okropny stan wszystkie stawy mnie bola, miesnie i nogi. a jak jest napad leku to nawet mozna odczowac bol serca jakby to zawal. ale tak naprawde przyczyna jest w psychice. wiec polecam dalsze spotkania z psychologiem bys poradzil sobie ze swoimi trudnosciami, uczuciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propranolol spieprzył mi zdrowie, szybko odstawiłam, ciągle słabłam, robił ciśnienie 80/60. Biorę Aspargin i próbuję wmówić, że skoro badania są ok to nic się złego nie dzieje :) Jeśli bardzo się niepokoisz zrób Holtera i echo serca, ale na ekg naprawdę dużo widać i jakby się coś działo lekarz zauważyłby na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×