Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, a przy okazji zapraszam...


Saika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wreszcie postanowiłam (a może odważyłam się?) założyć konto na forum które już dość długo znam i odwiedzam (choć nie regularnie). Zazwyczaj miało to miejsce wtedy gdy nie czułam się na siłach by przeżywać swój mały koszmar samotnie... Może krótko o sobie. Hmm. Mam 18 lat, jestem aktualnie w klasie maturalnej. Interesuję się japońską animacją i komiksem, a także wieloma innymi bogactwami jakie oferuję cudny kraj kwitnącej wiśni. Jednak nie tylko Japonia to kraj, który uwielbiam, bo także są to kraje skandynawskie, Islandia, Wyspy Owcze, Grenlandia... Lubię zatopić się w dobrej literaturze, szczególnie ciekawym kryminale lub zapisku podróżnym (np. takiej Pani Martyny Wojciechowskiej która jest trochę inspiracją dla mnie). Może nie powinnam się do tego przyznawać, ale nie omijam książek kierowanych do dzieciaków :P Po prostu nie potrafię się wyzbyć sympatii do Niedźwiadka Paddingtona! a także przygód chociażby kochanej Pippi, ale wystarczy o tym... Od czasu do czasu coś upichcę lub pouczę się dziergania na drutach. Te zajęcia sprawiają mi ogromną frajdę! Kocham także muzykę. Słucham wszystkiego co mi się spodoba, głównie muzyki japońskiej oraz islandzkiej piosenkarki Björk. A poza tym robię lub próbuję robić wiele różniastych, innych rzeczy. ;)

 

Miałam napisać o moich problemach, ale... ten post wygląda o wiele lepiej będąc ubogim w jakieś mało interesujące zapewne i przykre i smutne problemy jeszcze-nastolatki :roll: Jednak nie omieszkam tego zrobić gdzie indziej i może trochę potem.

 

Chciałabym również pozdrowić wszystkich użytkowników! Jako że dzięki wam nie czuję się samotnie to mam nadzieję, że także moja aktywność tutaj zapewni wam wsparcie! Trzymam za was kciuki i za to, aby kiedyś to forum świeciło pustkami... Nie brzmi zbyt ładnie, ale intencję mam dobre :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Saika :). Jak widzisz ja też niedawno się tutaj zarejestrowałem ale ja zrobiłem to z chęci niesienia pomocy innym. Lubię mieć te świadomość że w jakimś, czasami niedużym, stopniu przyczyniłem się do rozwiązania czyjegoś problemu. Także jeśli napiszesz już temat o swoich problemach możesz liczyć na moją pomoc :). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×