Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyjaźń damsko - męska


Gość Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, wiesz podobnie pomyślałam :mrgreen:

Mnie się wydaje, że wcześniej czy później taka znajomość-przyjaźń zakończy się w łóżku :bezradny:

Jesteśmy tylko ludźmi, częste spotykanie się z kimś , rozmawianie o swoich problemach zbliża i nie wykluczone, że zbliży za bardzo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co , narazie tylko Panowie się wypowiadali na ten temat i tylko jedna opinia była inna.

Być może Kobiety mają inne zdanie, doświadczenia, co o tym myślicie Dziewczyny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia może istnień i zarazem nie może. Miałem kiedyś koleżankę traktowałem ją jak siostrę.

Spotykaliśmy się bardzo często,chodziliśmy razem na imprezy ale ona sobie za dużo pomyślała i wyszło jak wyszło.

A z kolei z mojej strony nic nie było tylko czułem koleżeńską przyjaźń. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, no właśnie, nigdy nie wiadomo co z takiego związku wyniknie. :bezradny:

Zakładamy, że będzie to przyjaźń a później następuje jakieś ..buuum i zaczyna się coś dziać, zaczynają w grę wchodzić uczucia, sex itd..

Czy wtedy należy przestać się spotykać czy może dalej kontynuować taką znajomość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, W życiu trzeba dokonywać wyborów...

Skoro jest Ci źle teraz i możesz być szczęśliwa to dlaczego masz tego nie zrobić?

Równie dobrze może się to okazać czymś zgubnym i stracisz wszystko. To co masz teraz i to co możesz mieć.

A wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×