Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

I Polacy nie pojadą na mundial. Co prawda wiedzieliśmy już o tym kilka dni temu(niektórzy pewnie przewidywali to na początku eliminacji), ale kilka godzin temu przegrali mecz o honor. Nie wiem, czy można jeszcze wierzyć w naszą reprezentację i czy jest jakakolwiek nadzieja na polepszenie gry. Nie pomogła zmiana trenera, prezesa, ani kadry. Chyba jedyna szansa, to dać obywatelstwo piłkarzom z najlepszych reprezentacji i cieszyć się ze zwycięstw ''naszych''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to przewidziałem już po losowaniu grup, nawet to, że będą tylko nad Mołdawią i San Marino :mrgreen: Nie spodziewałem się tylko, że w rzeczywistości Czarnogóra i Ukraina będą tak słabe, o polskiej drużynie nie warto się nawet rozwodzić, szkoda czas marnować, nawet Lewandowski prezentujący jakiś przyzwoity poziom nie potrafi wykorzystywać sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka Islandia 300 tysięcy mieszkańców będzie grała w barażach a 38 milionowa Polska w grupie wyprzedziła tylko amatorów. Obrona poza bramkarzami do dupy, Lewandowski pudłuje i ogólnie zero kondycji. Mam nadzieję że w następnym losowaniu trafią na jakąś silną grupę gdzie przynajmniej nie wstyd będzie odpaść a dużo na to wskazuje bo z 4 koszyka będą losowani i taka grupa typu z Hiszpanią, Belgią, Serbią by się im przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu kiedyś, że Legia (Legła :lol: ) będzie zbierać lanie w tej przeciętnej grupie LE, po pierwszych kolejkach 0 pkt, było by fajnie gdyby z zerem zakończyli swoją przygodę z LE, choć i to pewnie nic by nie zmieniło, liczy się przecież polska liga :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Dobrze że Legia się nie dostała do LM bo by się totalnie skompromitowała, skoro w LE dostaje w dupę nawet od Cypryjczyków. Polska liga to totalne dno i w niej Legia se może wygrywać, ale w Europie nie ma szans nawet z przeciętniakami z Rumunii czy Turcji.

Na razie w LM bez większych niespodzianek tuzy z PSG i Monachium gromią i chyba oni plus tradycyjnie Barcelona mają największą szansę na finał. Real to wczoraj padakę grał i sędzia im trochę pomógł a Bale za 100 milionów ławę grzał i zapowiada się największy niewypał transferowy ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Nie chcę się kłócić, ale Bale został kupiony za 91 mln ;) Proponuję najpierw wejść na oficjalną stronę klubu, a dopiero później cytować media :) Ale prawdą jest, że nawet największe pieniądze nie gwarantują sukcesu. Gran Derbi jak dla mnie było żałosne, a sędzia... nic nie mówię, bo znowu będzie śmiech, że kibice Real wszystko zwalają na sędziego :D

Co do Legii - czy oni przypadkiem nie chcieli grać w LM? :) Aż strach pomyśleć co by było, gdyby się dostali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka osiągnęło dno- dna ale może jeszcze to nie koniec. 78 najgorsze w historii miejsce w rankingu Fifa za takimi potęgami jak Togo, Sierra Leone czy Jordania. Legia bije wszelkie rekordy w lidze europejskiej i pomyśleć ze chcieli do Champions League. 5 meczy 0 punktów, zero bramek czy można chcieć czegoś więcej ;) Fanom sportu pozostaje się emocjonować dyscyplinami zimowymi tam se jeszcze jakoś radzimy no ale konkurencja nie taka wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje od 1996 roku od finału z Ajaxem. Alkohol to gówno. Nigdy już nie wrócę do picia. Powinna być prohibicja w Polsce.

 

Ja po w sezonie 96/97 po meczu z borussią dortmund, Del Piero mnie oczarował.

Hehe Gimby nie znajo :).Ładna bramka piętką. W ogóle wtedy dominowali przez 3 sezony w Europie. Te czasy już raczej nie wrócą. Teraz moda na Messiego i CR9. Żeby nie offtopować to chodziłem kiedyś na mecze z fanklubem - sporo się piło. Dzisiaj raczej oglądam mecze w domu. Wole unikać pubów i tego typu miejsc. Poza tym już jako abstynent nie nadaje się do alkoholowych libacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Jack_, Ja do pubu moge iść pogadać, ale alkoholu nie tknę. Del Piero wkręcał w ziemie po trzech zawodników :105: Szkoda że często łapał kontuzje, wspaniały zawodik i wielki człowiek. No a teraz Conte robi porządki.

Szkoda też ,że trochę w reprezentacji Włoch się nie sprawdził.Ale zawsze będzie wielki. Conte jak Conte. Oczekiwałem trochę więcej po LM w tym sezonie. Serie A z takim składem to nie jest wielka sztuka wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Jack_, Szkoda, uważam że niekiedy miał pecha do trenerów, nie raz darłem włosy z głowy że siedział na ławce, taki człowiek samą obecnością uskrzydla. Drugiego takiego nie będzie, po nim czuje pustkę, szukam kogoś kto by zajął jego miejsce w moim piłkarskim serduchu, narazie nie znalazłem nikogo godnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz zarwałem noc, żeby kibicować Radwańskiej... i nie żałuję :D Jednak turniej wielkoszlemowy budzi emocje nieporównywalnie większe niż zwykłe turnieje.

 

W sumie byłem niemal przekonany, że przegra (wystarczyło spojrzeć na jej bilans z Białorusinką), ale wczoraj Aga pokazała klasę. Niesamowity mecz w jej wykonaniu. Mam nadzieję, że teraz wystarczy jej sił na kolejne (oby dwa) mecze. Zostały jej rywalki zdecydowanie w jej zasięgu (obsada półfinałów jest dosyć niespodziewana).

 

Oby teraz, w przeciwieństwie do Wimbledonu 13', wykorzystała szansę... nie chcę zapeszać, ale liczę na wygraną Polki w całym turnieju - po takiej rzeźi faworytek nadarza się doskonała okazja na to :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×