Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich serdecznie


szaramyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa . Cieszę się ,że tu trafiłam. Od dłuższego czasu szukam kontaktu z ludźmi,którzy mogą mi może powiedzieć co i dlaczego w moim życiu skopałam. Jestem samotna pośród rodziny i znajomych . Nie radzę sobie z moim życiem i stwarzam tym problemy innym .Wstyd przyznać ,ale jestem żałosna i nic nie mogę zmienić . Moje szczere chęci nie wystarczają,abym mogła coś zmienić na lepsze. Pozdrawiam wszystkich i postaram się zapoznać z tym forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest samotny , ważne by miec przy sobie kogoś kto jest naszym partnerem i przyjacielem jednoczesnie, nie myśl ,że sprawiasz problemy bo dlaczego miałabyś to robić, skoro ludzie się z Tobą chcą zadawać i proszą zebyś zadzwoniła czy wpadła to znaczy ,ze im nie przeszkadzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem to niska samoocena . Tak jest od dzieciństwa , bo życia łatwego nie miałam . Babcia ,która mnie wychowywała , dała mi tak wiele. Zastąpiła rodziców , których nie widywałam. Mimo biedy nie porzuciła mnie . Jednak z perspektywy czasu widzę, że w dobrej wierze zrobiła mi krzywdę . Zawsze uważała i uczyła mnie , że pokorne ciele dwie matki ssie. To wynikało z biedy,rozumiem ją , ale dzisiaj nie umiem się odnaleźć. Nie umiem sobie poradzić w starciu z brutalnym życiem . Boję się wszystkiego i boję się walczyć o swoje , forsować swoją rację . Wolę ustąpić , zrezygnować , przemilczeć . Przez to jednak jest mi źle a to z kolei przeszkadza innym , bo jestem apatyczna , smutna i bez entuzjazmu. Ciężkie to życie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×