Skocz do zawartości
Nerwica.com

rozpoznanie zaburzenia


spongebon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Kiedyś nie miałem problemów w nawiązywaniu kontaktów,(najlepszy pracownik,ogarniety itp.) teraz jest to duży problem...

Wszystko się zmieniło, kiedy wkroczyłem w związek! Jak byłem sam czułem się bardzej niezależny , teraz jestem ztłumiony!

Nie chce mi się wstać z łóżka! kiedy mam wolne nie potrafię się skupić na sobie, wszedzie mi czegoś brakuje, jakbym nie był w centrum gdzie są wszyscy! ciegle mysle, że jestemw czarnej dupie, a gdzies coś sie dzieje! Uciekam od kontaktów miedzyludzki, nie chce mi się z nikim gadać!! Codziennie mnie boli brzuch, (czuje , że mam depresje).

Kiedy otwieram rano oczy nie mogę wstać, nieraz trwa to ok. godz. a śpie po 8-9 godz, biegam, chodze na siłownie , dobrze się odzywiam... mam ciągłe poranne wymioty, a o 13.00 czuje się jakbym racował już 24 godz. w kopalni! w nocy się wyrywam jakby ktoś mnie chciał (...).

Nie czuje się dobrze wobec partnerki, kiedy jej nie ma brakuje mi jej , zastanawiam się co ona robi, a kiedy jest w domu czuje obojętność do niej! Brakuje mi takiego wew. spokoju, cały czas latam, myśle, nerwowy itp.

wybieram sie do lekarza, ale nie wiem od czego zacząc?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×