Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry?


Sol.

Rekomendowane odpowiedzi

„Dzień dobry”? Właściwie to dla mnie zaraz będzie „dobranoc”, ale uznałam, że skoro tak gapię się i gapię na to pustawe okienko, to może wreszcie wypadałoby choć parę słów napisać, a nie ciągle przekładać na później...

 

Pierwszy raz trafiłam tutaj dawno temu, gdy byłam w raczej kiepskim stanie. Później w miarę się pozbierałam, to i myśleć za bardzo o tym wszystkim nie chciałam... A teraz jestem. Znowu. I, jak łatwo się po tej rejestracji domyślić, tym razem chciałabym się zadomowić ;). Tylko od razu ostrzegam, że i w realnym, i wirtualnym świecie odzywam się rzadko, a jak już, to nękam ludzi słowotokiem.

 

Na temat tego, co w ogóle mnie w te okolice sprowadziło, pewnie jeszcze nieraz będę narzekać, więc tym razem ograniczę się do jakichś łatwiejszych do napisania informacji, zgoda? A więc tak: mam osiemnaście lat, w szkole siedzę nad rachunkowością i innymi tego typu, natomiast w wolnych chwilach albo stukam w klawiaturę, albo maltretuję kartki papieru (quilling i origami modułowe). Zaczytuję się w sagach, a wieczorami pod pretekstem szlifowania języka oglądam seriale - nie lubię co chwila wchodzić w zupełnie nowy świat i zaraz się z nim żegnać... Muzyki słucham przeróżnej, od musicalowej po rocka. A, no i takie ze mnie dziwne, nocne stworzenie.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×