Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obrazy gdy zamykam oczy


wrona124

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy też może ktoś coś takiego ma, ale czasami gdy zamykam oczy pojawiają mi się niewiarygodnie kształtne oraz barwne obrazy (to na pewno nie jest sen, bo cały czas wiem co się dzieje w okół). Jest to bardzo dziwne, bo jeszcze niedawno te obrazy nie były w takiej czystej formie. Dzisiaj np. gdy klasa oglądała film na Polskim, ja leżałem na ławce zamknąłem oczy i przez pewien czas widziałem telewizor, a w nim lecący film, który oglądałem. Bardzo często pojawiają mi się twarze osób, których kompletnie nie znam. Czasami są to jakieś sytuacje. Wcześniej to olewałem, ale od pewnego momentu zacząłem się tym bardziej interesować gdy to 'coś' przybrało prawie, że jakość HD. Może to śmiesznie brzmi, ale naprawdę gdy oglądam to wszystko czuję, że to coś niemożliwego, a dreszcze przechodzą mi po całym ciele. Zauważyłem kilkakrotnie gdy paliłem marihuanę, że te obrazy już inaczej się ukazują. Na pewno bardziej dynamicznie. Np. gdy myślę o jakimś moście, ten most przeobraża się w jakąś powiązaną z tym rzecz i to w prawie natychmiastowym czasie, potem tamta rzecz przeobraża się w kolejną i tak to może trwać i trwać. Co o tym myślicie ? Czym może być to spowodowane ? Co to w ogóle jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×